Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno vystrilej
  • super druhá mise : úkryt duchů na konci mi má dát sarah zbran v tom výtahu na mě nemluví a kouká do blba a tu zbran mi prostě nedá a můžu stát na místě třeba 10 minut čim to je a co s tim mám dělat
  • Jestli máš ATI, tak mně pomohlo max. odinstlovat nové ovladače a dát tam starší (11-8). Nepomohla ani "záplata" 11-10. Nedočkavě čekám na slíbené nové oficiální ovladače *5*
  • už mě ta hra pěkně sere. už 3dny se to snažím rozjet a nic. všechny nové ovladače sem vyzkoušel a nic. už nevím co s tím. po uvodním intru hra zamrzne a nic. nejradši bych carmaika chytl za kule a hodil je kačenám.
  • C2D 2.66 4gbRam NVidia 8800GT ovl.280.26 W764.bit, Rage+Patch fullHD Vsyn. on .Všechno šlape jak hodinky *4* Velká spokojenost ,myslím že se hra povedla.
  • Ty kre...ne nVidie ty nase Atiny hrave strcej cely doprdele a ani nebudou koukat,tak prestan tu kecat zkur...eny nesmysly buze....ante vyklestenej !!!!!
  • Za to Ty jsi to rozčísnul. Tak nám o tom něco pověz.
  • Ano přesně tak, včera si koupil rage a první věc co mě totálně zarazila že v nastavení grafiky v menu je jen rozlišení, nastavení obrazu do okna nebo celá obrazovka, vyhlazování a jas.. Žádný setup, žádný pokročilý nastavení grafiky nic. Další věc je že není žádná možnost přeskočit úvodní intro, zkoušel všechny klasický klávesy kterýma to u jiných her běžně jde, a co mě opravdu dostalo je že když máte odehráno a dáte v menu pokračovat v kampani ZASE se přehrává intro!!! *1*

    A to nemluvím o tom že hra samotná se mi nehorázně seká a dělá přesně tu pěknou věc co je vidět na videu u tohohle článku a to mám ATI HD 5670, to jak tu píší v článku vedle o HW nárocích, ale u tý grafiky minimum HD 4200 a doporučená HD 5550 tak to se mi zdá jako trochu nereálný..

    Jo a ještě jedna perlička na krabici od hry je uvedená jen jedna konfigurace a to ta jak je tu psaná v článku vedle jako minimální, s tím se opravdu nesetkal na u žádný hry co si koupil vždy tam bylo minimum a maximum, nebo doporučená, jinak moje PC splňuje minimální tak na 150% +- a přitom hra samotná je absolutně nehratelná..

    Čekal jsem od ID trochu víc *7*
  • Postavils nekdy jednoho jedinyho kompa?

    Me osobne je sumak,co je lepsi,ale kudla do zad s cipy 8400 od nvidie mne rozmlatila.

    Rok resim brutalni teploty. Na CNC Mazak v rachote si delam pruduch,kvuli chlazeni Mgrafiky a pak se po zkonceni zaruky dozvim,ze ta tva nVidia priznava vadnou radu a mam narok na reklamaci???? Vim - reknes si : Ty blbecku - tvoje chyba.

    Ale ja uz takyvy firme nedam ani flus.

    Hele - koncim emoce - mel jsem je rad,ale tahle politika mne nudi
  • Promiň, ale Saving content, Please do not turn off your PC snad mluví za svý. Je to port.
  • mně zas přijde, že o enginech toho moc nevíš a tak trochu kecáš nesmysly:) Nemusíš sem psát všechno, co ti přijde na mysl, víš jak
  • ámen. +1 Ale "pokrok" nezastavíš. Mamonžeři to nedovolej.
  • Ještě do požadavků zapoměli dát že nesmíte být starší jak 9let.

    Ono vychází zase nějaký jakože NFS? ..ani o tom nevím. A jakmile zavřu tuhle diskuzi tak na to v půl druhé vteřině zapomenu a vzpomenu si až zarok kdy zase budou prezentovat nějakej další vtip parazitující na fotříkovi závodních arkád :) FUJ BLE.
  • smejki
    v tom případě míjíš definici portu
  • Jeste jsem se k tomu nedostal, ale par veci jsem cetl. Proc je v nastaveni grafiky jenom rozliseni a AA kdyz to neni port ? Abych byl presnejsi, nemusi to byt vyvijeno primo pro konzole a pak portovano, ale i kdyz vyvijim hru tak aby jela na obou strojich tak je to pro me proste port. A jeste jako bonus se na nejaky doladovani na PC vykaslat je uplne low.
  • smejki
    neni to port
  • Neviem ako ty, ja som tú hru pred tým ako som aplikoval "opravný patch" neskúšal, najprv som to všetko opatchoval a potom spustil a toto. Jeden chlapík vravel, že na starých ovládačoch to síce takto nemrzlo, ale zato grafika bola rozhádzaná. No nič stále pozerám všade na nete či už vyšiel nejaký aktualizovaný ovládač...
  • Ale povedzme si pravdu specificky na NVidii nikdy nic neblbne :) A to ja som neni ziadny anti ATI, na desktope mam NVidiu a v notebooku ATI, ale tak s NVidiou som nikdy nemal problemi a s ATI toho bolo az az i ked prevazne v minulosti, reputaciu svojich ovladacov napravuju uz dekadu. ;)
  • miker17
    to máš smůlu na ps3 se taky objevily problemy *1*
  • JJ je to nehratelný... HD 6870 a de to v pohode 2 sekunde a grib... nesmysl... cekat na patche. nevim co to je v módě vydávat nehratelný nesmysly...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit