Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Třeba si tvůrci mysleli, že obtížnost ve hře je moc jednoduchá, tak nám to chtěli trochu ztížit :D
    • Tim, ze se do hry ani nedostanes? Hardcore :)
  • Inquisitor
    To je to nejhorší co je mohlo napadnout. A vůbec, nevim proč už ten zmetek GfWL dávno nezrušili. Nikdo to nechce, každýho to jenom otravuje, tak k čemu to sakra je?
    • mě se to dobře krekuje, docela stim souhlasím :D
  • Steam a možná i origin ještě chápu, ale "Games for Windows Live" a "Uplay" jsou amatérské nepřhehledné věci na prd :D
    • Umaroth
      Tak s tímto názorem se dá souhlasit, a to si myslím že Uplay je na to uplně nejhůř, to je uplně....proste nic !
  • Náhodou Skidrow ušetřili práci:D Stačí GfLW účet ke kterému patří alespoň jedna originálka a zbytek her s touto "ochranou" lze hrát bez cracku. Geniální ochrana:D
    • Jazz
      Sorry kámo, ale to už od Dirt 2ky nefunguje ;)
      • Ale funguje. Pokud by nefungovalo, tak jsem tak nikdy nemohl hrát např Bulletstorm, který vyšel od dost později než tvůj Dirtík 2. Víš musíš na tom účtu vlastnit, alespoň jednu legální hru, jinak to logicky nejde.
    • Což by se dalo použít jako mnohem lepší argument než pochybná petice. Chlape, ty jsi génius. Má tu někdo neignorovaný mail na Nacmo? ^_^
      • Génius určitě nejsem. To je jen jeden z poznatků, které jsem nabyl, když jsem ještě neměl stálý příjem. Pamatuji jak všichni čekali na crack pro nějakou GfWL hru a já už spokojeně hrál a to dokonce bez komplikací, které posléze crack do hry přidal. Nicméně máš pravdu, že je to určitě validnější argument, ale vysvětli jim to.
  • sidi
    Vacsina ludi nadava na Origin pritom GFWL je naozajstne zlo vytvorit tam funkcny account zo Slovenska je nadludsky vykon.
    • to ja si takhle vytvoril account z CR a kdyz jsem si chtel zahrat multiplayer, napsalo mi to ze CR neni podporovana zeme.. tak jsem si chtel account zmenit, ale napsalo mi to ze je uz napevno svazan s emailem a hrou po prvni registraci, takze smolik.. to jsem malem rozmlatil klavesnici z tehle curakoviny
      • Pokud se to fakt stalo,tak je to humus. O jakou hru se jednalo?
        Clovek aby radeji vsude daval jako svoji zemi treba Anglii, nez aby se obaval neceho takoveho.
  • Krtecek-GT
    Na hru se těším a DRM mi to nezkazí. Mě spíš udivuje kdo a proč tohle celé vymyslel? Vždyť obrovské množství hráčů hru stáhne z warezu a jede to bez problémů a lidi, kteří si ji koupí zažijí ještě před bojem ve hře i boj se hrou. Takže na co to do her dávají? jako ochrana je to naprostá zbytečnost
  • smejki
    Epic fail!
    Na druhou stranu třeba to bude první hra, kde GfWL bude konečně fungovat bez potíží a nebude to vopruz.
    • smejki
      Ale no tak, Smejki, takové blbé fóry
      • Black_Hand
        vrat se do hrobu...nebo do dungeonu :).
        • smejki
          poď pred kultúrny dom!
          ...
          ...
          ...
          Dyť jsem říkal, že to většina lidí proleze jen jednou. Já už mám odpracováno. *2*
          Dám to znova až za pár let, až si nebudu pamatovat řešení všech hádanek. Paměť je hrozná sviňa.
  • vtipne :) ..takze kdyz budu chtit bezproblemovy chod a presto podporit hru, tak si budu muset ztahnout crack k originalce :)
    • Inquisitor
      Ale i s crackem ho budeš potřebovat abys mohl ukládat save, takže se tomu vyhnout nedá.
      • Veskoslav
        To není pravda. Gears of War či DoW používají stejnou službu a fungují s crackem normálně.
    • To uz by to rovnou ani nemuseli distribuovat co? Stacilo by jen, kdyby prodavali certifikat s opravnenim, ze si to muzes legalne stahnout z warezu. A bylo by to bez problemu :)
      • hmm prukopnicka myslenka :) ..by docela usetrili na distribuci :)
        • Jen co sem to napsal, tak ted mi to porad vrta v hlave. Zalozit tak obchod, ktery by se zabyval legalizaci torrentu. S absenci zakaznicky podpory, takze o neco levnejsi, nez v klasicky a digitalni distribuci a rovnou by se rozesilaly torrenty s volbou, ze po pridani do downloadu by vyskocila hlaska, jestli nechce uzivatel zaplatit, a hru si legalizovat.

          Podle me by to byla bomba. Jen ta realizace no :)
  • Veskoslav
    Takže to pořeším jako u her, kde tato "služba" běží a mám je koupené. Snad se Reloaded či Skydrow pochlapí a bude rychle vydaný fungující crack.
    • Jazz
      Fakt, ty co kvákvneš, máš tam vždycky alespoň jednu chybu...
      • Veskoslav
        A ty co napíšeš, je vždycky o hovnu.


        P.S: Když už kritizuješ chyby, zkus příště nenapsat "kvákvneš". Pak jsi ještě za většího hlupáka než obyčejně.
    • U hry hodně spoléhající na online funkce (ano, i v singlu) ti crack nepomůže, zvlášť když stejně musíš hru nějak ukládat.
      • Veskoslav
        Jo to tvrdili i u DoW II:-D
        • No, tak jako tak se s crakem připravíš o online část hry...
          • Veskoslav
            No u Dark Soul mě to fakt nemusí mrzet:)Navíc u DoW II hraji po netu maximálně tak datadisk Chaos Rising (jede přes Steam)
  • Víte,co lol ... mam homam6 pres ubisoft ten uplay .. a nemuzu nic delat na netu stahovat nic jelikoz se hra seka pac jsou propojeny online ..
    Proto volím steam a nebo kdyz uz tak jiny drm ochrany,ktery nevyzaduji internet ..
    Jelikoz jsem z vesnice tak net je na houby takze se mi to porad laguje ..
    To samy s D3 blizzardu je jedno,ze lidi ve vesnicich budou mit lagy :)
    • Veskoslav
      Vím, že to bude ode mě hnusné. Ale kde proboha bydlíš? To je vesnice mimo svět? V horách? Poblíž žádné větší město či poskytovatel netu?
      • By ses divil, jaky problemy muzou mit lidi s internetem problemy, uz jen par kilometru za Prahou! (Vlastni zkusenost). A nekdy i v ty Praze, ze jo UPC :)
        • Veskoslav
          To až tak moc? To je divné, ale chápu to no. Naštěstí já mám lokálního pokytovatele a net neřeším. Horší je to u mobilního internetu.
        • Ze jo O2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit