Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přes veškerý pesimismus jsem velmi mile překvapen, že by konečně bylo COD rozdupáno, rozkopáno do kulek a rozčtvrceno na kousíčky? Kéž by! Přes nějaký menší bugy a i přes velmi silnou sestavu hra asi 2x spadla, ale je to beta, že.. Snad bude finální produkt technicky dobře zajištěn. Ono rozesílání klíčů do bety byl jeden velký fail!
    A kdyby ti zpropadení kempeři neleželi v každym keříčku, byl by zážitek z hraní ještě lepší *5*
  • Je to dobry, jen to chce odstranit bugy a doufam, ze jim to bude trvat kratsi cas nez u BFBC2
  • Zdravim panove hra je to pekna pekne se hraje ale je tam jeste spousta bugu ktere snad stihnou opravit nez vydaji plnou hru :) propadavani do zeme obcas me neslo zamirit :) kolisani fps fici me to na i7930, ati 5970 2gb, 8 gbram na 60-90 fps ale obcas me to z nepochopitelnych duvodu spadne na 17fps dela to nekomu taky? ono jeste bude asi treba doladit ovladace ale jen me zajima jestli to nekomu taky dela .)
    • Mam nový ovladače přímo na BF3 a zadnýho kolísání jsem si nevšiml. Pravda dvojjádrovou grafiku nemám a nechci.
  • Pekna blbost, radši počkám na COD:MW3 :) to bude lepší
    • Danieledl
      Já se těšim mnohem víc na CoDko.
    • nemáš na to komp? je fakt, že codko bude opět jen recyklovat mw2 *11*
  • Zatím super, hrál jsem sice jen tak čtvrt hodiny, nějaký ty bugy se najdou. Ale grafika a hratelnost vypadají slibně.
    Mám obyč sestavu x4 640 3Ghz
    Asus gtx560 Ti
    8gb ram
    a detaily jsem v žádném řpípadě nešetřil a fps kolem šedesáti.
  • Tak já jsem sice dostal prebeta klíč ale je mi na houby protože nemám Win 7 ani visty :-(
    Docela podraz... tak si vyzkouším až COD
    • Jaký podraz? Vždyť to, že to nepojede pod nišíma woknama než Win7 je docela stará informace. Větší podraz byl v podobě Halo 2.
      • V minimalnich pozadavich jjsou i Visty, ale me to nejak jaksi nebezi :(
  • Nejlepsi z te mapy je boj na poschodi v metru. Jak se leze nahoru po tech elevatorech. To bylo fajnovy. Takova by mohla byt jedna cela mapa. Na zacatku je to sama cerna dira, porad jsem se nekam propadal pod teren a nemohl jsem odtud vylezt. Fakt strasny. At zpristupni tu mapu z vozidlama Caspian border. Nechapu proc je to pro vyvolene. Podle ceho se mam rozhodnout jestli me to bude bavit.
  • Jsou v BF3 nějaké inovace třeba?
    • MishKonn
      http://www.facebook.com/note.php?note_id=10150394511366810
      Přečti si moje dojmy, je tam inovacím věnován celý odstavec. Krom grafiky, která je sama za sebe víc inovativní, co se pokročilosti týče, než všechny hry za poslední 4 roky.
      • Bohuzel cely tento odstavec je venovan jen suppresion fire :D
        • MishKonn
          Opravdu? Tak se nauč číst.
          • btw. nijak nesnizuju tvuj clanek, cely jsem ho precetl a docela se mi libil, ale nechapu duvod proc se do me hned zacnes navazet.
            • MishKonn
              Za zhodnocení článku ti děkuji, lichotí mi to.

              Pokud jsi jej ovšem četl, musíš vědět, že proklamovaný odstavec není jen o krycí palbě. Jsou v něm také informace o dalších inovacích, jako jsou optiky sniperů nebo kreativní využití customizace zbraní v gameplayi samotném. A dovolím si tvrdit, že je to pouze zlomek toho, co ještě uvidíme, vzhledem k faktu, že jsme měli dosud možnost vyzkoušet pouhopouhou jednu mapu v jednom herním módu, a to v betaverzi...
          • odstavec
            1: co jsi hral z bf serie
            2: predstaveni obtiznosti
            3: vycet modu
            4: popis beta mapy
            5: suppresion fire
            6: bugy v bete
            7: tvoje nastaveni
            a co presne z tohohle tada povazujes za inovace?
  • No jo zase miliony lidí tvrdí jak je to nahovno... je jasný že když si všichni nemužou vyzkoušet Caspian Border tak budou nadávat ale hodnoti podle téhle COD mapy je nesmysl..
    • Ja jsem caspian border dneska hral a muzu rict ze op. metro je oproti tomu sranda.
      • Jo však já tomu rozumím ale tady si každej myslí že je to sranda celý a to si to nikdo nemohl vyzkoušet na jiné mapě :-))
        • Možná ste to někteří špatně pochopili muj první příspěvek vyzní to jak kdybych o té vleké mapě CB říkal že je to jak COD myslel sem to právě naopak :-)
  • No v Bete je hodne nedodelku. Vadi mi propadavani do textur a v nich nasledne utopeni, oznacene za suicide. Hra mi nekolikrat spadla, dale nemoznost jakehokoliv vyklaneni. Pak mi prijde, ze zbrane nejsou zcela vyvazene. Prirucni samopal raze .45 ma vyssi ucinnost nez utocna puska, ktera je primarni zbrani. Pak mi vadi, ze me kde kdo da na ranu kulometem a ja utocnou puskou i po deseti zasazich nejsem schopen utocnika slozit. A hlavne by tam meli zavest nake omezeni trid. Kazdy pako si veme snipera a zalehne do krovi. A pak v tymu uz neni nikdo kdo by obsazoval body (odjistovani bomb). Nestastna volba je mit v assault tride zakomponovaneho medika, protoze behem dvou dnu me ozivili asi petkrat. Hraci na jakekoliv ozivovani prdi. A jeste se mi nepodarilo zjistitm jakou klavesou si rict o munici. ale po graficke strance je hra paradni.
    • S tymi medikami teda neviem, vsak hovorili ze nebude mozne uz len tak resnut niekoho, ze budes mi moc ty zvolit ci si prajes byt oziveny alebo nie,,tak to bolo vtedy pisane v blogoch. A tak isto ruzica ala BF2. Vraveli ze na PC bude na 100 percent na konzolach nie....kde je?
    • ZvacA
      S třídou odstřelovačů souhlasím, tedy osobně mi nikdy jako třída v Battlefieldech nevadili, ale jejich přemnožení na mapách se děje již od počátků série a omezení jejich počet by byl vítaným krokem, nejen hratelně ale přiznejme si i logicky, páč ne každý si zakláda bojovat po boku praporu optik, natož proti nim, naopak uvitává podporu těch, kdo to jednak s odstřelovačkou jednak umí a ví jak s ní pomoct týmu při útoku/obraně ne ji využít jen pro svůj prospěch. Ale mám dojem, že to vše půjde regulovat v nastavení serverů od vozidel po zbraně, ale konkrétnosti nevím.

      Jinak, žádost o munici by měla být nejspíš automatická jako jiný zprávy o přehledu o soupeři,ostatně quick chat a jeho osobní kontrola z BAttlefieldu už bohužel tak nějak vymizel dávno.
      • No je to nezvyk, kdyz byl clovek zvyklej z Battlefieldu 2 pres graficke menu ve hre, zazadat si o doktora, munici a oznacit nepritele... No a behem hrani se mi jeste nestalo po vystrileni veskere municie, ze by nekdo pribehl a dodal mi ji. A Davat rozkazi druzstvu ??? Tak to se mi zda taky nemozne, pokud to vsechno nebude pres voicechat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit