Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Polozim stejnou otazku jako TB: Proc k sakru nedali jako defaultni mapu Caspian Border?!.. kazdopadne to zatim vypada dobre. Tohle uz vypada jako Battlefield.. Ale proste obcas nechapu myslenkove pochody DICE.
    • Ja naopak chapu myslenkove pochody DICE a hlavne EA. Operation Metro je jasnou snahou ukazat priznivcum CoD ze i BF3 jim ma co nabidnout a primet je ke koupi. Prikazova ruzice nakonec bude az ve finalni verzi hry.
    • Mimochodem.. nemate nekdo link na nejaky ten clanek o te destrukci v BF3 o kterem se TotalBiscuit zminuje kolem 7:27?? Docela by me zajimalo jak to presne funguje.. snazil sem se to najit na googlu, ale nenasel sem nic :| Mluvil tam o "Gaming Boltu", ale tam sem nic nenasel :D
  • uz len fakt ze ked minuly tyzden pisali o poziadavkach tak povedali ze odporucane poziadavky stacia tak na medium detaily a ze na ultra nastavenia je treba 580SLI a podobne bestie.

    a zrazu to dava na nejakej 460GTX 40+ fps na ultra nastavenie. na mojom notebooku s 6630M to ide na ultra nastaveniach 20-24fps. preco je grafika multiplayeru rozdielna od singleplayeru. skuste si porovnat tie trailery. toto ani nevypada ako onen slavny frostbite 2. je to totozne s bad company enginom + nejake lens flairs navyse.

    a kde je ta znicitelnost? neslubovali full znicitelnost? tak kde je? bude vobec?
    alebo nas cakaju podobne prekvapenia ako battlog a origin ktore vytacaju asi kazdeho co si to vyskusal
  • Chlapi prosím vás, jak se ve hře spouští chat? Hledal jsem všude možně, v nastavení, na googlu, zkoušel jsem snad každou klavesu na klavesnici a prostě nic. Občas potřebuju něco napsat, ale absolutně netuším jak.
    Co se týče hry, tak je to chytlavé, méně náročné na sestavu než jsem čekal. I s rok a půl starým notebookem mi to šlape na poměrně vysoké detaily a to dost svižně.
    Chyb je tam dost, ale od toho je to BETA, aby se ty chyby odhalili a odstranily. Kromě těch tradičních o kterých každý ví se mi ještě stávala chyba v zobrazování soupeřů. Třeba na mapce a dokonce i na jmenovce se mi soupeř zobrazoval někdy zeleně a několikrát jsem tak zbytečně umřel, protože jsem neznal všechny jmena nazpamět a jelikož hra ukazovala, že je spojenec, jaksi mě překvapilo když mě pak ten člověk zabil :D
    A to, že člověk muže vlézt do nastavení hry až když je přímo na bojišti, to je docela dementní.
    • J - all, K - team, L - squad
      • Díky, nechápu, proč to není v nastavení kláves v menu. Bad Company jsem nehrál a jak to bylo nastaveno v Battlefield 1942 už si nepamatuju :D
      • Walldstein
        takže stejný jako v BF:BC2 *15*
  • Taak, uz mame venku prvni benchmarky. Nedavno se mi tu nekteri smali, ze pokud neocekavam s GTX570 plynulou hru na Ultra, neumim zachazet s vlastnim PC:) A jak vidno, neni to zadna hitparada a to tam ani veskera ultra nastaveni jeste nejsou mozna:)
  • Jak vám to jede, myslím hlavne grafiku, rozlišení a prumerny počet fps?
    • full hd vse na max 60fps kupte si novej pocitac kdyz chcete hrat novou hru
      • sou i lidi jejíž život se netočí jen okolo PC... ty tlustej pihovatej chytrolíne
    • rovnako jak bad company 2 kedze to je to iste (jak po grafickej tak aj po hernej stranke)
  • Na xku bohužel beta momentálně nefunkční, aspoň teda u mě, vždycky to napíše "bylo ztraceno spojení se serverem EA"
  • Nevim proc ale stale mi to pise toto...: You were disconnected from the login server. Nevite co s tim? Dikes moc, si to snad nezaparim... :(
    • hadam asi to bude krapet pretizene, no dramas at all champ, pockej az se to trosku uklidni.
      • Hmmm asi ano :( Kazdopadne dikes.
  • koukal jsem najake benchmarky, v rozlišení 1900x1200 max. nastavení na GTX 570 35 fps - v multiplayeru nehratelne. V multiplayeru to nestačí i GTX 580 dava jenom 40 fps.
    • GTX560 mi bezproblemovo stiha na ultra detaily 1920x1200, bez AA. Ale po hodinke hrania som si ajtak efekty, SSAO, tiene znizil pre lepsiu prehladnost a bum, FRAPS ukazuje aj 120, nakolko mi nefunguej Vsync.
    • remm
      treba si uvedomit ze je to beta. ovladace su usite horkou ihlou a nejaky cas potrva kym sa vyladia pre tuto hru. vlastnim amd hd6950, nastavene to mam na high a hra bezi vpohode.

      co sa tyka hry (viem ze je to iba beta): zvuky, grafika a atmosfera super, no nefunkcny matchmaking kazi dobry dojem, lebo casto ma hadze proti ludom lvl20 a potom si nic nezahrate, jedna strana samy lvl20 a my lvl1-5.
      • Je treba si uvedomit predevsim to, ze tyhle kecy o nevyladenosti ovladacu si muzes strcit za klobouk:) Nvidia i AMD jiste pro jednu z nejocekavanejsich her optimalizuji ovladace uz v prubehu jejiho vyvoje. Zadne vyrazne zlepseni se ocekavat neda. Je to tak vzdy a vsude.
        • remm
          ano lenze oni nedostavaju najnovsi kit, myslis ze preco vysli preview ovladace az ked spustili betu? aj ked vyjde full verzia, tak kvalitne ovladace najdes vzdy par mesaicov po vydani hry, a prave ze toto je ocakavany titul, takze ovladace sa budu snazit vylepsit fps aj ked bude 3-4 mesiace stara hra

          ludia tu placu ze je hra narocna a co bolo potom Far Cry, Metro 2033? tie benchmarky co su na nete, su pre hight detaily, okrem terrain model (d10) plne vyuzivaju directx 11

          PS: asi vobec nehravas hry, lebo taku blbost by si nikdy nenapisal...len jeden priklad z mnohych FEAR3 ovladace zdvihli fps hry az o 40% z poslednou radou grafik
          • Ja neplacu, takove Metro je narocnejsi nez BF3 dodnes o tom zadna. Ale nepamatuju si, ze by mu ovladace nejak vyrazne pomohly, prave proto, ze na nej byli vyrobci grafik zamereni uz behem vyvoje. Stejne tak to je u BF3. O prumerny Fear 3 se nikdo prilis nezajimal. Nemuzou venovat miliony na optimalizaci kazde bezvyznamne hry. Jsou hry a hry a je pristup a pristup. Hry hraju pomerne dost i kdyz uz ne tak jako driv. Nejvic hraju Quakelive a Starcraft 2. Tam me nejaka procenta vykonu navic fakt trapit nemusi. Nicmene moje laska k novym technologiim jeste zcela nevymizela a proto si spoustu novych her zahraju aspon chvilku uz jen proto, abych videl, jak to pekne vypada. U niceho nevydrzim, protoze hratelnost tam proste vetsinou neni.
            Ted treba k tem dvema stalicim hraju jeste Simcity 4:D. Ale to je offtopic. Jde o to, ze nekterym hram vyrobci hardwaru venuji spoustu casu a financi na optimalizaci, prave proto, ze vedi, ze se na nich bude benchmarkovat a jejich karty budou na zaklade toho hodnoceny. A muzes si byt jist, ze zrovna BF3 je toho dokonalym prikladem. A jestli si myslis, ze je to jinak, hry mozna hrajes, ale patrne nevis nic o tom, jak to ve skutecnosti chodi.
            • remm
              :) ja som sa len snazil vysvetlit, ze ludia strasne podcenuju ovladace. pritom niekedy update dokaze vyrazne zlepsit danu hru (staci si precitat aktualny patch list). napr. v najnovsich Catalystoch 11.09 je fix aj na Battlefield BC2, pricom hra ma uz nejaky ten rok :)

              FEAR3 som udal iba ako priklad ze coho je ovladac schopny, to iste bude aj pri BF3, ovladace urcite casom zdvihnu vykon. ale ten vykon ludia pocitia hlavne pri full detailoch s najmodernejsimi vga kartami (je smiesne cakat kvalitne ovladace pre 2-4 generacie starsie grafiky, ked nepodporuju rozne efekty atd...)
    • Presne tak, to tvrdim od zacatku a lidi se mi tu za to smali:) Nekdo holt za plynulou hru povazuje 15 FPS:) Nastesti v MP jsou stejne oku lahodici efektiky k prdu, takze to dam klidne na total low. Problem ovsem muze byt i v tom, ze vykon pomerne vyrazne ovlivnuje CPU a tam nam pak ani minimalni detaily nepomuzou. Sam jsem to jeste nehral, protoze jsem u rodicu a mam jenom ntb. Doufam, ze doma na 2600k@4,5GHz (v nouzi jede i na 4,9 ale tomu bych se kvuli potrebe extremne zvysovat napeti radeji vyhnul) dokaze na minimum dat nejaky solidnejsi framerate.
      • Ale fps tam lita jak chce a vubec to nejde poznat...ja kdyz zapnu hru tak mam cca 60 a po najeti na "dalis" mi to klesne na 35 a pritom zadny rozdil v plynulosti...jedu na ultra hd
        • Počkajte si na íné mapy, to len bude bugfest *2*
        • No nebudu hodnotit, kdyz jsem to sam nehral. Ale ze zkusenosti vim, ze nekdo rozdil mezi 60 a 35fps nepozna. Ja ho bohuzel poznam naprosto bezpecne. Samozrejme jak rikam, nehral jsem to, takze nevim, treba je to volake cudne.
  • Mel bych dotaz mam Athlon 64 X2 2,9 GHz, 4870 512MB a Win 7 x64 a i na low je to spis slideshow (11-30 fps). Zkousel nejaky jiny masochista podobnou sestavu, jestli je to normalni. Potrebuju zjistit jestli je to grafikou nebo procakem tzn. co upgradovat.
    • Core i3-350M Ati HD5470 512mb 4GB ddr3 ram, na low bez vyhazovani a tak tech 30fps asi, hratelne
      • zapomel sem dopsat win7x64 1366x768
    • Phenom X2 3.11GHz, GTX260 OC, Win7x64 na low v 1680x1050 se to pohybuje mezi 30-45fps s framedropy pod 30
    • E4600 - 2,4 Ghz, 3 GM RAM, nVidia 9600 GT

      v 1024x768 na low (efekty na medium) a vyhlazování a takový blbosti vypnuto.

      Po updatu stabilně kolem 30 FPS.
      • 9800 gtx + OC C2D E8500 3.5ghz 4gb ram všecko na medium textury na high 1280x1024 nejmín sem měl 29 FPS nevím jeslti ti to pomuže ale napsal sem to sem . *2* jo a vyhlazování je OFF
  • prosim pošlete mi kod k betě na steam taky si ji chcu zahrát.
    • 1 2 3 4 5 :)
    • nepotrebujes kod k bete, stiahni si origin aplikaciu (cca 50MB) zaregistruj sa, pustis ju, daj si stahovat b3 betu, pusti to, otvori sa ti browser a cez to mozes hrat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší