Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diablo 1-2: Jsou pro mě ty pravá Hack and Slash.
    Diablo 3: Přineslo tolik nových věcí, že to už snad není Diablo.

    S nadšením vyhlížím Torchlight 2. See you there.

    L.S.
    • Spis diablo 3 se zbavilo zasadnich veci a pridalo dost zbytecnych veci, ze uz to ani neni diablo.. :D
  • Me osobne se nelibi na D3, absence staveni si buildu alespon na zaklade str, dex, vit, int. Tim ze to dali jako nahodny prvek do itemu to dost znicili. To byli prvky, ktery mohl hrac ovlivnovat. Nyni hrac ovlivni akorat to, jakej skill pouziva.
    Takze jestli tento paragon znamena ze si budu moci neco naklikat tak ok, pokud to jen znamena ze barbarovi automaticky ten level zvysi str a monkovi dex atd. tak nevim zda je to nejaky pokrok.
    • Pokud chces ovlivnovat vlastnosti postavy, tak hrajes spatnou hru. Na prumerneho hrace D3 je neco takoveho moc slozite.
      • Ja vim :), bohuzel to melo D2 a na to ze to byla jen rubacka tak, prave tyhle vlastnosti tomu davali onu stavu.
  • Mna by zaujimali 2 otazky (necital som original clanok a ani tu som sa o otm nedocital):

    1. bude zachovany nephalem valor system? pretoze pobehovat s nejakym 3% magic find za paragon lvl 1 bohvieako dlho neznie moc lakavo.

    2. co s terajsimi vecami, ktore maju na sebe magic find - proste z nich zmizne? Blizzard totizto povedali, ze nebudu upgradovat sucasne legendary veci koli otmu, ze by to bolo pracne, takze predpokladam, ze ani sucasny mf na veciach nebudu upravovat.
    • Diky moc za odpovede.
    • 1. Ano nephalem valor bude zachovaný. Na MF bude cap 300 % + těch 75 % co dává nephalem valor buff.

      2. Nezmizne prostě postupně jak budeš získávat Pragaon levely ztratí svoji užitečnost
      • Neřekl bych, že ztratí svoji užitečnost, když budeš mít 300% nebo 500% MF, to je přece velký rozdíl a mělo by to být znát i na lootu, záleží samozřejmě na tom, kolik je u daných mobů základní procentuální šance na drop určitých itemů. Každopádně už teď se lidé bouří, že Paragon sice nebude špatná věc, ale spílají Blizzardu, proč vlastně je potřeba vůbec cap na MF.
        • Ztratí svoji užitečnost protože MF cap je 300 % což je přesně tolik kolik získáš když budeš mít level 100 paragon
    • Nemaji duvodu upravovat ty veci, bude jsi je pouzival na dorazeni a nebo jsi se spolehal na Valor. Oboji mohou zachovat protoze existuje magic find cap. A ten se proste nezvysi nad danou uroven.
    • Ethy
      1 - Ano bude, maximalni level MF s Valorem, bez MF itemu = 375%
      2 - Nezmizne, ale Blizz se jich postupne zacne zbavovat, protoze lidi budou stoupat v Paragon levelech a imo nema smysl tahat MF itemy kdyz mas MF level pres 375% s plny NV stackem
  • Dobrej pokus ale zapinat to uz stejne nebudu.
    • Ethy
      Nikdo tě nenutí.
  • "Snaha Blizzardu v tomto směru je hezká, ale co si budeme povídat, ono taky tvůrcům nic jiného, než na hře makat nezbývá. Chtěli onlineovku, tak musí"

    Vždyť oni to dělají zadarmo bez jakýchkoliv poplatků!!! Chtěl bych vidět firmu, která by tohle dělala. Mass Effect je záležitost na pár hodin a stojí stejně korun jako Diablo 3, přičemž o Mass Effect se tvůci vůbec nestarají. Teda kromě placených DLC, které jsou o ničem a upraveném konci, který za nic nestojí. Autor článku nechť se zamyslí!! A brzo taky vyjde PvP patch zcela zdarma, takže tak pane autor. To je pořád kolem diabla keců, že to není možný. Tolik nového obsahu a úprav by žádná firma zdarma nedělala!!!
    • Ocividne o mass effectu nic nevis, uz vydali 3 bezplatne multi DLC, navic multiplayer je tam fakt paradni, poradaji vikendove akce a kazdy tyden balancuji vyvazenost.

      O tom jaky je D3 odpad uz me psat nebavi, tohle je sice prvni zmena ktera muze lidi motivovat dal to hrat, ale jenom pokud je bavi behat dokola porad to same a modlit se aby jim padla nejaka blbost.
    • Nenech se vysmát. 10 let vývoje a oni vydali hru v pre-alfa verzi, tak se nediv, že se to lidem nelíbí. Za to by dalších 10 let měli dělat zdarma úplně všechno. Co se týče PvP, pokud vím, mělo být součástí hry a není, žádný PvP patch - jen další chybějící část hry, opět důkaz toho, jak to celé Blizzard zpackal.
      • Ethy
        Když bys nebyl hňup, tak víš, že na tom 10 let nedělali. Zjisti si info, než tu budeš remcat, díky.
      • pochybuju že na tom pracovali 10 let *3*
        • Nedelali na tom 10 let, ale podle meho nazoru to rozhodne nedomysleli ani zdaleka. Zamerili se jen na rubacku a poradne nove myslenky jak zpracovat souboje atd. Dyt oni jen zvysli dmg u monster u zbrani a jejich HP.

          1] Udelali neskutecnou kravinu ze zbran musi obsahovat zvyseni DMG jinak je vlastne nepouzitelna. Takze i mag si naprd poradnou sekerou vylepsi kouzleni..
          2] Zrusili body do statu, ktere nyni budou resit paragonem. Body statu prevedli do vybavy.

          Takze v soucasnem D3 hrac neovlivni svoji postavu nijak jinak nez vybavou, na kterou musi mit sakra stesti nebo si ji koupi v aukci. A pak uz leda skillama, kde vetsina nema smysl v nejake jejich kombinaci nebo jako skill samotny.

          Barbar se stitem vydrzi pomalu min jak mag s tema jeho pasivkama a magickyma stitama...
          Rozdeleni resistu je tu jedno protoze jelikoz nikdy nevite koho za nepritele mate proti sobe a item s jednim resistem je kolikrat horsi jako ten, ktery ma resist na vsechny elementy.
          Zbran s elementem je uplne ukradena, jelikoz se jedna pouze o efekt a tedy na moba, ktery je ohnivy nema smysl pouzivat led, kvuli vetsimu zraneni. Klidne ohnivyho golema umlatte ohnivou sekerou. :)
        • Pochybuju, že na tom pracovali alespoň 10 dní.
    • Není to spíš k pláči když tohle musíš napsat? "Tolik nového obsahu a úprav by žádná firma zdarma nedělala!!!" *15*
      • Ethy
        Hmmm. Ne? Je k pláči, že VALVe pořád vylepšuje TFko? Zamysli se nad tím, thx..
        • Jestli sis nevšim, tak to byla citace...
          • Ethy
            Moje chyba, promin
    • prudislav
      njn blizzardu se sežere i ho*no když je na zaltym podnose
      • Blizzard je v současnosti jedna z nejlepších herních firem která se stará o svoji komunitu. *3* , hraju jejich hry od Warcrafta 2 a nikdy jsem zatím nebyl zkláman.
        • Za to ja ano 1. smerem kterym se ubira WoW ala kids party 2. no a ted uz i DIII hnusem
        • prudislav
          jako pro Blizzard to platilo ale pro Activision Blizzard už dávno ne. D3 mě osobně přišlo hodně slabý - prostě tomu chybí feel Diabla - mě to přišlo jako úplně jiná hra zatížená hromadou nesmyslných funkcí s vadnym drope. - takže jsem , jelikož mě to vůbec nebavilo , prodal účet na aukru.
  • Normálně mě napadl vtip: Chuck Norris jako jediný dohrál on-lineovku do konce.
    • Dvakrát.
  • Bohužel na tohle už je pro spoustu lidí trochu pozdě.
  • Na patch 1.0.4. se těším hodně přinese haldu pozitivních změn, od balancování abilit po vylepšení legendárních/setových věcí. Když přišli s paragon systémem tak mě opravdu potěšili. Jen se bojím aby hra nebyla až moc lehká.
  • Super Blizzard , hlavně se těším na nove legendarky *14* co ted přijdou .
    Paragon to bude tak minimálně na měsíce možna roky než dosahnu 100 u jedne posvy :-)
    • aby ses neudelal hosanku :D
      • Ethy
        Dej si facku
      • určitě už trénuju levačku a až mi padne legendarka tak postříkam celej monitor, už ted si jen pořídit stěrač :-)
    • u jedné postavy*
  • to XY
    Jo delaji :) budou tam behat Pandy misto zombiku ;D

    Si delam srandu.. No podle mne tam dodaji urcite neco. nejsem zadnej hater a diablo 3 je dobre, stejne dobre jako byla dvojka bez datadisku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit