Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo maš pravdu omlouvam se že jsem to napsal takovym stylem. skratka se mi hra nelibi
  • 90% her míří na "wtf publikum" s tim nic neuděláš...
    nechápu, co maj animace společnýho s modelama ale budiž animace nejsou silnou stránkou hry

    Já za hru zaplatil a teĎko mi leží ladem na disku (offtopic, když je čas, zahraju si Red Orchestra 2 kde lidi zase můžou nadávat, že furt chcípaj protože hurá styl se tam míjí učinkem)

    Ale nevidim důvod k hejtu, nežijeme ve snovém světě a vydělávat prachy se nějak musej...chceš hrát zadarmo...fajn máš možnost, chceš investovat prachy...oukej máš možnost, nechceš to hrát? Tak naschle...nadávat na produkt kterej je v základu free je neskutečně pokrytecké, nikdo vám to nenutí
  • ty animace to si snad delate legraci? krabice ktere maji znazornovat jakože budovy, pak menší krabice ktere jsou jakože tanky. arkadovy souboje, zmatek na bojišti nejen v dusledku že hrači nehraji timove ale taky v dusledku samotnych principu hry. No a na zaver jako trešnička trailer s replikou "wtf" ktery naznačuje na jakou skupinu je todle cileno.
    ne dekuji *3*
  • brezinaservis
    velká poklona autorovi článku !!, PS2 si to zaslouží, sejdeme se na frontě *16*
  • Kozy
    no to je divný, ono to AA asi bude něco znamenat
  • Jj...todle je fakt, určit si priority je jedna z prvních věcí co by měl člověk udělat...a s rozvahou investovat každej cert

    Hlavně u nováčka kterej nehrál betu chápu třeba zmatení ohledně zbraní, skoro všechny vypadaj stejně pro danej class, po launchi byl přístupnej "trial" kdy se dala zbraň vyzkoušet ale naposledy...mám pocit, že to zmizelo, což je škoda, protože neni nic horšího než investovat X certů do zbraně o který víte kulový a ten "nevzhled" (u terranu obzvlášť, tam mám pocit že spíš držim plastový klacky než brokovnici) tomu moc nepomáhá a označení taky moc ne...osobně v tom mám furt zmatek nějakej Carv Z a Carv X mi tolik neřeknou jako Ak-74 nebo M-16, todle by taky chtělo ještě nějak vychytat, protože pozadí hry neni zase tolik zajmavé aby někdo někde hledal popisky zbraní
  • přesně tak.. a když nic jinýho, aspoň to může být taková malá výzva... BF2 jsem taky hrál bez unlocků a to byly některé unlocky "nadzbraní".
  • tak do toho dej ten (nevim kolik je teď přepočet real money na CS ale bude čerpat od ZZ)
    litr a budeš mít ty podstatný věci...já koupil alhpa squad za cca litr a měl jsem 4000 CS...což vystačí
  • Dam, do army 3..
  • těžko říct... BF3 mě vůbec nebavil, tohle mě baví docela dost, ačkoli mám řadu výhrad. BF3 je taková kombinace tradice BF série a COD. PS2 jakoby skoro byl původnějším battlefieldem než sám nejnovější battlefield 3. *1*
  • Tak dej 1000 Kč a budeš toho mít dost. Jistě, ne všechno.. ale dost.
  • Měli by zrychlit přísun certů pro všechny hráče. S tím s tebou souhlasím. Na druhou stranu v téhle hře si musíte dopředu vybrat = nemůžete mít vše. Musíte si vybrat, jakou classu chcete hrát především a musíte si vybrat, do jakého vozítka chcete nejčastěji vlézt. Mít všechno můžete, ale bude to trvat roky... ostatně jako v jiných MMO. Vždyť, máte někdo v nějakém relevantním MMO 5+ altů všechny na max. levelu a všechny vlastnící raidový gear? Pokud jo, jak dlouho vám to trvalo? No asi to taky nebylo otázkou pár dnů či týdnů, no ne? *3*
  • Nelíbí, já bych si radši tu hru koupil kdyby vypustili pay to whatever.
  • "Když se vám nelíbí, že si můžete zahrát zdarma, tak prostě nehrajte"

    skvěle řečeno
  • Co to tu kydáš. Já jsem si zatím nekoupil nic a dávám si to víc než dobře. Ono tu jde v 99 % o skill a pokud je někdo loser tak mu nepomůže nic. Z duše nesnáším takový ubulence co jen skuhraj jak jsou kolem samí cheateři, nebo svojí neschopnost omlouvají tím že ostatní maj nějaký bonusy.
  • Mně se moc nelíbí F2P model z jiného důvodu: Premium hráčům jsou dány příliš malé výhody. Ne že bych jim třeba chtěl dávat super zbraně - to vůbec - ale měli by mít více výhod než nyní. Přecijenom oni si platí měsíční poplatek.

    PS2 samozřejmě není P2W. Diskuze se k tomuto tématu už vedla k předchozímu článku k PS2 v diskuzi pod článek a já se nehodlám opakovat.

    Vždycky máš možnost si tu hru koupit a mít některé zbraně navíc.

    Když se vám nelíbí, že si můžete zahrát zdarma, tak prostě nehrajte. Já zdarma hraju a nemám s tím problém. Nikdo si mě nedává jak nic - nenarazil jsem na žádnou super zbraň. Jsem rád, že je PS2 F2P!
  • Právě v PS2 si klidně můžes koupit ten náskok na několik let dopředu jak ty certy lezou pomalu. Třeba Mosquito je úplně k ničemu pokud do armoru nenarvu 2000 certů protože jinak mě třeba AA MAX s dual bursterem zničí dřív než mrknu okem..
  • K prvním dojmům autora: Souhlas snad ve všem, co autor napsal. Z mé strany pochvala, že se někdo hře věnoval a že srozumitelně napsal první dojmy. Snad bude i pořádná recenze. Dobrá práce! *3*

    Mé dojmy: Hra je to dobrá, ovšem je určena především pro ty, co mají rádi sérii Battlefield (je to takový battlefield akorát v mnohem větších rozměrech). Pokud se vám tato série nelíbí, asi vás moc nenadchne ani PS2. Bugů je spousta, ale já fps poklesy už pár dnů nezažil. Člověku trvá, než to všechno pochopí, ale určitě nakonec každý pochopí co a jak. Zbraně jsou solidní a hitboxy jsou dobře udělané. Technika je super - dobře se řídí, má svůj účel, ale je potřeba i zde dost práce/úprav. Bitev je hodně a bývají masivní se skvělou atmosférou. Někdy to ale bývá horší - musíte si sami umět najít bitvu. Jisté problémy vidím ve vyrovnanosti stran konfliktu a v F2P modelu. Nelíbí se mi, že nelze přecházet ze serveru na server.

    Na hře je potřeba udělat ještě hodně moc práce - současný stav beru jako pokročilejší betu. Přesto jde o velmi dobrou hru s velkým potenciálem a ještě k tomu zcela zdarma! Co více si přát?? Hodně slušný počin a přeju autorům, aby vychytali ještě řadu chyb jak ve hře, tak ve svém obchodním modelu a aby nemuseli předčasně "zavřít krám".
  • Fakt považuješ battlerank a jeho "odemkni si další lodout" za level systém?

    Jako že by si dostával víc/míň expů za to, jestli použiješ nanowear nebo shiel capacitator?
    To by mi nepřišlo jako vhodný rozhodnutí, protože by to zvýhodňovalo určité kombinece...takhle je ti za odměnu jen výhody/nevýhody danýho eqipu
  • Dycky je to pay2win, pokud to není založené pouze na nakupování kosmetických věcí. Jde o to jak agresivní ten model je. A pokud si můžeš za peníze koupit jenom náskok, tak to ještě docela ujde.
    U pěchoty je to v pohodě, ty rozdíly mezi zbraněmi nejsou tak veliké, no u vozidel je už trochu problém. Konkrétně letadla, je sakra rozdíl mezi Reaverem se základním kulometem, který je úplně na hov*o a Revaremem vybaveným rychlopalným kulometem (takže nemusíš držet zaměřovač na nepříteli tak dlouho) a raketama, ať už naváděnýma nebo obyč. Ty zbraně stojí stovky až tisícovku certů, došetříš se jich jen těžko. A to nepočítám různé sloty na technice, které stojí od pár desítek po stovky certů. Ty se ale nedají koupit přímo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit