Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli jsme něco od ID softu čekal tak to byla technická dokonalost. Zbytek by třeba nemusel stát za nic ale já se těšil právě i na to co nevej engine předvede. Celkem překvapení.
  • Heh, a ja cekal doskakovani textur jako u Unreal Enginu, tj. jednou a dost, ale tohle je teda mazec.:D
  • Nove ovladace??? Wow, to urcite este nikomu nenapadlo. Diky, Carmack!
  • Spades
    No ty textury vubec nevypadaji MEGA :D navic proc se sakra streamujou, kdyz udajne ma jedna textura pokryvat nekolik ruznych povrchu ? to se jako streamuje CAST te jedne MEGA textury ci co ? :D
  • No určtě to co nevidět daj pořádně do kupy. Mám zrovna Radeon (příště ale asi koupím Nvidii ale až za pár roků zase, protoze mě mi Physx na radeonu žere výkon z procesoru *9* ). RAGE vypada jako dobra hra, tak se tesim jaka bude.
    • To že ti žere výkon na procesoru je snad dobře ne? V tehle době jsou procesory ve hrách využívány jen z malé části, takže je blbost s tím zaměstnávat grafiku. A navíc her co mají physX díky bohu ubývá *2*
      • Sice jsem "nvidiot" :) ale s tím díky bohu ubývajícím počtem her využívající physics jsem s to. Lépe když budou vývojáři fyziku kutit přes CPU, nebo třeba GPU (directcompute) aby z toho mohly těžit obě značky zárověň, než aby byla jedna značka zvýhodňována nad druhou (podle toho, kam se vývojáři rozhodnout strčit nos) Ono stejně ten Physics toho zase tolik závratného nepřinesl, takže pro majitelé nvidie to byl vždy spíše takový bonbónek, bez kterého se dá úplně v klidu žít :o)
        • Souhlas s tím že by měla být jedna univerzální technologie na fyziku. To je tayk podle mě hlavní důvod proč se physicx neprosadil.
          • Physx je totiz nic moc. Jedine kde aspon trochu obstojne funguje je PC s NVidii. Na xboxu to jeste jde, ale PS3 implementace to je hruza. Nemluve o APEXu, ktery je tak katastrofalne naprogramovany, ze od toho dava kazdy ruce pryc. IMHO Havok je kvalitnejsi a hlavne funguje obstojne na vsech trech platformach.
            • Mě docela nadchnul engine Euphoria, který je v GTAIV... ale Havok rulez.
            • No konečně by to chtělo dělat fyziku před ten directcompute, ať se to nějak hne... Je sice super, že mám core i7 2,8 Ghz, ale Mafia II se mi s tejně se zapnutým full PhysX dostane tak na 15 FPS... o proty 150 fps bez PhysX je to sakra rozdíl *3*
      • Proč díky bohu. Spíš je velká škoda že se to nerozvijí. Pamatuju když se objevil havoc engine. To byl rozhodně posun vpřed. Physix má možnostíještě více. Bohužel až na vlající vlajky a pár efektů se to vůbec nevyužívá. Do her to mohlo přinést spoustu super efektů.
    • physx je na nvidii ne radeon radeon myslim ma neco jineho
      • Masa-san
        Physx je funkce Nvidie , ale pokud maš radeon znamená to pouze že tuto funkci zastane tvuj procesor a ne grafka *5*
  • id, majstri FPS zanru, top graficky pozitok na svoju dobu.

    a teraz? na PC vydaju len ubohy nedoladeny port so slabou grafikou a podla dnesnych recenzii aj so slabym gameplayom. k tomu tradicne zjednodusovanie v podobe autohealu a dalsich manstream sraciek a mame tu RAGE.

    ja uz neverim ze este niekedy vyde nejake dobra hra.
    • rage neni zadny port *1* a grafika je takova jak silny mate pocitac. *4*
      • Promiň, ale Saving content, Please do not turn off your PC snad mluví za svý. Je to port.
      • Možná až vyrosteš, tak pochopíš souvislosti... jo jen kdyby to tak s tou grafikou bylo... zahrát si Dooma ve fullHD, a AA a anisotrotopním filtrováním... a to mám počítač opravdu silný fakt! Jo, to by bylo super *15*
        • To ze hry jsou osekane na grafickych detailech musite chapat trochu v souvislostech. Nic nebrani studiu udelat nadupanou PC verzi (a nektere to delaji napr. BF3 a min DX10). Proc to tedy nedelaji? Je to jednoduche, PC platforma ztratila kupni silu. Tam kde XBOX/PS3 prodaji milion, tak na PC jsou to desitky tisic. Pouze MMO hry, strategie, sims a blizzard, to je dnesni PC platforma.

          Pokud jsem dobre poslouchal key note od Carmacka na poslednim QuakeConu tak slibil, ze pro PC udelaji dodatecny ultra quality pack. Takze verim, ze se te super kvality pro Rage dockate.
          • Jestli vydaji na PC balik s hi-res texturama nekdy za mesic nebo dva, tak to uz bude stejne pozde.
            Trochu mi to pripomina Crysis 2 za ktery jsem vyhodil tisicovku a dostal jsem slaby konzolovy port s prumernou grafikou.
            • Uz me celkem irituje jak kazdy pouziva slovo port, pricemz viditelne nechape jeho vyznam. Nemuzete oznacit hru, ktere se delala na 3 platformy soucasne za port. To je proste blbost. Crysis 2 ci Rage nejsou zadne porty, to jsou klasicke multiplatformove hry.
    • Core
      Ty už jsi to hrál? A že graficky to stojí za ho***? Já spíš myslím, že je dnešní hráčská obec zmlsaná jako *12* Já už nevím, co by kdo chtěl. Rage vypadá vizuálně naprosto fantasticky. O naprosto úžasné architektuře a detailech ani nemluvě... Jo, mi, co drtíme po večerech System Shock a Planescape Torment, víme své *5*
      • http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2154243

        Textury teda nic moc
      • Moznost tu teoreticky uz dva dny je. A update co vidim vedle toho, je 1GB ... solidni patch na prvni den. Stahovat to neminim, za to ten den dva pred dodanim zde nestoji, ale uprimne, tyhle zpravy me proste docela zneklidnujou. Natolik, abych zacal znovu zvazovat, zda ta hra stoji za to.
        • Core
          Tak to je pěknej macek! *1*
    • viete ake ma ta hra graficke nastavenia na PC?
      rozlisenie
      antialiasing
      ...
      a TO JE VSETKO. takze ta hra ziadne nastavenie grafiky nema . 1 to 1 port.
      hanba.
  • Core
    Tak to je ale případ od případu, ne? Mrknul jsem na níže uvedené gameplay video z PC verze RAGE a žádné problémy jsem tam neviděl a hráč také komentuje hru cekem dost spokojeně, řekl bych...

    http://www.youtube.com/watch?v=a7QiCWPYXJg

    Vždyť tohle tady je odjakživa, že někomu to na určité sestavě jede bez problémů a někomu ne. Nebo se pletu? Podle mě je to hysterie kvůli tomu, že to vyšlo z dílny id Software.
    • Jo jo, ale po zkušnostech z GTAIV, si raději počkám *1*. Konec konců GTAIV nemůžu hrát do dnes a to mam sestavu, která v době vydání ještě nebyla v obchodech, řekněme o rok a půl novější než hra. Pořád mi tam mizí textury. A R* byli supr. Přeinstalujte ovladače... nic... Spusťte hru s parametry bla, bla, bla... nic... Co s tím?!... nic... nic... nic... Čekám, že to nějak vyřeší a už skoro rok nic. Teď už ale chápu, že optimalizovat hru není žádný med *4*.
      • WTF? Rockstar už roky vydava GTA ako oneskorene porty z konzol a kazdy jeden diel mal technicke problemy.
    • Jde o to že nejde o jedince ale o masy. Id definoval tento žánr a teď to slušně zmrdal
  • Danieledl
    Ufff, ještě že jsem si to objednal na PS3, aspoň to nemusím řešit. Docela jsem si oddychl *3*
    • miker17
      to máš smůlu na ps3 se taky objevily problemy *1*
  • DarkHawk
    Zrzek má celkem pravdu, ale až na vyjímky tam jsou všichni obyčejní campeři co jen leží a čekají schovaní. A nevím proč se tady někdo ohaní tím, že to jen jen beta ty si myslíš, že ve full verzi to bude jiné? Když kempi sniper tak to bude protože ten musí, ale když kempi medic nebo nábojář tak to je uplný noob protože ten má být v přední linii a něco hrát. OMG TO SEM NAPSAL K RAGE. OMYL TO JE POST K BATTLEFIELDU!
    • pug je pug, proto je dobre byt v klanu kde se hraje pro tym a ne na sebe
  • ak by sa chcel niekto pokochať "krásnymi" obrázkami z hry *1* http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2154243

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit