Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N7N7
    To ještě někdo hraje? *7*
    • Já jo.
    • Moc lidí už ne, taky sem toho za poslední měsíc moc nenahrál. Ale štve mě, že lidi s hláškou "To ještě někdo hraje?" a jím podobné, hru nikdy vlastně nedohráli, dohrabali se do inferna (I. nebo II. aktc) a to za pomoci dvou, třech kamarádů. Nebo nikdy nehráli hardcore. Ale hrou pohrdají. Snad to u tebe tak není. *4*
      • dostal som sa do inferna 2 aktu s kamaratmi a tiez sa cudujem co na tom ludia este stale vidia *1*
    • Určite hlavně kvuli aukci *14*
    • prešiel som to raz na základnej obtiažnosti a neláka ma ani vyskúšanie iných postáv
    • Jo, ještě cca 10 milionů lidí :)
      • To si to koupilo, to je rozdíl. *3*
        Nikdo se známých to už nehraje.Nic to už nenabízí a tohle to nezachraní.
        • Ne jen koupilo, ale i hraje :) Překonalo to WOW. Hate na tuhle hru je zbytečný...
          • *1* *1* *1* *1*
            Tenhle výplod fantazie se jinak komentovat nedá *1*
            • *1*
            • Zkus si to raději zjistit... než abys tu bez znalostí mluvil hovad1ny
      • T.e.o
        10 milionů čínských auto-botů.
        • Shania
          Asi ne, vsichni autoboti ted hraji transformers...
        • Někdo Blizzardu ty prachy vydělávat musí, když normální hráči se na to už vykašlali.
      • Nevěřím.
  • jak někoho může bavit dělat furt jedno a to samé dokola?
    • tuto otazku si ja kladiem kazdy den ked som v robote *13*
      • asi nejlepsi prispevek v diskuzi :)
    • Tak no.... u Skyrimu, R:TW, Mount/Blade, Oblivionu, LoL mam cca 300 hodin a stale ma to bavi.. to je relativne *3*
      • ale Lolko je úplne iná kategória
  • Mně to naopak vyhovuje... není to až tak špatný nápad. Ale jsem zvědav, kdo udělá 100 paragon level...
  • Mne by hlavne zajimalo o jak moc bude lehci hrani na nejtezsi uroven treba s polovinou toho max. paragon levelu, jestli to vubec bude znat?
  • Jak přesně vyřeší end game nudu? Tím, že budete pořád grindovat to samé dokola? Vím, že existují magoři, kterí jsou schopní nagrindit těch gazilion XP potřebných pro dosažení 100. paragon levelu, ale za mě - meh.

    Btw. první paragon level vyžaduje 7,2M XP - v porovnání lvl 59 - 60 potřeboval 2,4M
    Poslední paragon level vyžaduje 322M XP.
    • Nudíte se po x -tém dohrání naší hry? Dohrajte ji ještě 100x. Tomu říkám řešení *1* Doufám, že aspoň potají dělají i na datadisku.
      • To by mě zajímalo, kdo tam bude za záporáka, když jsou prý všichni páni Pekel nadobro pod drnem. *15*
        • Oni se vrátí :)
          • Tak samozřejmě, ve finálním cinematiku letí black soulstone někam z nebes na zem, takže ho zase někdo najde a v příštím díle bude Diablo krá\/a - nezacházíte s tou cenzurou trochu daleko pánové? Slovo krá\/a není vulgární, tak se uvědomte.
    • Mě by zajímalo jestli by jim to někdo žral pokud by to byla hra od nějakého jiného studia nebo s jiným názvem ( i když by byl obsah stejný ).
    • Taky si pod pojmem "nový obsah" představuji něco jiného.
      • genki.sudo
        Lol ale však to je zadarmo.

        Ukáž mi inú firmu, ktorá dokáže takto modifikovať už bežiacu hru...

        Ok radšej nech dajú základnej hre nálepku ELITE a predávajú to za 100% z ceny pôvodnej hry ?
        • Všechny firmy před příchodem velectěného systému DLC takto připravovaly pro online hry patche s podobným obsahem zdarma. *3*
          • genki.sudo
            Hej a taktiež sa v na začiatku 19. storočia tiež jazdilo na paru... ;-)
            • Správně, jde to s naší civilizací od desíti k pěti. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit