Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já sem do her nainvestoval docela dost, za svou pařanskou karieru, podpořil sem dulezity projekty jako byl např. Morrowind, kterej definoval, esi vubec jeste nejaka Bethesda a TES budou... a to sem zato zaplatil pomalu dva klacky!! Před deseti lety... proste mam predplaceno, tak to beru já :D
  • Výborné dveře do vašeho PC. Skvěle!
  • Doporučují přečíst...
  • Ten, kdo si bude chtít hru koupit, tak si ji koupí, ať už je tam jakákoliv ochrana. Kdo ne, tak si vždycky nějaký důvod najde, ať už je to GfWL, nebo cokoliv jiného.
    • smejki
      Moc pěkné, mám tři hry s GfWL, vždycky to bylo na posrání (nenacházím ekvivalentní eufemismus). Nevermore.
      • prudislav
        přesně tak :-) ale i přesto si to koupím :-) Hrál jsem to xhvíli na xboxu a moc se mi to líbilo a u BAC jsem GfWL taky přežil. A online funkce DS samozřejmě vyzkouším ale tím to asi skončí ;-)
    • Cypri
      A ještě něco?
      Nezlob se na mě, ale nebudu přece kupovat hru, která má v sobě software, který mě jen připravuje o nervy, věčně něco nefunguje jak má atd atd.

      Taky by sis koupil super auto s tím, že mu "pouze" často odpadávaj kola a ty to musís měsíc co měsíc řešit?
      • Umaroth
        No prave proto je dobre mit konzoli, pokud chce clovek hrat a vubec nic neresit...
        • Cypri
          To je jak rict "kup si skútr a mas po problémech, tam nic neřešíš" -správně, neřeším, jen to má minimální výkon stejně jako dnešní konzole. Mám PC a oni to vydávaj na PC, tak ať se sakra staraj.
          Když si kupuju hru tak ji kupuju s předpokladem že vše funguje jak má. Stejně jako s jakýmkoliv jiným výrobkem. Buď ať to udělaj pořádně, nebo ať to radši nedělaj vůbec, pak si akorát utrhnou nadávky.

          Věřim, že tomu nakonec dám šanci, ale stejně tohle mě štve hrozně.
    • Veskoslav
      Jo tak to bych se hádal.....Anno jsem si chtěl koupit, kvůli MRDa ho nemám a ani jsem si to nestáhl.
    • To vis, ze koupi. Ale pak de o to, jak moc bude nadavat :)
    • tak to je ale pěknej blábol
  • skvely tak uz nemam zajem :D leda crack no

    PS: vzpominam si jak sem mel prvni hru s touhle sluzbou a to bylo Gears of War uz tehdy s tim byli problemy v ty dobe dokonce ani nebylo pri registraci mozny registrovat si CR takze sem dal USA.A mam to tam do tedka vlastnim pres tuhle sluzbu jen asi 4 hry taky fakt nechapu proc to do hry vubec nekdo se*e tady to je mozna jak nekdo psal... ale u ostatnich her? jak to nekoho vubec muze napadnout.Nastvalo me kdyz sem mel problemy s GTA IV kvuli multiplayeru dalsi vec ze Batman Arkham City je v krabicovce pres live takze taky ne diky.Netesim se az nam oznami ze GTA V bude pres Live taky to si snad prostrelim hlavu.
    • A jak přesně ti pomůže crack? GFWL budeš potřebovat úplně stejně v cracklý verzi jako v originálu. Pokud ti nevadí GFWL ve warezu, ale origo kvůli němu nekoupíš, je to jen hloupá výmluva pro pirátění.
      • Asi mas recht stejne me ta hra nezajima :D takze ji nekoupim vubec a je to.
        • prepare yourself to die anyway *7*
  • montatatana
    "Poté, co jsme tak dlouho čekali na PC verzi hry, si teď připadáme, jako bychom dostali facku."

    Takových keců se dočkají za to, že PC verze vůbec bude? Seriosly?
    • Přesně jak píší lidé níže, po problémech u GTA, GW a DIRT děkuji, ale nechci.
      • Presne. Rozchodit GTA 4 bylo doslova peklo a podpora ? Z cloveka jen udelaji blbce jen aby nemuseli priznat, ze maj problem oni!
    • Otázka je, jak moc má Namco zmapovanou PC scénu. Skutečně je nemíním nijak napadat, ale je velice možné, že výběr probíhal podle klíče: PC = Windows = Microsoft = nejlepší je GfWL. Nevím jestli bych pořádal přímo petici, ale minimálně to stojí za poznámku na fóru nebo za e-mail Namcu.

      Tohle je ožehavá chvilka, protože kdo chce kopat do PC scény, teď má excelentní důvod (nespokojenci, kterým se nelze zevděčit). Přitom jak píši, může jednat jenom o neznalost poměrů na PC platformě. I taková ptákovinka může ovlivnit prodeje a tím i celkovou bilanci PC portu v očích managementu Namco.

      Steam by byl podle mne vhodnější, když už chce Namco využít třetí stranu.
    • Plati, ze kdyz chces neco udelat,tak to mas udelat poradne.
      Pokud ten port odflaknou a navrch pridaji dobrutky jako DRM, Windows live a kdo vi co jeste, tak ve finale to spise lidi nasere, nez ze by jim libali ruce a pokorne dekovali.
    • jindra.veliky
      po problemech s GTA IV bych si taky uz hru s gfwl nekoupil ale jsem zvedavej jestli bude i tahle petice uspesna. rozvazani smlouvy s MS asi nebude zadarmo *4*

      jinak si myslim ze hru neportujou kvuli PC hracum ale kvuli reklame pac kolem ty petice byl velkej humbuk *5*
    • A to je jako od nich nejaka milost ? Budou to snad rozdavat zadarmo ? Proste si spocitali, ze na tom vydelaji prachy, tak PC verzi vydaji, nic jineho omg. a to se ted z toho maji jako vsichni pos...at nebo co.
      • Spis je to pokus, ktery ukaze, zda ma smysl na pc portovat takove hry.
  • games for windows to je to jak kvuli tomu pri startu hry musim mackat escape? vopruz :D jako ja si semtam hru koupim i kdyz ma trebas jen singl. Amnesia byla napriklad dobra koupe. Ale davat litr za origo kdyz warezova funguje lepe. je zdarma a nebudu pak nervit kdyz vyjde nejake dlc... tak treba mass effect 2.. kolik usily a penez by me stalo si to zaparit legalne... takhle napisu do vyhledavace mass effect. dam download a necham bezet torrent na liste. druhej den jednim setupem spustim instalacku a druhym setupem (6 gigovym) spustim dlc a patch v jednom. a pak dam play a to je vse... hry at si kupujou amici a nemci. ja nato nemam prachy ani nervy
  • Zdravím mám takový problém s DARK SOULS Prepare to die . Nejde mi uložit hra normálně vypnu hru přes Quit Game což by se hra normálně měla takhle automaticky uložit pokud se nepletu :) bohužel ale mě se neuloží. Mám to stažené z piratbay víc link : http://thepiratebay.se/torrent/7563479/Dark_Souls_Prepare_To_Die_Edition-FLT
    s instalací jsem neměl žádný problém zkoušel jsem reinstal kamarádi co stahovali semnou nemají takovýhle problém. Mohl by mi někdo pomoct ? :) byl bych moc vděčný
  • Umaroth
    Mě jako hrácš PC&X360 GFWL zaujalo propojeností s XBL...no jo a to je vlastne vsechno.... GFWL je fakt sh*t, steam je dobry, origin je taky ok (dejme tomu) ale GFWL je fakt otravne a zbytecne.
    Ve výsledku vám to může být jedno HRU SI KUPTE ( tento titul si to fakt zaslouží)! A pokud vám to GFWL bude delat problemy, nebo jinak vadit, tak si to crackněte a je to...vlk se nažere a koza zůstane celá *3*
    • Ringwraith
      Znovu opakuji.

      I když to crackneš, tak potřebuješ GfWL k ukládání.

      Takže všichni, co píšou o tom jak to slavní SKIDROW cracknou sice mají asi pravdu, ale to není problém.

      Problém je, že samotná služba GfWl je prostě nespolehlivá.
      • Na to je preci taky crack.. Necha te to v offline modu a uklada na hadr.
        • Ringwraith
          No dyť ano.

          Ale stejně potřebuješ to GfWL mít nainstalované a musí ti fungovat.

          A když ti GfWL prostě nefunguje (nezapne se overlay = nemůžeš si ani vytvořit ten lokální účet ani se pod ním přihlásit), tak ti nepomůže ani milion cracků. Pomůže ti leda "xliveless", což nepodporuje všechny hry a je stejnak určeny hlavně pro GTA4.
          • ma zkusenost s vetsinou cracku - neni potreba vytvaret zadny ucet (uz je vytvoren), proste jen odkliknes offline hlasku po startu hry a jedes.
            ale asi mame rozdilne zkusenosti.. napriklad GTA4 mam zrovna origos (OT, jen priklad).
      • jo je pravda ze kraklej Duke se spatne savoval, druhá věc je, že mě to stejne vubec nebavilo, a ten save bych asi ani neloadnul...
        • Ringwraith
          DFN GfWL nepoužívá - prostě vadný crack.
      • Umaroth
        Mě nevadí steam ani origin, GFWL me trochu otravuje ale rozhodne ne tolik, abych kvuli tomu hru nekoupil (nebo si to tim ospravedlnoval)...beztak mam v planu na vikend dark souls začít...
  • I tak se tesim, z GFWL se neposeru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit