Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je pocitacovy program a neexistuje zadny program takoveho rozsahu, aby byl bez chyb. Podle tveho "zmetky" by pak nemohl nikdo vydavat zadnou hru, protoze vetsina se musi posleze zaplatovat dodatecnymi patchi. Ale tady jde hlavne o DRM, kterou CD Projekt samozrejme nemohli pri vyvoji otestovat na tisicech pocitacu, to proste nejde. Ovsem jejich pristup, jak nalozit se zniknuvsim problemem je priklady.
  • Psychotic@tiscali.cz - plně s tebou souhlasím i když sám patřím mezi ty blby co to koupili a pak se divili jak to krásně nejede a jaká je to kravina.
  • Robotron3 to jako myslíš, že má každá firma prodávat nejdřív zmetky a pak je po reklamacích opravovat?
  • Rozjelo se to 3D ??? Nebo se to stále hádá s ovladačem?
  • Black_Hand
    patch poznas, ze funguje tak, ze v hernim menu budes moci invertovat mys. trolli trable najdes ve flotsamu jako vyvesku.
  • mě ne
  • Numericke klavesy fungujú.
  • Ano, proto jsem si zaklinace jeste neporidil, nechci ho stahovat nelegalne, ale na plnou zatim nemam... bohuzel mam dulezitejsi vydaje momentalne nez na hry:(
  • šipky sice pěkné, ale numerické klávesy pořád nefungují, takže je to úplně k ničemu *10*
  • Tomu se rika patch s krizkem po funuse...
  • No to jsem rad, ikdyz mam novou kartu tak to nejelo zrovna svizne.
  • Nějak se mi ve hře neprojevila... KDe dělám chybu? patch jsem stáhl, dlc spustil... jak poznám, že je mám a fungují?
    V menu obsahu k zaškrtnutí nejsou
  • Spíše trol zkoušející flame war
  • Ataker
    Nevidíš, že je to Psychotic? :D
  • asi je: vůbec nechápu o čem to mluvil?
  • Cosi
    Ale lidi co si koupili předobjednávku dostali rovnou speciální edeci ne?
  • To ma byt reakce k Zaklinacovi 2? Nespletl sis forum?
  • Psychotic
    Přemazání zprávy!

    Ježík, asi jsem se nevyjádřil moc přesně... Nemyslím hru jako takovou, spíš jak stačilo po pár týdnech od vydání odstranit DRM (když už je stejně plně fuknční crack všude) a hned je všichni vzývají jako skvělou, vstřícnou firmu. Jednoduchý, rychlý trik, který nic (moc) nestojí a pomůže lidi strhnout na vaší stranu. Už se poučili od našich politiků.
  • Tomu já říkám dělat hry z láskou.Rozhodně se jedná o jednu z posledních firem co se tak to o zákazníky stará a bylo by od hráčů sprostý kdyby se k nim zachovaly takovým způsobem jako je pirátství. Rozhodně si ta firma naše peníze plně zaslouží *4*
  • Dobre, ukecali ma na ďalšiu výplatu kupujem, na mojom PC to síce musím hrať 800x600, ale čo už, do budúceho týždňa vydá Nvidia nové drivre po inštalácii 275.27 Beta my kľakol systém, takže to vyzerá takto: http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/225322_1705511917142_1218341295_2212496_4434998_n.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit