Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pandaren barbarian lvl 90 full legendary gear, dohráno na nejtežší obtížnost. Dobrá hra jen mohla být delší 3/10 *11*
  • Zajímalo by mě, jestli je tu nějaký fanoušek GW, co tu kritizoval pandy ve WoW.
    Jestli ve WoW něco kritizovat, sotva by to dle mého názoru měly být zrovna ty pandy. Ty prostě do světa WoW zapadají. Kritizovat je fakt může jen ten, kdo jaksi nepochopil styl WoW. *7*
  • Pánové.. Já věděl že ten okamžik jednou přijde.. kontakt ze vzdálené civilizace někde ve vesmíru... ale že nás mimozemšťané budou chít kontaktovat přes Games.cz, to mě teda nenapadlo.
  • TBC mělo lepší atmosféru :))) Nagrand, Zangarmarsh... *14*
  • Trol.diskuzni
    You wish! *2*
  • Veskoslav
    Jo proto jsem WoW nikdy nehrál, ale spi dál omalovánko.
  • Trol.diskuzni
    To víš, 99,9999 procent WoWeček, co právě dovádějí s pandami v nejnovějším datadisku, jsou naturalizovaní Američané, původem z Číny... A co těch 0,0001 zbylých? To je Veskoslav.
  • Veskoslav
    Jo takže všechny RTS od dob Duny jsou pouhopouhé kopie atd....
  • rhaegar
    Blizzard nikdy nekopíruje jen jednu hru,ale více podobného typu,aby to mohli co nejlépe zamaskovat-tak zní jejich politika .)
  • Veskoslav
    Asi Tě baví provokovat. A pokud myslíš WoW kopii Everquestu I, tak doporučuji si to zahrát.
  • rhaegar
    Dyť jo, hráls všechny mmo pod herním nebem jednu hodinu denně, my víme a jen pro pořádek WOW je taky čistá kopie, jak to Blizzard umí nejlíp, zkopírovat a prodat mase lidí
  • Veskoslav
    Tak je pravda, že mi padli jenom XP plus a ještě přenos schopností dvou různých věcí.
  • V truhlách sú len bezcenné blbosti :D
  • Já se jenom divím, že to v číně prošlo vždyť se v té hře dá zabíjet jejich národní zvíře *1* možná v čínský verzi pandy nekrvácí. nebo tak něco.

    Jo a je tady málo "hate" na wowko a taky od wowkařu na gw2 tak se nebojte a pořádně se odvažte lidi *3*
  • Veskoslav
    Proč se ptáš, když mě pak nazýváš lhářem?!!! To ty jsi spíš diletant!! Kde jsem psal, že ZNÍM VŠECHNY MMO?! TO TY TU TVRDÍŽ, ŽE VŠECHNY KROMĚ WOW NEJSOU DOJIČKY!!! Tudíž ty jsi ty MMO ostatní hrál? To, že ty nezvládáš dvě věci, to není můj problém. Za ty roky jsem vyzkoušel pomalu každé druhé MMO, co bylo na trhu (nikdy ne WoW) a většina z nich je či byla na principu WoW a povětšinou to byly horší či zdařilejší kopie. Tera například je klon WoW s unikátním systémem soubojů, ale naprosto katastrofálním příběhem a questy tak nudnými, že jejich nemalá obměna hráče přestává bavit. Chystal jsem se i na Secret World, ale není už čas a nechci dávat měsíční poplatky. Takže pokud se příště ptáš a pak mě nazýváš lhářem, tak se raději neptej.....A v klasickém Aion mám 2krát 60 (americký server od NcSoft), v Teře mám pouze 45, GW 2 mám momentálně 27 level a to je ideální hra na jednu hodinu denně, 4Story mám level 90. To, že ty musíš mít maximálku za 1 týden neznamená, že někteří ji mají třeba za rok.
  • rhaegar
    A ještě zvládaš s bravurou lhaní :D Hodinu denně jo? a znáš všechny MMORPG čili nechápu jak můžeš vůbec něco doexpit nebo jsi nic nehrál a jen tu blbě trolíš. *3* Veško Veško ty jsi lhář nebo trol a navíc se to snažíš maskovat hanba tobě :)
  • No a když už klíč máš, tak stejně v té truhle nic moc není. A navíc se gemy dají koupit za herní peníze a jsou dosti levné. Takže:
    1 - ke hraní to nutné není
    2 - získat je také není problém
    Takže asi v tomdle je ten zásadní rozdíl. U placených MMO je to tak, že nezaplatíš = nehraješ a nikoho nezajímá, že si za tu hru už uvalil balík předtím ...
  • Veskoslav
    Aion vím, jak funguje, protože ho hrají známi a ten od GameForge je pouhopouhá zlodějina, co z tebe měsíčně vytáhne mnohem více prachů, Tera mám doma na poličce jako dárek a po zkončení dvouměšíční lhůty už jsem ji nezaplnul, SW Tor s free2play model bude či je naprosto to samé jako většina těchto titulů, bez poplatků nehratelné. A jak to stíhám? Hraji maximálně hodinu denně, do toho stíhám školu, práci, skoro každý večer akce v nějakém klubu. Přítelkyně je, přátelé taky. Když si někdo neumí rozvrhnout čas, tak je to pak těžké, to nestíhá nic.
  • Tky thief a nevim v cem by mel mit jako meele problem...kucham to tam s prehledem
  • rhaegar
    Kde bereš tolik času pařit,že znáš všechny mmo pod sluncem a jak to stíhaš s práci a osobním životem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit