Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak mam tu hru predobjednanu a tesim sa na nu.... Vidim ze to bude pekna kontroverzia *15* a ak neskôr nepribudnu nejake nastavenia grafiky minimalne z tym patchom ktory vylepsi textury tak sa aj ja nastvem. Inak problemy z hrou od ID softu su dost nepekna facka PC hračom a hlavne ze to vyvijali roky rokuce.
    • Nastaveni grafiky, fov, detailu to vse v PC verzi uz je ted. Akorat to neni v menu. Je to udelane stejne jako v predeslych hrach. Napr. pokud chcete FOV 90 staci poustet exac s "+cvaradd g_fov 10" (default FOV je 80 + 10 = 90). Do Rage\base\ si dejte soubor rageconfig.cfg a v nem si muzete nastavit default, co se nacte pri startu hry. Ja tam mam zatim

      com_AllowConsole 1
      com_SkipIntroVideo 1

      Ve hre pak muzete standardne vyvolat konzoli a vytunit si hru do aleluja.

      Dalsi konfigurak se jmenuje render_controls.xml a najdete ho v C:\Users\[username]\AppData\Local\LAG\data\settings. V nem muzete nastavit v podstate vse okolo grafiky samotne jako SSAO atp.
      • Nevíš jestli se tam dá upravovat různý konfiguráky zbraní jako v DOOM3? Tak jsem si asi 2 hodiny hrál s konfigurákem od rotáku, dokud to nebyl zásyp hodný rotáku. Pak to konečně byla pořádná bezbolestná.
        • Mechwarrior_bw
          jj Doom 3 som si takisto vyladil, hlavne zbrane, kadenciu a ich dmg a páči sa mi že projektily tam nemajú nekonečnú rýchlosť ako vo väčšine hier ale je ju možné nastaviť podľa reálnych hodnôt. Dúfam, že to pôjde aj v Rage.
        • To netusim. Tohle jsem vcera vecer vyhrabal na netu, ale nakonec jsem v podstate zadne nastaveni nepotreboval, protoze hra bezela OK. Jen ten FOV me sral.
      • ten render_controls.xml ignorujte, to je pro jinou hru.
  • Asi si brzo ten jejich novy engine vyslouzi prezdivku IDtech z5ět
  • jak dlouho uz tu hru delaj??? ze dnes musi mit ovladace z 29.9. to to predtim vubec nejelo? *1* to to nikdo netestoval?
  • Osobne jsem si tu novou "revolucni" metodu streamovani textur od ID predstavoval trochu jinak, nez je videt na videjku *15*.
    Na Rage nesahnu,dokud nevydaji pro PC balik hi-res textur + nejake patche, jinak bych si ten konzolovy port neuzil.
  • Jsem rad ze kvalita her jde cim dal vic kupredu, oh wait *11*
  • To mne ani nepřekvapuje. Ovladače od AMD se holedbají jen výkonem pod DirectX, ale s OpenGL už to není taková slává (všichni testují jen hry, ale co Blender, Maya apod). Linuxáci vědí své. Sám mám HD4850 a raději volím OSS ovladač s 1/3 výkonem ve hrách za bezproblémovost a lepší barvy videí. Asi pořidim taky NVIDIA, už mne čekání na pořádné ovladače od AMD s akcelerací videí přestává bavit... Zajímavé je, že je AMD stejně jako NVIDIA členem Khronos, chybí samozřejmě Microsoft, ale s ním za zády peče nová rozhraní a pak je to i na těch ovladačích znát.
  • Hmmm. Mě příjde, že si hra prostě jenom neošahá velikost VRAM a předpokládá nějakou konzoli. Nechci tím říct, že konzole mají takhle otřesný textury. Špíš, že pro účely PC je IDSoft dalo v maximální kvalitě (a tedy i objemu) a tudíž to musí takhle brutálně streamovat protože se do VRAM konzole prostě nevejdou. :)
    Jak už tu někdo řikal. I mistr tesaař se občas utne...že Carmaku.
    • mně zas přijde, že o enginech toho moc nevíš a tak trochu kecáš nesmysly:) Nemusíš sem psát všechno, co ti přijde na mysl, víš jak
      • Za to Ty jsi to rozčísnul. Tak nám o tom něco pověz.
  • Jenom Radeony ? .... Copak tak zázračného zrovna v poslední verzi Catalystů asi vyváděli kluci z AMD :/
  • osobne som sa na tuto hru tesil a stale tesim. To, ze Carmack spravil preslap ohladne konzol a vyvoja RAGE aj nane myslim ze uz sam niekde priznal a to uz pri samotnom vyvoji hry, ale aj to ze ku korenom sa vrati v DOOM 4. Konzoly proste brzdia par rokov vyvoj hier, ktore nie su PC only.
    Ale budis, kazdy chce co najviac zarobit.

    pekny den
  • To si vazne nekdo mysli, ze je to chyba hry a Carmack ani nikdo z QA si toho jen nevsimli nebo snad schvalne vydali hru s touhle chybou ?! Jasne, ze je to o driverech. Jakmile zacne nekdo z vyvojaru delat neco, co jini pred nim nedelali, tak je vzdycky problem a drivery se musi fixovat. Mozna je meli pribalit na DVD, ale to se asi dela obtizne pro vsechny rozumne karty.
    • Nastavenie rozlíšenia a AA? Paráda :) Ostatné sa nastaví tak nejak samo, že?
      Žiaľ, rozdiel medzi 2600K (4.5 GHz), 8GB RAM a 580 GTX a C2D 8400 (3.6 GHz), 2GB RAM a 285 GTX nie je absolútne žiaden!
      Takže po dnešnom Apple IPhone 4GS release ďalší EPIC FAIL!
    • A to ze je tam naprosto otresny FOV a akcelerace mysi neprehlidli?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit