Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam o neco malo lepsi procesor, 4 gb ram a stejnou grafiku 9800 gt. Ze by hra takto dobre jak pises po tom patchi chodila? Dost se bojim to kupovat, potom co jsem ohledne naroku slysel..
  • Tak patch urco pomohl, mam originalku a to omezeni na 3 instalace mi prijde dost nefer, kdyz uz za to ty penize dam tak chci aby ta hra byla skutecne moje, jinak hraju na phenomu 965 ctyrjadru s gforce 460 gtx 1gb a bez ubersamplingu pohoda, patch skutecne pridal nejakych 5 snimku, takze ve full HD bych rekl tak 25 snimku narocne sceny a kolem 35 a vice pri mene narocnych scenach coz mi prjde adekvatni a hlavne vypada to fantasticky, pro me hra roku zatim uvidime s cim se vytasi Duke, Rage, Deus Ex atd.
  • prej chlapečku :) tak tebe bych chtěl potkat :)
  • kupuju hned po výplatě!!!!
  • Myslíš kdyby každá firma vydávala totálně zabugované a nedodělané hry?
  • Tak po patchi se mii objevily cerne pruhy po stranach obrazovky, ktere tam predtim nebyly.Ma nekod stejny problem? Pouzivam rozliseni 1920*1200 GF 560 Ti Vista sp2
  • Lepší patch si fakt přát nešlo hned tak brzo po vydání. Chování hry se rozhodně zlepšilo a člověk si může zase o něco lépe vychutnat tu fantastickou ostrou grafiku a samozřejmě vyšperkovanou hratelnost.
  • michaliuz18
    PARADNY patche , vsetko ide teraz tak sviznejsie , lahsie, nevyppadava hra ani zvuk , rychlejsie to nacitava :) tak to ma BYŤ ! len tak dalej uz nech je WIČER 3 *1*
  • Chtěl bych oficiálně říct (:D) že ten patch opravdu k něčemu byl, hra mi přestala padat (a to úplně) a avizované zrychlení "up to 30%" se vskutku konalo, mám sestavu I C2D 6600 2,2gHz asus P5N32E-SLI (2x16) 3gb 800MHz paměti (jedna se vy*rala a já ji nereklamoval i když měla 4 roky záruku, ale stejně jedu na win XP) a Nvidii 9800GT (zakoupenou za 2000 když se 8800GTX za !15000 Kč! po 2 letech odporoučela) a dříve jsem hru hrál na paměť high, LOD medium, stíny medium, decals na medium spec a zapnutý efekty jako blur SSAO atd. Teď po patchi mám view distance na max, stíny na max, decals na max, jen mám stále vyplý "ubersampling" a "vertical sync(největší nesmysl :D)" Hra je o poznání graficky hezčí (i když mě je to vlastně uplně jedno) a po patchi jednoduše funguje jak má. Tak snad to někomu pomohlo aspoň orientačně podle konfigurace :)
  • Hm, odhaduji tak 2% maximálně. :) A to ještě ve "weekend dealu" na Steamu o vánocích 2012 za 4,99 EUR.
  • Nefungovalo by to s vypnutým NumLockem? (Nezkoušel jsem, píšu z práce, jenom nápad, u některých her to zabere.)
  • Cosi
    Chlapečku já jsem ti nedal ani jedno mínus.
  • Odehrál sem spoustu parádních her a to bez pačů. Tohle asi uklohnili bez testerů.
  • to mi tu budeš mínuskovat, když se na něco ptám ?? blbečku
  • dík ;)
  • Nikde. Jsou soucasti patche.
  • Cosi
    Tak si ty nesmírně dlouhé dvě stránky přečti, ty líná kůže.
  • Nechce se mi teď to nějak pročítat, trolý trable stáhnu kde?? dík za radu
  • Me taky ne. normalne v menu nastavit proste nejdou,coz uplne vymazava fakt,ze uz funguji sipky. bez numericke klavesnice je to nanic.
  • cynikovia by povedali tiez ze niekto kto si to stiahne si to po odskusani aj kupi, ak to je vazne dobre... nevravim ze 100% ani ze 50% ale podla mna vyznamna cast tych ludi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit