Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Ale ale... Poslední WoW bylo TBC. A Wotlk do patche 3.2." Tak asi neumím číst? Nebo jsou to prostě jen blbý fórky. Nerozumím lidem...
  • To už je sobota?? Jak ten týden rychle utekl!
  • a vždycky se najde někdo kdo bude "hejtovat" konkurenci své oblíbené hry, stejně jako to funguje v diskuzích o Wowku tak to bude v diskuzích o GW2. To je jako konzole/pc, fifa/pes...teď nově i gw2/wow a d3/torchlight.....normální
  • A jaký je tedy styl wow??

    Většina bývalých "HC" hráčů wow, nenávidí pandy pač symbolizují cestu, kterou jse blizzard vydal a to jest zjednodušování a vábení hráču farmville. To je můlj názor o ty pandy ani tak asi nejde. *2*
  • už by jsi si mohl vymyslet něco jinýho :-p
  • je pro mě čest, že jsi reagoval na můj příspěvek...děkuji *15*

    Už si dohrál skyrim?
  • WoW som prestal hrat odkedy bol ohlaseny titan :P Pandy toho oproti inym datadiskom ponukaju ooooovela viac, takze nesudte mesiac nove mmo (gw2) a 7 rocne mmo ktore ma za sebou 4 datadisky...
  • Shania
    No to jsi spatne pochopil, ja TBC zazil, jen jsme odmitl v tom pokracovat. A pokud bylo na TBC neco opravdu super, tak ne raidy, ale heroiky.

    Kdyz jsme trenovali HC lich kinga nebo algalona, a nas shaman nemohl hrat, tak jsme se nikam nehli, dnes ho jednoduse nahradis magem nebo hunterem a můzes hrat.

    A schvalne kolik kocek jsi mel v BC v raidu? Ja ti to reknu 0. Dnes tu kocku vezmes, protoze DK nemas a nebo nehonis to 5% dmg co ma DK navic.

    BC jsi bral nektery clasy jen aby ti tam dali buff a na dalsim bosovi jsi je vyhodil a vzal jiny. Ted pokud nehrajes v opravdu HC gildach, tak tak si muzes hrat s cim chces, to nikdy driv nebylo.

    Muzem tak pokracovat dal a dal, ale je to uplne zbytecne. Moje nostalgie mi rika, ze nejlepsi to stejne stejne zazil v BWL.
  • akoby tie truhly boli k hraniu podstatne, kluc si mozes kupit za goldy a veci co padaju z truhly o 1/5 lacnejsie ako kluc...
  • rhaegar
    Nechcu tě nějak úrážet nebo něco,ale ty víš prd... s příchodem cataclysmu jsou classy totálně nevybalancovaný, korunu tomu nasadili ,když dali dkčkám battleres(sice to do lore zapadá),ale proč brát na raidy kočky ,když jsou dpska naprd radši vezmen další dkčko a takových věcí je tam spousta , no a že si nezažil TBC-tvoje mímus,ale v tom případě tu nemůžeš tvrdit,že další datadisky mají lepší raidy, jelikož je totální hovadina. Wotlk přinesl Ulduar a ICC toď vše z pořadných raidu ,Cataclysm tam se mě to zdálo hodně ale hodně provařené .) No a říkat,že je to jednoduší a tím lepší... panejo kam jsme to dopracovali.
  • Mozna by stacilo cist co pise.
  • Poslední WoW je Mist of Pandaria. Vyšlo snad nejpozději, ne? Nebo už i slovo "poslední" má novej význam? Nerozumím společnosti a lidem.
  • ale ale ale, posledni opravdove wow bylo wow do prvniho patche
  • No nevím ,jestli v TBC byly na tom raidy lépe.Bossové měli málo abilit,nutnost gearu>skillem,dneska je to naopak.Chození starších raidů kvůli nováčkům na přístup do raidu.
    Progress debility:na 1.bossovi v BT na házení oštěpu,kdyz raid byl nedohealovaný,házeli to hned a nepochopili,proč mají chvíli počkat,
    v HJ na Archimondovi na nepoužití itemu na zpomalení pádu,
    v Sunwellu na stání v ohni,apod..
    Dneska takové chyby nespraví téměř žádný hráč a v TBC to dělali i world hráči a říkalo se tomu progress *1* .
  • Shania
    V TBC jsem zazil jen karazam a pak už ke konci co znamena udělat si atumenty a proběhnout raidy, nastesti Sunvel jseme nezazil vubec a znovu odesel.

    To proc jsou dnes raidy podle me lepsi je hlavne z duvodu, ze je potreba min lidi, clasy jsou vyrovnane, neni problem vybavit nove lidi, mechaniky jsou obtiznejsi a diky HC modu jsou raidy tezke a pritom si muzou vklidu zahrat i normalni gildy.

    V TBC raidy byli urcite skvele a epicke, ale musis se na to taky podivat objektivne a videt co to obnaselo.

    Max jeden pouzitelny spec na clasu, raidy postavene na synergiich, prilish mnoho trashe, nutnost chodit stare raidy a vybavovat nove lidi, protoze ty vybavene ti odesli do lespi gildy, kde maji progres, farmeni materialu na raid.

    Dnes jsou raidy pristupnejsi a pritom tezsi a je daleko snadnejsi naskocit do rozjeteho vlaku nez tomu bylo driv. To ze mi to dnes prijde lepsi jeste neznamena, ze je to bez chyb.
  • RockStar
    Ale ale... Poslední WoW bylo TBC. A Wotlk do patche 3.2.
  • rhaegar
    "Co se tyka HC raidovani, tak na tom WOW bylo od TBC jen lip" Objasni mi tuhle větu! Ty tvrdiš,že od TBC šly raidy nahoru nebo jsem to špatně pochopil? Jestli si tohle mysliš tak jsi absoutně mimo. TBC mělo nejleší raidy nejen ve wowku,ale co znám. A jestli si myslišm,že Třeba TOC je lepší než BT tak nevim nevim
  • PS3Hrac
    Asie zase boduje *15* Poslední opravdový WoW byl Wotlk.
  • Shania
    To ze se neco libi me, neznamena, ze se to bude libit tobe. Ano TBC byl raj noliferu, prvich daili q, sinergii v raidech, odesli jsme po trech mesicich s radosti do lotra. Kdyz jsme se tam po roce vratil a videl jsem co to s lidma udelalo, bylo mi z toho opravdu smutno.

    Ale jsou lidi co na to budou s laskou vzpominat, otazka je, jestli by jste to dneska jeste hrali...

    A kdyz uz jsme u toho, co bylo nej, tak nej byla samozdřejmě Vanila, ale dnes uz bych ji opravdu hrat nechtěl...

    A nevim proc povazujes Pet battles za fail MOP, rozhodne jedna z nejlepsich veci, co do hry pridali a misto a by jsi byl rad, ze mas dalsi vec, co muzes delat, tak se muzes po...
  • Shania
    Podivej se na to jinak, je to osm let stara, ctvrty datadsi a stejne prodaji 2,7 milionu kusu za prvni tyden. Uvedom si, ze za takova cisla by konkurence vrazdila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit