Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dajte preč zameriavací kríž, všetky tie priteplené svietiace blikátka na hudu, autohealy a vôbec všetok ten arkádový odpad, dajte tomu dostatočne silné zbrane a bude to pecka. Takto je to len ďaľší konzumný Quake čo sa hrá na vojnu *9* Nestojí mi to ani za stiahnutie bety. Škoda, ale to by som chcel moc.
    • že by hardcore mode inteligente? *13*
    • ty ses trotl vis to ?? Presne na tohle v Dice reagovali a rekli ze nechteji delat hru jen pro urcity publikum ale pro vsechny ....... a pokud ti to vadi tak se necpi do diskuze o BF3 a jdi si zahrat Red Orchestru
      • No pose*em sa tu kvôli tebe *7* Svoj názor, čo mi vadí a čo by som urobil inak, tu snáď napísať môžem, na to tu tá diskusia je. Takže kĺud, ok?
        • A btw, to už je dnešná doba taká, že všetko čo nie je ultra-arkáda a nesvieti ako hrací automat, je automaticky ultra-hardcore fps, ktorú zvládne 0,1% hráčov? Tak to mám dosť blbé...
          • Ne jako neber to spatne jde o to ze aby dokazali vydelat tak musej delat hry pro masy lidi a ne jen pro skupiny. Je to blby ale je to tak .... mimoto ja si taky uzivam hry typu Red Orchesta nebo America's Army atd. Mimoto tvuj nazor respektuju jen zrovna u hry jako je BF3 je uplne zbytecnej
            • Ono by bohate stacilo,kdyby si odpustily ty nechutny naklady na ten jeste nechutnejsi hype a pak by si mohli dovolit udelat i takovou hru,kterou nedokaze hrat i petilete decko a presto by jim ta hra vydelala.
  • BF3 na konzole bude bohužel přesně to co jsem čekal. Věřím že PC verze bude pecka, ale BF3 např. na mým xboxu v této betě je BC2 s ostřejšími hranami textur z mého pohledu takřka s nulovým progresem. V zázraky jsem nedoufal ale jsem zklamanej víc než jsem myslel že budu. Z mého pohledu nemá cenu BF3 mimo PC vůbec smysl řešit. :( + přeju příjemnou zábavu PC hráčům!
    • Dekujeme krabickari :)
      • NZ toyBoy :) Mas PC narvany v nejakem kruhovem Casu?:D ..... unava ze stupidnich pripominek ke konzolim .)
    • Celkem nechapu o cem to mluvite? *4* Hral jsem vsechny tri xbox/ps3/pc a jasne, ze na PC je to graficky nejlepsi, ale co se tyce gameplay jsou to stejne hry. Proc tedy to podle vas nema cenu resit jinde nez na PC? *4*
      • Stejné jo? *1* *1* Zážitek z hraní na konzoli nebo na PC je úplně o něčěm jiném, díky jinému ovládání. Na PC je to víc realistický, oproti konzoli, kde máš částečný auto-aim, aby si se vůbec s těma páčkama do něčeho trefil. Lidi nebuďte prasata, konzole jsou dobré leda tak na závodní a sportovní hry a né FPS hry. :DD Abych řekl pravdu, konzoli nechci ani zadarmo, možná jako DVD přehrávač ale ne jako platformu, už nikdy!!!
        PS= a navíc nerad podporuji zastaralý hardware a pomalejší vývoj aplikací.
        • Tak ja autoaim vypinam a jako ovladac mam gamepad od Razeru, takze packy jsou "ultra" presny (podobne jako byl kdysi trackball).
      • Stejné? to mi chces rict ze je ze gameplay i na PC je ponorena domedu?:DDDD.... tomu neverim.
      • Protoze BC2 proste nemam vubec rad. A jak rikas, je to stejne..... takze bohuzel.
        • Stale nejak nechapu. BF3 je co se tyce gameplay stejny na vsech trech platformach. Proc tedy rikate, ze ho nema smysl na Xbox/PS3 resit? *4*
  • hral sem caspian borders i metro pul dne... a reknu vam, ze metro je prochazka ruzovou zahradou.. caspian border je tak velika ze se tam clovek plazici se k nepratelskemu tanku pod palbou bez naboju a postreleny citi jak na opravdovem bojisti. Ta volnost a destrukce je opravdu fantasticka. Hromada zbrani a vozidel.. parada! Akorat mam slabe PC jen I3 ati 4750 4gb ram, takze to mam na LOW. Ale i tak, zatim nejlepsi akce co sem asi hral. Jo a kdyz to chce nekdo srovnavat s cod, tak u mne rozhodlo to, ze bazukou rozbiju drevenou budku, a ne ze hodim airstrike a nerozbije to ani plot... Ty textury dost zlobi, clovek se propada a vidi pres zem, ale topodlemne vychytaji. Jinak konecne ma kryci palba nejaky efekt(nevim jak v bc2, hral sem jen SP). Bf3 ma u mne 10z10.
    • Jak se prosimte dostal k mape Caspian Border? Je nejaka moznost tu mapu zkusit i pro me, jakozte predplatitele?
      • Ne caspian border servery so down...už si ji nezahraješ. Testování této mapy skončilo
  • Tento rok jasny vitaz medzi FPS
  • Hanzales
    Tak u mně ty prvotní dojmy dobrý. Musím podotknout, že jsem Battlefieldy v MP nějak moc nehrál, ale i přes to, že v tom open Beta je jen ta jedna mapa (malá ochutnávka) tak to působilo skvěle. Asi jsem trefil i server s normálníma hráčema. Nejvíce mne nadchly zvuky. S dobrým ozvučením se dá doma opravdu navodit válečná atmosféra :) Grafika je taky parádní, s 560Ti jsem mohl ještě cosi sem tam přiládovat na Ultra, ale nakonec jsem musel nahodit ty Beta ovladače. Pohyb a střílení je luxusní, chvíli trvalo, než jsem se orientoval, ale nakonec docela zásek. Jediný co jsem taky nepochopil je nemožnost si nastavit grafiku a hlavně klávesy někde v klidu v menu, dokonce po zápase nejde ani hodit ESC a musí se čekat na další kolo a "deploy" abych mohl hru ukončit normálně. Navíc některé klávesy vůbec nešly přenastavit, a tlačítka na myši už vůbec. Ale do plné půjdu určitě, už jen kvůli snad lépe zpracovanému singlu než v MW (ale to se uvidí) a hlavně kvůli těm ještě větším mapám se stíhačkama :D Jako věřím, že to bude hrát kvanta lidí, hlavně až se odchytaj bugy a bude to v nějakém pokročilejším stádiu. Pocity jsem z toho měl každopádně veskrze pozitivní. Jinak lepší zbraně se asi odemknou a jsou tam pak servery, kde autoheal a podobně není, prostě v tom filtru serverů odškrtnout "Hardcore" a je vystaráno :)
  • Ahoj lidicky. nevite proc mi to stale pise toto: You were disconnected from the login server. Ja se do te hry nedostanu :(
  • jo je to navykovy,ale na singl se tesim vic.
  • Jinak nevim jak vy ale jak hraju tu Betu tak me ta hra nevydrzi ani hodinku a uz mi spadne...nevim jestli jsem sam,nebo je to mym PC(mam trosku slabsi procak ale textury a dalsi mam na medium takze si nestezuju)
  • schvalne kolko z vas si nevsimlo ze tam je AUTOHEAL? :)

    tomu hovorim fiasko.
    • Hanzales
      dej si Hardcore, nevšmneš ;o)
  • Kdyz si to tu ctu tak musim rict ze jsou tu lidi zatvrdly v tyhle republice az to praska dverma *10*. A pro zajimavost pisete tu stejny pic.viny jako kdyz se zavadel Steam a ted ho maj taky skoro vsichni tak drzte tlamu stejne s tim udelate prd a nechte Origin aby se vyvinul protoze je v nem nadeje na uspesnou konkurenci Steamu.
    • O to vůbec nejde. Čas vše spraví. To je snad jasné. Ale já chci mít jen jeden program (službu). Néé mít tři a více, aby v tom byl chaos. Profily, komunita, nastavení, podpora, organizace atd. Jen u posr-nýho GFWL jsem strávil osm hodin zbytečně. Kdyby aspoň Origin fungoval jako GFWL, že je přímo ve hře a tak víceméně netravuje (až na registraci a login).
    • Origin se steamu nevyrovna z jednoho prosteho duvodu.A tim je samotny pristup EA k hracum v porovnani pristupu k hracum od valve.
      Od takove spolecnosti tezko cekat,ze vytvori program pro digitalni distribuci her tak,aby vysli v ramci moznosti hracum vstric.
      Origin vitam jen z jedineho duvodu, a to ze ma potencial byt alespon trochu schopny konkurent,z ceho nakonec vzdy tezi zakaznik.
    • No tak ale Valve má k zákazníkom trošičku iný prístup, ako EA. Už len preto mi bol STEAM od začiatku sympatický. To sa u EA imho moc očakávať nedá. Jeden príklad, si zober, koľko obsahu dáva Valve k svojim hrám zadarmo, EA ti je schopná naúčtovať aj blbú sadu oblekov pre postavu *7*
    • Konkurence? Zatím ani omylem, upřímě je to trapnost. Vzhled je naprosto příšernej, objevil jsem 3 položky- obchod, moje hry a přidej si kamaráda. Co to má sakra bejt?
      Upřímě je to asi taková trapnost jako když někdo vydáva nové mmo a snaží se sebrat blizzardu pár tisíc hráčů a přitom udělá vlastně skoro totožnou věc která nenabízí vůbec nic nového a navíc je vlastně i horší. Když dva dělají totéž nemusí to být nutně totéž.
      To tu nemluvím o tom jejich příšerném přihlašování do hry přez prohlížeč kdy mi to píše ať si stáhnu jinej prohlížeč že můj není podporovanej.Může mi teť někdo prosím vysvětlit proč to tak udělali? Opravdu by mě to vážně zajímalo.
      Nic, zitra tomu dám ještě šanci a pak mi to lětí z počítače a doufám že se to nebude moc bránit.
      • Urcite sis vsiml ze je to novinka a ze je to Beta ??!! Ted to je jeste nehodnotitelny davam tomu cas
    • Tak ale steam se kupoval hlavně kvuli CSku aby sis mohl zahrát třeba nějakou dobrou ligu a ne jen nonsteam.
      • Teda steam se nekupoval CS se kupovalo :D Ale jde o to že když se to takhle udělá u každé hry tak se z toho po.... Už teď když máš nějakou novou hru tak si to tam dává kravin až kam.
        • S tim souhlasim ale musis si uvedomit ze herni prumysl se vyvinul a specificky EA je herni gigant vlastnici spoustu jinejch firem a aby zajistily ze se jejich hry dostanou kam maj pouzijou svuj system kdyz o tom tak premyslim tak vlastne vsichni herni giganti maji svuj vlastni prodejni server v podstate VALVE - STEAM, BLIZZARD - BATTLENET, EA - ORIGIN + nepocitane pokusu od mensich firem jako napr. YuPLAY atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit