Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to nuda, čekal jsem víc explozí, více misí v Afghanistánu a Cpt. Price.. :-/
  • Tak jasně, že se zase zvedne počet předplatitelů, když se navýší obsah ve hře ve větší míře. Takoví ti nejvíce odolní nebo s delším předplatným (nemyslím herní čas přes kupon) tam doslova lelkovali několik měsíců a ostatní, kteří to nevydrželi, si od hry dali nějaký čas pauzu. Nikdo se teď nebude divit, že se tam kupa lidí zase objeví a taky plno nováčků.
    Mě to taky jednoho dne čeká, jen by to chtělo více času a ten prostě není a nebude.
  • rhaegar
    Ty všude po českých webech hustíš do všech nehorázný nesmysly. Jak vůbec mužes srovnávat MoP s TBC,že ti papula neupadla a nasadíš tomu korunu,že za největší plus považujes soubuj petů,přitom je to největší fail MoP .....
  • Zang jsem ze začátku nějak neměl rád, nevím proč -.-. ALe HP (1. místo), NS, Nag měli fakt super atmosféru, ikdyž ty lokace sem tam pokulhávaly.
  • rhaegar
    Hele Mameluku nedávej si sám sobě pluska to není čestný kámo víš! A teď k tvému inteligentnímu příspěvku... jaký dospělý normalní člověk chce hrát s pandami nebo rovnou hrát za pandy? Mě osobně napadají gayové a dál už nikdo
  • By mě zajmalo cos hulil bych to chtěl taky abych pak měl ve WoWku výc class *1* . Prej lvl 90 Barbarian *1* *1* .
  • Ty jsi ale d**il. Nechápu jak ti to můžou pluskovat, jako WoW není pro normální dospělé lidi? Asi nikdy nepochopím ten neustálý WoW hate... *9*
  • Vlastně...třebas to nečetl, ale tvoří to i nadpis článku, to tě mohlo napadnout.
  • Protože se počet předplatitelů zase vyhoupl nad 10 mega.
  • 25. vyšlo na Západě, v Číně až druhýho, první týden je do druhýho, teď se bude počítat hlavní základna, kterou maj právě tam. To znamená, že celých 10 milionů se k tomu ani nedostalo. ;)
  • Kde se nastavuje obtížnost? *3*
  • Já vím, jen nechápu jak může Blizz mluvit o úspěchu když když za TÝDEN se prodalo 2,7 milionů kusů a jak sám píšeš Wotlk i Cata vydělali víc za první den! Chápu že někteří to ještě koupí ale stejně...
  • Bacha na prani, bys sem uz nepsal joudo. *5*
  • rhaegar
    Jo jasně přesně o RTS jsme diskutovali a počkej vlastně ne! Ono to bylo, sakra teď si nemůžu vzpomenout a jo už to mám bylo Wowko ne?
  • ja myslím že tiscali by mohlo začít pouzivat casteji ban, tolik spamu, urazek a nadavek to je neskutečný, začína to tu pripomínat tu nejhlubší žumpu a skutečne číst tohle není žádna legrace. muze se stát ze stratite citatele kdyz diskuze zde nemaji slusnou uroven.
  • Shania
    Jakej problem? Na zapade je 4-5 milionu hracu.... Spousta lidi co hraje datadisk nepotrebuje nebo cela jak dopadnou hodnoceni.

    tady jsou prodeje předchozich datadisku:

    The Burning Crusade - 2.4M First Day, 3.5M First Month
    Wrath of the Lich King - 2.8M First Day, 4M First Month
    Cataclysm - 3.3M First Day, 4.7M First Month
  • Veskoslav
    Nebo kupují postupně:) Kdo ví, jak to hráčí mají:)
  • legendary gear... NICE TRY!
  • Co se týče MMORPG tak jsem hrál Guild wars 1 (snad moje prvni ) ,WoW , AoC , Warhammer.
    A musim říct že WoW v hratelnosti všechny porazil i když s grafikou značne zaostalou. *8*
  • - 10 miliónů předplatitelů
    - 3 miliony hrají nový datadisk (během prvního týdne se prodalo přes 2,7 milionu kusů Mists of Pandaria)
    = tzn. zbylých 7 miliónů nový datadisk nehraje?
    Problem? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit