Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super druhá mise : úkryt duchů na konci mi má dát sarah zbran v tom výtahu na mě nemluví a kouká do blba a tu zbran mi prostě nedá a můžu stát na místě třeba 10 minut čim to je a co s tim mám dělat
    • všechno vystrilej
  • už mě ta hra pěkně sere. už 3dny se to snažím rozjet a nic. všechny nové ovladače sem vyzkoušel a nic. už nevím co s tím. po uvodním intru hra zamrzne a nic. nejradši bych carmaika chytl za kule a hodil je kačenám.
    • Jestli máš ATI, tak mně pomohlo max. odinstlovat nové ovladače a dát tam starší (11-8). Nepomohla ani "záplata" 11-10. Nedočkavě čekám na slíbené nové oficiální ovladače *5*
  • C2D 2.66 4gbRam NVidia 8800GT ovl.280.26 W764.bit, Rage+Patch fullHD Vsyn. on .Všechno šlape jak hodinky *4* Velká spokojenost ,myslím že se hra povedla.
  • Ještě do požadavků zapoměli dát že nesmíte být starší jak 9let.

    Ono vychází zase nějaký jakože NFS? ..ani o tom nevím. A jakmile zavřu tuhle diskuzi tak na to v půl druhé vteřině zapomenu a vzpomenu si až zarok kdy zase budou prezentovat nějakej další vtip parazitující na fotříkovi závodních arkád :) FUJ BLE.
  • JJ je to nehratelný... HD 6870 a de to v pohode 2 sekunde a grib... nesmysl... cekat na patche. nevim co to je v módě vydávat nehratelný nesmysly...
    • Neviem ako ty, ja som tú hru pred tým ako som aplikoval "opravný patch" neskúšal, najprv som to všetko opatchoval a potom spustil a toto. Jeden chlapík vravel, že na starých ovládačoch to síce takto nemrzlo, ale zato grafika bola rozhádzaná. No nič stále pozerám všade na nete či už vyšiel nejaký aktualizovaný ovládač...
  • Clovek co si na hranie kupi ATI si ani nic ine nezasluzi ;)
    • Ty kre...ne nVidie ty nase Atiny hrave strcej cely doprdele a ani nebudou koukat,tak prestan tu kecat zkur...eny nesmysly buze....ante vyklestenej !!!!!
    • ale no :) Však šľape fšecko... Až na RAGE kua.
      • Ale povedzme si pravdu specificky na NVidii nikdy nic neblbne :) A to ja som neni ziadny anti ATI, na desktope mam NVidiu a v notebooku ATI, ale tak s NVidiou som nikdy nemal problemi a s ATI toho bolo az az i ked prevazne v minulosti, reputaciu svojich ovladacov napravuju uz dekadu. ;)
        • Postavils nekdy jednoho jedinyho kompa?

          Me osobne je sumak,co je lepsi,ale kudla do zad s cipy 8400 od nvidie mne rozmlatila.

          Rok resim brutalni teploty. Na CNC Mazak v rachote si delam pruduch,kvuli chlazeni Mgrafiky a pak se po zkonceni zaruky dozvim,ze ta tva nVidia priznava vadnou radu a mam narok na reklamaci???? Vim - reknes si : Ty blbecku - tvoje chyba.

          Ale ja uz takyvy firme nedam ani flus.

          Hele - koncim emoce - mel jsem je rad,ale tahle politika mne nudi
  • hmm ... ja cekal kdy tam po tom prvnim doskoceni textur doskoci jeste poradne textury a nic ..
  • Mne sa hra zasekáva každé 4s, potom 4s ide perfektne a zase sa zasekne. Mám ATI HD 4850 a posledné ovládače, práve tak aj ATI FIX čo vyšiel. Nemá niekto podobné problémy? Na youtube som našiel típka ktorému to robí presne to isté, Ak viete poraďte Tak som sa na to tešil a teraz toto *13*
  • to je bida *1*
  • smejki
    bóže, tady je keců. dyť to patchnou. s*it happens
    • Pokud je to spatnej konzolovej port, wannabe fallout 3 a borderlands a gameplay stoji za prd tak to nepatchne ani svatej Petr *1* uvidime co z toho vyleze
      • smejki
        neni to port
        • Jeste jsem se k tomu nedostal, ale par veci jsem cetl. Proc je v nastaveni grafiky jenom rozliseni a AA kdyz to neni port ? Abych byl presnejsi, nemusi to byt vyvijeno primo pro konzole a pak portovano, ale i kdyz vyvijim hru tak aby jela na obou strojich tak je to pro me proste port. A jeste jako bonus se na nejaky doladovani na PC vykaslat je uplne low.
          • Ano přesně tak, včera si koupil rage a první věc co mě totálně zarazila že v nastavení grafiky v menu je jen rozlišení, nastavení obrazu do okna nebo celá obrazovka, vyhlazování a jas.. Žádný setup, žádný pokročilý nastavení grafiky nic. Další věc je že není žádná možnost přeskočit úvodní intro, zkoušel všechny klasický klávesy kterýma to u jiných her běžně jde, a co mě opravdu dostalo je že když máte odehráno a dáte v menu pokračovat v kampani ZASE se přehrává intro!!! *1*

            A to nemluvím o tom že hra samotná se mi nehorázně seká a dělá přesně tu pěknou věc co je vidět na videu u tohohle článku a to mám ATI HD 5670, to jak tu píší v článku vedle o HW nárocích, ale u tý grafiky minimum HD 4200 a doporučená HD 5550 tak to se mi zdá jako trochu nereálný..

            Jo a ještě jedna perlička na krabici od hry je uvedená jen jedna konfigurace a to ta jak je tu psaná v článku vedle jako minimální, s tím se opravdu nesetkal na u žádný hry co si koupil vždy tam bylo minimum a maximum, nebo doporučená, jinak moje PC splňuje minimální tak na 150% +- a přitom hra samotná je absolutně nehratelná..

            Čekal jsem od ID trochu víc *7*
          • smejki
            v tom případě míjíš definici portu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit