Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LoL: Runy za real prachy nejdou koupit, champa za prachy si koupit můžeš ale to ti nijak nepomůže vyhrát.. LoL má systém counterpicků (kámen nůžky papír - někdy doslova) někdo je lepší proti někomu jinýmu, ale neexistuje univerzální champ kterej by zvládl přehrát všechny dostupné champy na svojí pozici.

    PS2: Tam level systém je, ale nepoužívá se.. stačilo by kdyby to dávalo XP(certy) podle toho kdo jaké zbraně/brnění použil.
  • "hráči si za reálné peníze i certy kupují vylepšení aby byli v boji efektivnější"

    Někteří investujou prachy, někteří čas...jakej je v tom rozdíl?

    To za co ostatní vysolej prachy, ty si můžeš časem odemknout...nebo snad chceš mít všechno hned a zadarmo?

    Komentář krajních případů je stejně pitomej jako když jsem četl nějakej příklad, kterej srovnával když se utká v boji kompletní naučenej a sehranej outfit s nováčkama kteří jsou ve hře 2 hodiny a stěžoval si, že nováčkové byli zválcováni...to dá snad rozum, strašně se mi líbí, jak všichni pláčou že je na pátym ranku rozseká frajer co má 38. rank

    Level systém snad nai nemá cenu komentovat...zkratka MMO-FPS má s MMO-RPG společný fakt jen ty tři písmena zkratky
  • Dobrý dojmy...pravda o pay2win bude někde mezi, je fakt, že žádná ultimátní zbraň neexistuje a všechno (kromě vizuálu) jde koupit za herní měnu, stejně jako je pravda, že některé věci jsou hrozně drahé...
  • Level systém pro FPS? To snad nemyslíš vážně. V LoL nejsou runy a šampioni za reálný prachy?
  • "Osobně nemám F2P systém rád, ale pokud by všude fungoval jako v PlanetSide 2, moc bych si nestěžoval." Naopak, nejlepší free to play systém má league of legends. Planetside je pay to win už od morku kosti, hráči si za reálné peníze i certy kupují vylepšení aby byli v boji efektivnější, ale PS2 chybí nějaký level systém. V některých krajních případech je to jako by se v world of tanks utkal kingtigr s leichtraktorem. A ty superzbraně (a superupgrady) tam samozřejmě jsou.
  • 21.12 bude akce 3x Station Cash. Taky se vyplati v obchode vychytat slevy a hlavne nekupovat picoviny *3* .
  • Až na to že todle je o dost lepší než B3
  • modráci jsou baby, fialový jsou hi-tech buzny, červený válej. TR do tohoo
  • Mě to po dvou tejdnech omrzelo.. Certy lezou strašně pomalu a itemy za station cash jsou předražený.. Namátkou cca 100Kč za klakson, 200Kč za jednu neupgradnutou zbraň?
    Kdybych si ke každýmu vojákovi, vozidlu a letadlu koupil jednu zbraň a boost packy na jejich upgrady (v základu jsou většinou k ničemu) tak bych si za tu cenu mohl koupit několik battlefieldů (v době vydání).
  • smoulove jsou nejlepsi
  • Hra je to super, nikoho nevodí za ručičku a všichni jsou víceméně důležití, i jedinec dokáže zatopit početnější skupině, když ví jak a umí....a hodně se ve hře sází na skupiny popřípadě i velké čety (neznám přesný vojenský název a je mi to ukradené) :)
    Všiml jsem si, že většina lidí radši poslouchá "rozkazy" šéfů skupin, proč by ne je to jednodušší, on řekne kam se půjde a tam jdou všichni bojovat :)
    Skvělé využití taktiky a různých vehiklů, prostě radost hrát, ale ne už taková, když dostáváte na zadek :)
  • conflig
    Moc pěkně sepsaný článek *4* a plně s ním souhlasím. Ale TR is The BEST!!! *1*
  • Autor hrál za šmouly jo? Škoda že tu není block a dislike.
  • Hra je epická, doporučuji. Hraji za TR a nemůžu se nabažit, hromady hráč, tanky, letadla, todle nezažijete ani v B3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit