Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • id, majstri FPS zanru, top graficky pozitok na svoju dobu.

    a teraz? na PC vydaju len ubohy nedoladeny port so slabou grafikou a podla dnesnych recenzii aj so slabym gameplayom. k tomu tradicne zjednodusovanie v podobe autohealu a dalsich manstream sraciek a mame tu RAGE.

    ja uz neverim ze este niekedy vyde nejake dobra hra.
    • rage neni zadny port *1* a grafika je takova jak silny mate pocitac. *4*
      • Promiň, ale Saving content, Please do not turn off your PC snad mluví za svý. Je to port.
      • Možná až vyrosteš, tak pochopíš souvislosti... jo jen kdyby to tak s tou grafikou bylo... zahrát si Dooma ve fullHD, a AA a anisotrotopním filtrováním... a to mám počítač opravdu silný fakt! Jo, to by bylo super *15*
        • To ze hry jsou osekane na grafickych detailech musite chapat trochu v souvislostech. Nic nebrani studiu udelat nadupanou PC verzi (a nektere to delaji napr. BF3 a min DX10). Proc to tedy nedelaji? Je to jednoduche, PC platforma ztratila kupni silu. Tam kde XBOX/PS3 prodaji milion, tak na PC jsou to desitky tisic. Pouze MMO hry, strategie, sims a blizzard, to je dnesni PC platforma.

          Pokud jsem dobre poslouchal key note od Carmacka na poslednim QuakeConu tak slibil, ze pro PC udelaji dodatecny ultra quality pack. Takze verim, ze se te super kvality pro Rage dockate.
          • Jestli vydaji na PC balik s hi-res texturama nekdy za mesic nebo dva, tak to uz bude stejne pozde.
            Trochu mi to pripomina Crysis 2 za ktery jsem vyhodil tisicovku a dostal jsem slaby konzolovy port s prumernou grafikou.
            • Uz me celkem irituje jak kazdy pouziva slovo port, pricemz viditelne nechape jeho vyznam. Nemuzete oznacit hru, ktere se delala na 3 platformy soucasne za port. To je proste blbost. Crysis 2 ci Rage nejsou zadne porty, to jsou klasicke multiplatformove hry.
    • Core
      Ty už jsi to hrál? A že graficky to stojí za ho***? Já spíš myslím, že je dnešní hráčská obec zmlsaná jako *12* Já už nevím, co by kdo chtěl. Rage vypadá vizuálně naprosto fantasticky. O naprosto úžasné architektuře a detailech ani nemluvě... Jo, mi, co drtíme po večerech System Shock a Planescape Torment, víme své *5*
      • http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2154243

        Textury teda nic moc
      • Moznost tu teoreticky uz dva dny je. A update co vidim vedle toho, je 1GB ... solidni patch na prvni den. Stahovat to neminim, za to ten den dva pred dodanim zde nestoji, ale uprimne, tyhle zpravy me proste docela zneklidnujou. Natolik, abych zacal znovu zvazovat, zda ta hra stoji za to.
        • Core
          Tak to je pěknej macek! *1*
    • viete ake ma ta hra graficke nastavenia na PC?
      rozlisenie
      antialiasing
      ...
      a TO JE VSETKO. takze ta hra ziadne nastavenie grafiky nema . 1 to 1 port.
      hanba.
  • Jsem rad ze kvalita her jde cim dal vic kupredu, oh wait *11*
  • Ale co...každý velikán se někdy utne, Spector to projel s Deus EX 2, Maxis mělo vrtulníkový simulátor s občasnou homosexuální vložkou, Sid Meyer stále dokazuje, že se od Civilizace 1 nedokáže pořádně pohnout.........tak došlo i na velkého Johna a po vytvoření revolučních technologií se mu vloudila malá chybka rovněž........tedy pokud nejde o nějakou jeho novinku, jejíž genialitu jsme plně nepochopili...:) *1* *1* ....a beztak id teď vlastní Zenimax a Bethesda , která má podobné chybky div ne ve svém firemním znaku
  • Jestli jsme něco od ID softu čekal tak to byla technická dokonalost. Zbytek by třeba nemusel stát za nic ale já se těšil právě i na to co nevej engine předvede. Celkem překvapení.
  • Asi si brzo ten jejich novy engine vyslouzi prezdivku IDtech z5ět
  • Osobne jsem si tu novou "revolucni" metodu streamovani textur od ID predstavoval trochu jinak, nez je videt na videjku *15*.
    Na Rage nesahnu,dokud nevydaji pro PC balik hi-res textur + nejake patche, jinak bych si ten konzolovy port neuzil.
  • osobne som sa na tuto hru tesil a stale tesim. To, ze Carmack spravil preslap ohladne konzol a vyvoja RAGE aj nane myslim ze uz sam niekde priznal a to uz pri samotnom vyvoji hry, ale aj to ze ku korenom sa vrati v DOOM 4. Konzoly proste brzdia par rokov vyvoj hier, ktore nie su PC only.
    Ale budis, kazdy chce co najviac zarobit.

    pekny den
  • jak dlouho uz tu hru delaj??? ze dnes musi mit ovladace z 29.9. to to predtim vubec nejelo? *1* to to nikdo netestoval?
  • Tak mam tu hru predobjednanu a tesim sa na nu.... Vidim ze to bude pekna kontroverzia *15* a ak neskôr nepribudnu nejake nastavenia grafiky minimalne z tym patchom ktory vylepsi textury tak sa aj ja nastvem. Inak problemy z hrou od ID softu su dost nepekna facka PC hračom a hlavne ze to vyvijali roky rokuce.
    • Nastaveni grafiky, fov, detailu to vse v PC verzi uz je ted. Akorat to neni v menu. Je to udelane stejne jako v predeslych hrach. Napr. pokud chcete FOV 90 staci poustet exac s "+cvaradd g_fov 10" (default FOV je 80 + 10 = 90). Do Rage\base\ si dejte soubor rageconfig.cfg a v nem si muzete nastavit default, co se nacte pri startu hry. Ja tam mam zatim

      com_AllowConsole 1
      com_SkipIntroVideo 1

      Ve hre pak muzete standardne vyvolat konzoli a vytunit si hru do aleluja.

      Dalsi konfigurak se jmenuje render_controls.xml a najdete ho v C:\Users\[username]\AppData\Local\LAG\data\settings. V nem muzete nastavit v podstate vse okolo grafiky samotne jako SSAO atp.
      • Nevíš jestli se tam dá upravovat různý konfiguráky zbraní jako v DOOM3? Tak jsem si asi 2 hodiny hrál s konfigurákem od rotáku, dokud to nebyl zásyp hodný rotáku. Pak to konečně byla pořádná bezbolestná.
        • Mechwarrior_bw
          jj Doom 3 som si takisto vyladil, hlavne zbrane, kadenciu a ich dmg a páči sa mi že projektily tam nemajú nekonečnú rýchlosť ako vo väčšine hier ale je ju možné nastaviť podľa reálnych hodnôt. Dúfam, že to pôjde aj v Rage.
        • To netusim. Tohle jsem vcera vecer vyhrabal na netu, ale nakonec jsem v podstate zadne nastaveni nepotreboval, protoze hra bezela OK. Jen ten FOV me sral.
      • ten render_controls.xml ignorujte, to je pro jinou hru.
  • fallout
    Ajaj... snad to nebude tak zlé... mám objednané origo... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit