Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobry lamer, nevie rozoznat anti air od anti tank :D ten v zivote BF nehral.
  • rancor1223
    Sice jsem dojmy už napsal, ale jak tu tak čtu komentáře, budu muset taky přispět.

    Origin je stejnej šmejd jako Steam a je mi to úplně jedno, moje osobní informace se už stejně asi někde na netu povalujou (a to nemám ani FB) a jedna další aplikace na tom nic nezmění...
    Náročná je hra pekelně, se svou sestavou jsem rád za min. detaily, ale co bych od tý herky chtěl, že? (C2D 3GHz, GTS 250 a 4GB RAM)
    Propadávání do textur? Nevim kde lezete, mě se to ještě za cca 2-3 hodiny hraní nestalo ani jednou.
    Je pravda, že zatím má spoustu neduhů. Mezi ty největší asi patří nemožnost nastavit grafiku jindy než ve hře a ještě k tomu naživu a nemožnost vyskočit za hry při nahrávání falší mapy (já teda používám ALT+F4 a jsem spokojenej, ale chápu, že to někomu přijde "brutální".
    S vyváženim zbraní a tříd jsem zatim taky nadmíru spokojenej, sniperů mi nijak moc nepřijde (pořád v normálu) a mě samotnýho by nějaký omezování počtu dost naštvalo, protože jsem si dost oblíbil Mk11 s ACOGem.
    A souhlasím s tím, že medici moc neoživují, ale sám jsem ještě defibrilátory nedostal takže nemůžu říct jestli se to vůbec vyplatí. Je ale možný, že vzhledem k miniaturizaci označení vojáků, došlo i ke zmenšení označení padlého vojáka a když to není vidět, nikdo neví, že má někoho oživovat... Já osobně ale nic takového v plánu nemám a hned jak to půjde se vybavím granátometem...
    Osobně jsem nadmíru spokojen a i přes množství arkádových pitomostí (superautoheal) jsem se skvěle bavil a to mi přijde důležitější než realističnost!
  • Nechapu co s tim je.
    HW naroky a vše okolo splnuju i na ultra nastavení, ale stejne se mi to vždy tak po 2+ minutach sekne a nedá se s tim nic dělat.
    Žádnou chybu to nenapíše, proste jen bum a ho*no z toho.

    Jinak co jsem to hrál tak to vypadalo celkem dobře , ale co je na tom opravdu skoro dokonalý jsou zvuky, mám sluchatka na max hlasitost a jen koukám jak se všude kolem mě střílí *2*
    • Proboha co se divíš je to beta
  • No jestli z tohodle ještě dokážou udělat něco hratelnýho, tak to budou vážně frajeři.
  • Moje dojmy: Grafika ATI HD 5850 toxic 1GB,Core i5 2.8 GHz, 8GB RAM - textury ultra, stiny na stredni a ostatni na high a stabilni fpska, super běh. Co mi vadilo už v Bad Company 2 je, že vás nepřítel, který má defendovat vás obchází a zabíjí zezadu. Potom se nemůžu soustředit na ničení M-comů a pořád se musím koukat za sebe.Dále mám občas pocit že do nepřítele musim vystřílet půl zásobníku z útočné pušky, zatímco on mě zabije na dvě rány (i pistolí).Absolutní hnus je ,že veškerá nastavení jdou provést teprve až provedete respawn. Než sem si nastavil grafiku tak mě aspon 3x zabili.Narazil sem i na drobné bugy jako: nelze vylézt do vagonu, nefunkčí optika,postava se mi z lehu sama zvedla, probliknutí artefaktů. Tešil sem se, že si aspoň zajezdim v nějakém tom vozidle a bohužel nic *11*.Na závěr chci říct že to na mě občas působilo jako medal of honor multiplayer (když se podíváte na videa zjistíte že se DICE z této hry hodně inspirovalo), hru mám předobjednanou a zatím sem na vážkách zda koupit či zrušit předobjednávku, ale zatím je asi na soudy brzo.
    • no ono to bude tim ze v tom medalu to bylo Dice kdo delal multiplayer :)
      • Vim že na tom taky procovalo DICE *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit