Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Milleru...
  • MILUJI PS2 A VS ideology! Snad někoho najdu, dejte mi vědět! Díky *5*
  • Potřebuji se zeptat proč se mi hra tak nechutně seká když vylezu z budeovi hned na zacatku hry je jedno jestli mam vse na maximum nebo na minimum nevim co s tim :(
    mam 2x 3.00 GHZ, 4 gb ram, 1 gb grafiku a opravdu nevim proc se mi to tak nechutne seka kamarad ma 2x 2.00 ghz, 2 gb ram, 516 mb grafiku a jede mu to...
  • Planet Side 2 jsem zkoušel a je to opravdu něco nového... bohužel ale náročného, v BF 3 na plné detaily uprostřed vřavy mám daleko více FPS než v Planet Side 2 (zhruba tak 5 - 10 fps max) :-/ a to je bohužel málo a nehratelné. Asi by to chtělo zapracovat na optimalizaci, přece jen hra neoplývá takovou grafikou a variabilitou vybavení jednotlivých vojáků jako právě třeba Battlefield.
  • trolo
    ked hrajes lone wolf style za ligh assaulta tak sa nedivim.
  • nie za NC , som rebel *1*
  • Tak se pochlub, že nechodíš do matřské školky. Military dokumenty ha ha ha. Možná toho vím víc než ty. Divil bych se kdybys měl nějaké argumenty. Jen meleš jak malé děcko. S takovým ubožákem nebudu již více ztrácet čas. Jsi nula.
  • Magicfiber738
    To se ted' nejde přihlásit a já se tak těšil :(
  • Asi hraješ za vanu že?
  • Jistě diskuze s lidimi jako ty pozbyla smysl už v pravěku. Pokud ti docházejí argumenty a musíš zmiňovat můj pravopis (hold píšu všema deseti a né jak lamka jedním prstem tak nemám čas to po sobě kontrolovat) dokazuješ tím jen svou hloupost. Za další, přestaň mi tu přednášet o válce jen proto žes vyděl nejaký militari dokument na discovery, nebo ses díval na nějaký super autentický záběry na YT. Nevím co se chytáš mé zmínky o vyvráceném pařezu, očividně máš nějaký dost velký komplex, to se u dětí co se cpou do diskuzí stává dost často.
  • pan cita vela sci - fi, pripadne bludy nejakeho am. ostrelovaca elitnej jednotky, ako sa opevnovali na jednu noc v nejakej budove a odrazali kopec Iracanov vyzbrojenych lahkymi zbranami...Ale to mohli len preto , ze technicky prevysovali protivnika . Keby mali Iracania podobne vymozenosti tak im tam prasknu jednu strelu a po par takychto akciach by cela Navy Seal existovala iba na papiery. Ale pretoze mohli, tak to robili aby znizili moralku protivnika a dosiahli opak u vlastnych.
    Ale takmer vsetky konflikty po II.WW , boli vedene proti slabsie vyzbrojenej a vycvicenej armade. Ak slabsiu armadu podporovala vacsia cast obyvatelstva, viedlo to k prehre elitnejsej , pretoze nebola vola , dovod pouzit zbrane hromadneho nicenia alebo vyssich vlastnych strat. Zazili to Americania, Rusi, Francuzi ....Az na Irak, kde sa zaver uz tiez skor podobal na guerilovu ako standartnu vojnu ala WW...
  • mna napr. zaujimaju cz-sk klany ci tusim outfity sa tomu v planestide hovori. A je dobre vediet ze nejake existuju.
  • proc sa musi v kazdej diskusii objavovat nejaky imbecil . GGG hraj si za koho chces a netrep kraviny.
  • asi jsem se nerozumeli a mym cilem nebylo vyvolat tu debatu niže, jen jsem chtel rict že by skratka vyvojari mohli vic premyšlet nad dizajnem, jasne je to jen hra a ja mam rad arkady ale ani arkada nemusi byt postavena na hlavu.
    ja se domnivam že hraci možna ani nevedi co chteji hrat, kdybych ja udelal hru určite by se vam libila vic než tohle *3*
  • neda se generalizovat, každy konflikt je jiný, každe prostredi je jine a tomu se prizpusobuje i taktika, navic vycvik elitniho vojaka taky neco stoji dovolil bych si rict ze mozna vic nez technika
  • gro hraju a bavi me to, taky me bavilo treba warhammer space marine
  • Vegen
    Na co ti bude letectvo, který sundá každej z tý stovky vojáku nad kterejma lítáš? :D Ono už takhle dělat čelní nálet = sebevražda :D
  • 1. Nauč se česky, 2. IQ jako pařez má možná tvé EGO 3. Realita je v uvozovkách 4. Až dokončíš základku a nebudeš propadat z mluvnice, tak přispívej Jinak jsi akorát trapný

    Urážky o IQ vžešly od Vašeho veličenstva.

    Reálná není žádná hra to musí být jasné i volovi. V reálu bys zadnici uklidil za zeď a modlil se. Stačí kouknout na vide US machrů. Pokud je nedávají ze vzduchu a někdo po nich střílí, tak se tomu nejvíce podobá ARMA na které trénují, ale život je jen jeden a nanoboti tě nespraví.

    V Planetside jsou hlavně epické tahy nomádů od základny k základně na farming bodů dokud to jde a vývojáři to nějak neošetří.
  • VS jsou slaboši. A ani ty jejich high tech blbiny jim nepomohou. To si jen lidi podvědomě namlouvaj protože mají v ruce laser.
  • Ty budeš hrát za šmouly že? Vojáci TR, aby vůbec měli nějaké ztráty, se musejí střílet na vzájem. Šmoulové střílej jak slepejma a vanusané v těch svých přiteplených high-tech zbrojích padaj jak tráva pod kosou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit