Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl bych říct ,že o panu Levinovi jsem se dozvěděl až když jsem četl své SCORE kde byla recenze na dvojku bioshocku a vzpomínka na bioshock první kde o něm bylo napsáno že je škoda že na dvojce už nepracoval. Od té doby jsem ho začal teprve vnímat a zdá se mi že je to můj nový oblíbenec(bioshock považuji za jeden z nej kousků co jsem mohl hrát).
  • pc je a bude. jak to bude s hrama co budou na pc a co ne je mi uplne jedno.ale reci hraju na ps a xboxu nechapu.az si naprogramujou prvni hru formou hvezdicka,hvezdicka,krizek,trojuhelnicek,hvezdicka tak budu potichu. proberte se.hry se na pc delaj a delat budou.
    • Koukám, že o vývoji her víš kolečko... :-)
    • nejchytrejsi komentar )).. mluvi za vse (nerikam to ironicky)
  • MINECRAFT! clovek ani nepotrebuje ist spat. hlavne aby prekopal dalsi kilometer v tuneli
  • Je to možné tolik komentářů ?
  • YIDEREK: zapomel jsi dodat tolik "stupidnich komentaru", ktere jsou vzdy a vsude pokud se nejaky takovy clanek objevi. Ser Hashut tu psal, ze hrani zacalo na konzolich - co je to za blbost? Asi nezazil eru Commodore 64, ZX Spectra a nasledne Amigy apod. Uz tam byly hry, o kterych se krabickam od napr tenkrat Nintenda (nehlede na ty kraviny od sikmookych z trznice - cerne krabicky s Pongem) mohlo jen zdat. Sem zvedavej, jak dlouho se tu budete jeste hadat, nez to tu nekdo rozumnej zablokuje a bude klid.
    • Checht. O tom, že jsou konzole starší než osobní počítače, se nemůže hádat nikdo, kdo má aspoň trošku přehled o historii IT... což ty zjevně nebudeš :-).
    • Pong byl takova konzole ne?
    • Mluvíš o stupidních komentářích a neumíš si na interentu najít alespoň základní fakta? A pak kdo je tady za toho stupidního. Myslíš, že virtuální zábava začala 8-bitovými domácími počítači? Těmi začala ve východní evropě a proto tady má počítačové hraní takovou tradici. Konzole jsou u nás bohužel v porovnání s počítači relativní novinka (příšli jsme zhruba o 15 let jejich vývoje) a infiltrují celkem pomalu. Já jsem začínal v osmibitové éře a do příchodu PS1 jsem znal jediného majitele herní konzole. Díky této podivné deformaci trhu jsou u nás konzole obětí virtuální xenofobie - konzole jsou "neznámý" vetřelec. Kdy už se s nimi konečně naučíte žít lidi?
    • Mněl by to hlídat nějakej admin a mněl by to mazat. Protože fakt jsou to některé stupidní komentáře. (Nekoukejte na chyby *1* )
      • No jasně cenzura ta by fakt pomohla každý má právo napsat svůj názor k čemu by pak tady ta diskuze byla? Které komentáře se ti tak moc nelíbí?
  • Jak xbox tak PS3 jsou starý přes nějaký 4 roky (což je v hi-tech světě dost), a pořád se drží. Zkus si zahrát něco na 4 roky starým PC....
    • Nejsem žádej andílek...flashnu si to a už má pořešenej i mulťák (vše 100% funkční a odzkoušeno). A jedinej důvod proč tu je tolik zastánců PC je, že jenom seděj u netu a nuděj se a konzolisti hrajou a nechávaj PC-čkáře ať se utěšujou že jsou pro všechny studia druhořadý... Nová generace konzolí bude pro PC-svět velká rána...

      DUSCUTION OVER!
      • stejná rána jako při příchodu PS1,2,3, oba xboxy, wii, atd..? sni dál.. hry které hraju na PC nikdy nebudou na konzolích, stejně tak jako já.. (hraju čistokrevné strategie, čistokrevné RPG, simulátory, sandboxové hry, hry s mody a addony od fanoušků, atd..)

        už se těším na novou generaci konzolí a závod o výkon PS vs xbox.. stačí aby tam byl odskok 2-3 roky mezi prodejem a vše co je teď jde do kopru a konzole budou na tom cenově stejně jako PC (bez dotací :P ) :) teda v případě že PS3 a xbox neuzavřou kartel...
      • jen aby... jen aby...
        • a mimochodem co teda děláš u počítače a píšeš a nehraješ nějaký super konzoloví degenerát*Niño*
    • Zahraješ, ale musíš to dát na normal detaily a koukat na tu grafickou hrůzu co na konzoli :D
      • PC (Hratelnost, grafika, Modding, Patche, Community, Lepší DLC podpora, delší životnost Cd/Dvd(záložní image) ......)

        Kozole ( Průměrná grafika, u něketrých her kulhaíci Fps, Malá možnost Moddingu, žádné Patche, opotřebení cd/dvd,bebilní tzv. internet...)

        budto se kozole přispůsobí nebo zemřou ať si každý říká co chce Ať je Tzv. První nebo druhá liga
        • Konzole (optimalizace, pohodlí, lepší zázemí, levnější, promyšlenější, exkluzivnější tituly, a když to máš na LED-ku s uhlopříčkou 100 cenťáku a nekoukáš na to z 30-ti cm tk ti ta grafika příjde uplně stejná né-li lepší :-)))
          • to Miker:akorat ze konzole nestoji 12-13. xko koupis nove uz od 4000.
          • Kromě telky a válení na gauči a jenom 3 nebo 4 exluzivních titulů co ještě
            • levnější hry na kozole? .... nechchám bez komentáře

              přiznávám že kozole je ze začátku levněší ale postupem času se to vyruvná.(opravy, atd..)
              a když se někdo podívá do levelu nebo skóre atd... tak setavy počítačů za 12-13 tísíc je dnes lepší než zkurvený Xbox
      • Ani tetris by na tom nebyl pěknej....
  • Někteří vývojáři opouštějí PC z důvodu rozšířeného pirátství, které završuje obtížnost napsání kódu, který pojede na různých sestavách. A prostě gamepad má strašně omezené množství tlačítek a FPS prostě bez myši a s autoAIM je hřích :) *3*
    • na Xboxu se piratí o sto šest PS3 jeho orchana byla prolomena a je otázkou času kdy ji prolomí uplně takže většinou sou to jenom blbé keci vývojářu
      • Jasně že se na Xbox pálí ve velkém. Hlavním ukazatelem jsou ale prodané originálky, kterých je na konzole pořád o tolik víc, že PC jako platforma nemá nárok. A starost je to spíš pro vydavatele než pro vývojáře (pokud jim jde víc o produkt než o konto).
        • jsi idiot jetli tomuto věříš* bez urážky*
      • Co se povedlo TY CeSKeJ DeBILe.
        • vyšukat tvoji maku kokote
          • Dělat hry pro tak úžasnou PC komunitu je prostě radost. Proč to ti vývojáři nechápou?
          • Máš alespoň základku? Evidentně jsi moc inteligence nepobral.
            • jasně a mám taky vysokou a je mi ůplně jedno jestli na toto Fórum píšu s chybama nebo ne ... proč protože mi to je jedno
      • Xbox to prošvihnul to ano, ale PS3 co sleduju situaci, tak tam to je sakra tvrdej oříšek *4*
        • pravda ale už se to jednou povedlo
  • Naprostý souhlas, těším se na dobu kdy i laik bude moci pomocí editorů a prográmků jako Minecraft tvořit vlastní hry i s příběhy, dělit se o ně ... *3*
  • Bohuzel, prani otcem myslenky. Pote, co vysly najevo plany MS oddalit prichod dalsi generace x-boxu v pripade uspechu Kinectu, padla dalsi nadeje na vyvoj. Dokud tady bude x-box360 a 90% multiplatformnich titulu, nepohne se nic. Trh s grafikama je v utlumu, herni PC scena jakbysmet. Blizzard a par dalsich to nezachrani :/
    • lol, prani je otcem myslenky. V tvojom pripade to je myslienka ze "Trh s grafikama je v utlumu, herni PC scena jakbysmet" *8* To si volal do nvidie a ati a oni ti povedali ze situacia je na picu? Alebo si predavac hier?
  • Hnacím motorem je vždy mozek inovátora, nikoliv platforma. Jak PS3, tak X360 mají spoustu her, které na PC nejsou a je to velká škoda. Pro mě je každý díl Gran Turismo posvátným důvodem proč koupit playstation a žádné GTR, Live For Speed nebo rFactor na tom nedokážou nic změnit. Nemají ten pocit autentičnosti a fotorealistickou grafiku, ačkoliv pracují s o řád silnějšími grafickými kartami. Nemají ten počet všech možných aut od parního kočáru z roku 1889 až po nejnovější závodní stroje. Nemají ten počet tratí. A hlavně nemají ten pomalý, bolestný a tak uspokojující prostup napříč hrou, který v GT trvá měsíce a roky.. A PC jim v tom pranic nepomůže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit