Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jelikož hraju konzolovou PS3 verzi, musím říct, že bugy jsou znatelné, především v grafice, hra je krapet ošklivá, přeplácaná, Operace Metró není reprezentativní z mého pohledu bych klidně ubral na objektech, ale to by zase mnozí mrčeli, že to není to samé, co na PC. Osobně mám raději Bad Company 2, ale je to z pohledu konzolové verze, nikoliv té PC, mám taky rád BF2, ale BC2 je opravdu spíše konzolová verze. No, hodlal jsem hned investovat do BF3 své prachy, ale asi ji nakonec koupím, ale až tak na jaře. Těžko soudit z bety a jejich bugů, každopádně to bude dobrá hra.
  • poradte neviem ako stiahnuť betu z EA stranky pita email a heslo čo tam mam zadať ???
    vlasnim iba BC 2 original
    • stahni EA origin, registruj se a pak se drz pokynu... ale pokud si to nepochopil už teĎ, tak hodně zdaru...
  • password na caspian boarder : shoppingcartsareagoodride
  • Pro mně zklamání roku *13*
    Nejsem CoDař.
  • Pete.palis
    tak odskoušeno...připadá mi to všechno rozmazaný i na high detaily, jinak co se týče plynulosti hry....nevim mno, ale BC2 mi fárá mnohem líp...:)
    • prave tlacitko na obrazku BETA BF3 - daj Updatnut.. 3,9 G ale vsetko uz faka ovela lepsie...
  • no konecne po Update BETY sa nam dostava hra jak sme ocakavali... servre fungujju, textury funguju , neprepadavame sa do utrob hry a plinulost ako taka je uz super... snad prva beta ktora okamzite reagovala na vsetky bagy... radost hrat !
    • no to nevim .. mne pise, ze je aktualni, a blikani, propadavani, nefunkcni optika, ne uplne dobra optimalizace atd. jsou tam stejne jako pred pul dnem ...
      • Čo z toho, keď sa to tam všetko leskne jak psie gule grafika vyzerá ako nejaký nepodarený pokus o úpravu fotografie v PS *9* Ale asi sa to ľuďom páči?
        • *reakcia na KU
  • Tak jsem to pořešil, ani se neptejte jak. Ale každopádně je mi kluků z DICE líto. Nezvládli to, padá to, nefunguje to a není to jen u mě:) Ale stále věřím, že to do roka bude ok. A pak si zamastíme jak sviňa:)
  • taky odzkouseno cirka 3 hodinky. hraju na sestave c2d 3ghz,4 ram, geforce550.
    nejdriv co se mi nelibi:
    propadavani pod mapu
    na nekterych nerovnych mistech postava porad jakoby poskakuje (tres obrazu)
    mega vykyvy framerate. stojim venku na nejakym namesti koukam pred sebe a mam 22-25 snimku, otocim se na druhou stranu kde se nebojuje (porad stojim na miste uprostred obrovskeho namka) a FPS naskoci na 70

    se zbranema nejak problem nemam , do tretiho mista se umistim snad vzdy :D
    je to pekny, chce to doladit ale prekvapilo me to celkovou "nenarocnosti" kdyz vezmu v potaz moji sestavu.na vanoce si poridim core i5 tak dofam ze ty propady FPS zmizi
    • NonSuch
      to je kvuli cpu, tuhle hru nema cenu spoustet na dvoujadrovem cpu
      • Walldstein
        já mám dvou jadro a ano, občas to lagne, ale nic strašného...
      • mno mam 4jadro :)
    • joj mam presne to same ty vykyvy psal jsem to tady taky .)
  • Tak jsem zjistil, že jsem to nepořešil a chtěl bych všem z DICE vzkázat : Jděte do .... Ta hra má ambice být fakt good, jen to kazíte těmahle hloupostma.
  • Jo a jsem opilej... Ani nevíte jak je složitý rozluštit ten kód:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší