Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co se tyce mp fps tak sem hral snad vsechno. od nove red orchestry pres team fortress po black ops. i ten medal of honor sem si blbec koupil. vyzkousim betu. uz jen kvuli tomu ze sem si specialne na hry kupoval zvukovku a analogove kabely abych rozjel prostorovy zvuk. tak sem zvedavy na ty proletavajici rakety a podobne. pokud mi sedne hardcore mod a Dice slibi ze dlc budou zdarma tak jim na battlefielda 4 prispeju
    • DLC zdarma? *1* Zabudni, keď to má pod palcom EA *3* Naopak si budeš musieť zaplatiť úplne každú kktinu, o tom, že blokujú možnosť tvorby akéhokoľvek komunitného obsahu ani nemá cenu hovoriť *7*
    • Pete.palis
      tak to si min. 5 let na tvůj příspěvek počkaj *1*
  • Stale mi nejde se pripojit :( Vam ostatnim to jde v poho? Pise to furt You were disconnected from the login server.
    • nejaky FW ti to neblokuje?
      • Walldstein
        určitě...protože mě to při spuštění psalo abych si nastavil firewal, než začnu hrát...
  • BF 3 bude pecka ale mapa Metro je opravdu tragicka ten venek se neda hrat...nejvice jsem si to uzil az ve vnitr v metru to uz melo nejaky feeling...ale stejne kde jsou vozidla *9* a jeste akorat bych moc necekal ze mi to bude padat na i7 gf580 16gram...a ty bugy xD to jsem opravdu zvedavy jak to stihnou dodelat...
    • Joha
      trolololo
    • obecné povzdechnutí - zajímalo by mě, na co je člověku 16 GB ram...
      • víceméně k jakémukoliv rederování..
      • skaven123
        vacsia ram, mensi ud
  • dotaz - jak je to s bindovanim (prenastaveni) klaves - lze vcetne mysi ? Uvazuju o koupi predevsim kvuli tlumici zablesku u snipovani *4* BC2 me bavilo vcelku dlouho, tak jestli je to podobna hra...
    • klavesy nastavovat jdou, na klavesnici v pohode, na mysce mi to nejde .. predpokladam ze neduh beta verze ..
      • diky za info ...tj pr*ser vcelku
        • MishKonn
          To je BETA, vcelku.
  • Hlavně všeci jste nadávaly na cod MW 3 a teď tu máte bf 3 a začínáte zas chválit cod...

    A to že mw 2 je stejné jako mw 3 je možná pravda ale to samé platí u BC 2 a BF 3 *3*
    • To že MW3 bude jak přes kopírák s přrdchozími díly bylo zřejmé už od prvního gameplay videa a zrovna u BF3 mi připadá, že to v EA uspěchali(jenže si nechtějí ujít vánoční trh). No a samozřejmě těm inteligentnějším muselo být už z alpha videí z BF3 taky jasné, že to až zas tak žhavé jak EA tvrdila nebude(i když stejně nové CoDy nešahají ani po kotníky). Prostě v tom vidím až moc rozruchu kvůli dvou velkým jménům.
    • MishKonn
      Strašnej bullshit...očividně jsi nehrál betu.
      • Jn ale chtěl bych :/
  • Mam kartu podporující jen directx 10, ten mám stáhl sem ovladače 280 a stejně se mi to nehce rozjet, že je problém s grafikou...
    • Ano, to jsou sice nejnovější stabilní ovladače, jenže pro BF3 je potřeba speciální BETA ovladače 285.38. Dají se stáhnout normálně z webu nvidia, jen jsou v sekci BETA.
      • Už sem je tam našel, aj sem zkoušel... každopádně dík za info
  • +plus jeste k ovladacum, nevim jak ovladace na amd radeon (byvale ati) ale co se tyce nvidia ovladacu tak z me zkusenosti s mym notebookem ktery ma GeForce GT 540m 1GB tak muzu rict kazdej kdo ma nvidiu a chce tu hru vyzkouset na 1000% nainstalujte nove ovladace, nepada a framerate se vazne hooodne zvedl tim myslim minimalne o takovou tretinu vazne jo. Predtim jsem mel nv ovladace 265 ale tyhle 285 beta tehle hre vazne svedci:D takze vsichni nvidiaci ktery chtej zkusit battlefield 3 urcite pred spustenim nahrajte nenjnovejsi ovladace jede to snima minimalne tak o 1/4 az o 1/3 lepe nez s jakejma kolliv jinemjma:)
    • Walldstein
      Já mám ATI Radeon HD 4650 1GB a taky sem si musel sosnout nový ovladače..ovšem nejvíc mě pobavil fakt že sem sosnul ze stránek ovladače přímo pro mojí grafiku z 23.7.2011 (poslední verze) a stejně sem si musel z battlelogu stáhnout Catalyst Control Center v poslední verzi abych to vůbec rozběhl...takže to neni jen u NVIDIA ale i u jiných *15*
    • me to teda do hry se starsima ovladacema ani nepustilo
  • Ty decka co tady fur prskaj at jsi jdou hrat Cod 4 zadara na Gp a notrvujou tady.
  • Ataker
    U mě zatím takové jaké jsem si to představoval... :) takže objednávku nestornuju.
  • Nevite lidicky proc mi to stale pise toto? You were disconnected from the login server. Od vcera to zkousim se tam pripojit ale vzdy mi to napise toto v levo dole u game manageru :( Prosim poradte... Diky moc
    • mam stejnej problem a pisu o nem asi o tri stranky dal, tak ti sem hodim odpoved jendoho uzivatel:

      ZOLLINO (anonym)
      líbí nelíbí vlákno reagovat
      kdyz ti da disconn. na konci mapy tak to da vsem a to se zroubal server, jestli je to pocas hry a jenom tobe, vypni si uPnP

      kazdopadne me to nepomohlo, ale ty to muzes zkusit...
      • Dekuji za radu ale to mi nepomuze protoze ja se nedostanu ani do hry.. jakmile me nacita browser tak hned hodi htuto hlasku jeste ani jednou jsem nevidel menu teto hry proste me tam nepusti :(
        • teď mi to jde tak že vybírám přímo z těch serverů... Ne quickmatch ale přímo nějakej server.. ale musí se vyhmátnout nějakej kde zrovna můžete vstoupit což taky neni lehké...
          • Tak jsem to ted zkousel asi dvacetkrat a stale to stejne... Jak ze serveru tak quick a nic :( Proste je to pakarna! Pekne to s tim browsrem podelali!!! Jsem tak nastvany ze si tu jejich hru snad ani nekoupim a to jsem se tak tesil! Nemohli to udelat normalne jako BFBC2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
            • Podelany ORIGIN!!! Kravina nesmyslna! *10* *10* *10* *10*
    • Jo taky mi to dělá... včera večer sem stáhl z originu a spouštím to přes browser ale zatim sem si ani jednou nezahrál... To je vážně na nic udělanej přístup... proč se to prostě nědá spouštět přes nějakého clienta...
      • JJ to je presne ono stale se tam nedostanu! Jeste ani jednou jsem nebyl ve hre.. Podelany browser! Alespon ten BFBC2 jde poustet normalne! *16*
    • Kup si originalku pirate
      • vocas *1*
      • Ty jsi blb! Za prve od kdy je BETA orig a za druhe orig jeste neni proto je BETA *1* Tobe bude asi tak osm ze uz umis psat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší