Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    Zdarma proč ne, ale sofistikovanější herní zážitek bych v tom nehledal :) Vizuál je dost slabej, hrál jsem teda jen jednu mapu, tam všechno vypadalo stejně (hnusně) => nezapamatovatelně. Navíc to běží sakra pomalu. Celá hra je na mě až moc konzoloidní. To, že je hromada hráčů na jedné mapě nezaručuje naprosto nic, je to taková nemastná a neslaná válka botů.
  • trolo
    a hlavne mas vozidiel kolko chces. uz sa netreba rozculovat ze vam nejaky KOK07 ujebal tank a potom ho znicil o 10 sekund neskor.
  • trolo
    mno ked vidis napis lock tak len drz afterburner a chod dole aby si mal co najviac speed alebo sa schovaj za nejaky kopec atd. da sa im v pohode ujst a ani sa netreba moc snazit.
  • trolo
    a co cakas? ze za tyzden si vyfarmis vsetky zbrane? tato hra ma dlho vydrzat preto su tam ceny take jake su. minule bol double xp a predpokladam ze este budu.

    rocket pody sice stoja 1k cert lebo su najlepsi upgrade. nafarmit 1000 cert sa da v pohode ale chapem ze pre niekoho to moze byt tazke ked nevidi kazde 3 minuty vyskakovat milion unlockov ako v bf3. netreba kempit na vezi s infiltratorom ale hrat v platoone s outfitom.

    btw treba pozerat aj na ine upgrady. za 100 cert mas v NC(neviem co maju ine strany) vybusny kartac/brokovnicu whatever ktora dava slusny dmg na armor a na pechotu to je instant kill takze farmit sa da pekne. + este mozes vyuzit trial odomknut si rocket pody a rychlo si pofarmit a potom za 7 hod si zase odomknes nieco ine :d

    to uz je nejaky mor tych AHDH deti ktore potrebuju aby im kazde 3 minuty vyskakoval nejaky unlock....
  • ignoruj ho komouše.
  • MrSanta
    První dojmy - co ti to říká?
  • aleši kolik jsi dostal certu od sony za tuhle recenzi ? *16* *16*
  • MrSanta
    Heh, i když tyhle skupinové šílenosti normálně nehraju, tak mě článek docela nalákal. Možná si taky zaskočím zaumírat *1*
  • Osobně bych viděl radši víc kontinentů a warp brány bych udělal samostatně na maličkých ostrovech u hlavního kontinentu spojeným s hlavním kontinentem mosty (jako Sanctuary, viz minulá diskuse) i když by to působilo značně nereálně...ale byla by tu možnost skutečně se zmocnit danýho kontinentu a udělat "lockdown"
  • Kdyžtak pro nováčky dělá pár lidí na youtube tutoriály - Tartarus Cast - http://www.youtube.com/user/Tartaruscast nebo The Proud Llamas - http://www.youtube.com/user/WeAreProudLlamas .
  • plánují propojit všechny tři kontinenty.. no a mezi kontinenty je voda.. takže ano, asi příjdou i bitvy na moři.
  • Pokud vim tak dokonce do daleke budoucnosti planujou i namorni bitvy :D
  • Tak toto je fakt neskutocne, z3brak z LoLka tu ide pisat, kolko by ho to stalo, keby si kupil vsetko...

    Sa laskavo pozri na tvoje trapne LoLko, vlastnit vsetko by stalo cez 3000 dolacov, preco sa nepytas, kolko BF by si za to kupil? Tak tu nesmrad s tvojim trapnych LoLkom, ultimate hrou pre nerdov a chod si to hrat. Tu nemusis investovat ani prd, aby si mal komplet hru, pri LoLku musis, tak mi pis, co je p2w.
  • JohnyTheZik
    Nejlepsi f2p model je ten, jak uz bylo receno, kde si za penize muzu koupit jen kosmeticky veci.. Urychleni postupu za penize sice neni nic proti nicemu, ale nekdy to naopak muze pusobit jako pest na oko..
    Proto je dobry priklad f2p ne LoLko, ale spis nova dota..
  • Hra dobra, hodne me bavi. Jenze jako u vetsiny f2p her mi herni zazitek naprosto zabiji rychlost nebo spis teda pomalost ziskavani vybavy. Cena za rocket pody na stihacky, dela na liberatora atd. je neskutecne ujeta. Fakt, ze si to jde koupit za prachy je pro me jeste vic demotivujici.
    Ono sice je pravda, ze treba u pechotnich boju je to celkem vyrovnany, ale treba stihacka bez rocet podu je uplne k prdu a nic moc neudela. Naopak nejaka enemy stihacka s rocket podama me v tom tezsim tanku sundala na jednu salvu. Ani jsem si nevsiml ze neco leti.
    A farmit tech 1000 (nebo temer) bodu je docela dlouhy grind. Naopak kdyz uz nekdo ma guny na liberatora tak je rychlost farmy uplne nekde jinde.
    Tohle by mohli trochu poladit. Ale mam z toho podobny dojem jak u D3. Pomalost s jakou pribyvaji rewardy je proste silena a kazi pozitek ze hry a fakt ze si to muzu za par liber koupit a ztratit tim cil pro grind to dorazi.

    Ale k zpracovani hry nemam co vytknout, hra ma hodne prvku ktery jsem ve hrach vzdycky chtel. MMO, technika, obrovsky bitvy, moznost volby prostredi, otevreny svet.
  • Veskoslav
    No jako začátečník jsem prvních 5 hodin bitev umíral, nadával, umíral a nadával. Poměr smrtí ku zabití bylo tak 1:5 ve prospěch smrti. Ale ten pocit, kdy vedle Vás běží 40 lidí s tanky a stíhačkami nad hlavou a blížíte se k pevnosti, kde pomalu pálí odstřelovači:)
  • Vegen
    Nedal jsem do toho ani korunu. Lagy ani fronty jsem už týden nezažil. Chci milion certification pointů, trhám si vlasy ve stíhačce při nápisu LOCK, ale stejně to miluju :) Pokud budou dolaďovat hru, přidávat nové jednotky a časem i nějaké bojiště, tak budu happy :)
  • Svého času jsem byl nadšen s pocitu ve hře BF2 ten zažitek z masivní bitvy 32vs32..o most na karkandu.....zapomentě..:D..tohle je bojiště ..neexistuje žadná střílečka"FPS" kde by bylo možné to co tady. na jedné mapě až 2000 !!! hráču na jednom místě 50 tanků 30 letadel a 100ky pěchoty....a zadarmo *5*
  • Což ale také neznamená (!!!) že neni třeba konstruktivní kritiky...ta samozřejmně zapotřebí je...a je nutno kritizovat věci které nejsou ideální (cenu vylepšení třeba) ale z animacema ani modelama pravděpodobně nikdo nic neuděláhlj
  • Mno asi to pujdu jeste zkusit....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit