Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • inak je vtipne ako vsetci vychvalujete grafiku ktora je toto zna s grafikou bad company 2 :)
    porovnajte si screenshoty. ale ako vidim tak nejake svetielka v kamere vam vedia pekne ovplyvnit nazor :) tak si pozrite frostbite 2 tech demo alebo fault line trailer. potom si pozrite bad comapny gameplay. schvalne na co sa ta hra podoba viac :) ale ano hype musi byt.
    • No jako souhlas ale to bude tim ze 85% lidi nechape pojem slova herni Engine a ze to neni jen grafika.
      • ale ked im niekto povie ze to ma zbrusu novy najvyspelejsi engine frostbite 2.0 tak je zrazu grafika neuveritelna aj ked je to totozna grafika s bad company a totozna grafika s konzolovou verziou :) ved medzi betou na pc a konzolami neni rozdiel
        • 1. engine v sobe zahrnuje vic veci nez jen grafiku
          2. v bete je zatim nefunkcni ultra nastaveni (reps. muzete si ho navolit, ale nic se uz dale nemeni)
          • Respektive konzole je 10x pomalejší než moderní mainstream PC. Takže chci 10 stupňů nastavení grafiky... To samozřejmě nemyslím vážně ale minimálně tři jako LOW - konzolová grafika MEDIUM - střední PC grafika HIGHT - výsoká PC grafika a u hry s ódou o grafice ještě ULTRA - nejvyšší PC grafika
  • blahorodie
    deti to hraju na 1024x768 na low detail ? TRAPNE
    Sak ty ani netusis ako vyzera Caspian 1920x1200 na Ultra detail, by si sa posral
  • Ten origin je hroznej, musel jsem vyzkoušet 3 různý internetový prohlížeče neš se mi to podařilo stáhnout, a pak když si to chce člověk zahrát musí, zapnout origin, pak se zapne prohlížeč, a všechno je zbatečně komplikovaný.. člověk aby měl zapnutý deset různejch programů co berou zbytečně výkon..
    • Presne tak mne to na Opere pise ze prehliadac nepodporuje na 100 percent ze vsetko je dostupne ale ze sa v buducnosti nebudem moct napojit na hru ktoru hra napr. clovek ktoreho mam vo Friends.
  • HESLO PRO MAPY S CONQUEST MODEM JE: shoppingcartsareagoodride
    • Tak to jsme dva kam to napsat. Jenže tady jsou tak chytrý, že ti ani neporadí, hlavně že hned napíšou troll, a odpověď žádná. :-D
      • když klikneš v Battlelogu na server, tak to chce heslo (a v možnostech vyhledávání dej hledat jen mapy CB)
        • Děkuji našel jsem to.
        • dik za odpoved :) problem je v tom ze zadny server mi to nenajde, jinak bych to misto kam to napsal samozrejme nasel :)
    • a to mam napsat jako kam ?:D
      • you got trolled
  • Tak mě beta jede na střední detaily v 1680x1050 naprosto plynule (45-60 FPS ATI Radeon 5770). Pád jsem zažil jeden, zatím jsem odehrál 4 hodiny. Lag jsem nezaregistroval a některé bugy se dají odpustit. Po herní stránce je to prostě MP FPS. Nic oslnivého, nového , ale přesto je to zábavné. Abych opustil stereotyp Paříže tak jsem na chvilku nakoukl na Caspian Border a tam teprve začíná BF akce. Chaos, chaos a zase chaos. Myslím, že pro betu velmi nešťastně zvolená mapa (přeci jen obří Caspian Border to je teprve zážitek) herně až příliš připomínající CoD. I když to je zase pochopitelné z marketingového hlediska, protože jak jinak odtáhnout lidi od CoD než jim nabídnout to samé v hezčím kabátku. Nicméně jakmile přijde na větší mapy bude to asi klasický chaotický a zábavný Battlefield. Myslím, že BETA přesně splnila co se od ní očekávalo. Za většinu problémů (nepřipojení na server, málo FPS apod.) si mohou hráči sami (POZOR říkám většinu, ne vždy to tak musí být). Určitě to je zajímavá zkušenost, která mě možná přiměje ke koupi :-)
  • SA-reg
    Jak miloučké... pokaždé jsem tvrdil, že to nebude žádnej zázrak a pokaždé jsem byl nepřítel číslo jedna. A teď tady čtu ty vaše komentáře...

    No nic... stahuju sám a uvidíme... jen se netěším, až budu muset vyhnat sra*ky jako Origin a Punkbuster z systému až to přestanu hrát.
    http://i53.tinypic.com/j6icfm.jpg
  • Podle příspěvků v diskuzi vidím, že spousta lidí si plete pojem BETA s pojmem DEMO.
    • za pár dní to už bude v lisovnách, takže zase až to vyjde budeme stahovat XX GB patche?
      • Nevadi mi stahovat GB opravnych patchu tesne po premiere ale abychom je nestahovali jeste ne jare.
  • Já pořád nechápu proč se tady hádáte co je pro děti jestli CoD nebo BF atd. Každý si vybere sám, buďme rádi že je z čeho vybírat a každému se líbí holt něco jiného. Pokud vím tak je tohle diskuze o hře(čili druh zábavy) a né jestli je komunita okolo CoD, BF banda vyhulenců nebo uřvanejch dětí.
    Co se týče mě tak já jsem kdysi hrál BF2 a ještě před tím CoD2 přes ESL a Clanbase a vím že s bandou pohodovejch lidí kteří to berou vážně je zážitek z multiplayeru uplně o něčem jiném něž jen zběsilé pobíhání a score. BF3 betu jsem zatím hrál jenom asi 7 hodin ale moc se mi to líbilo. Hraju na PS3 a na to že na konzoli mají vývojaři celkem dosti omezený prostor, jsem fakt koukal co se tam dá vytvořit. Grafika mě velmi mile překvapila ale hlavně mě potěšila fyzika. Myslel jsem že oproti PC verzi to na PS3 bude hodně osekané a celé takové nemastné neslané ale není. Rozhodně si PS3 verzi koupím akorát doufám že se najde tým lidí kteří to vídí podobně a mají chuť spolupracovat jako tým. Ale zatím jdu trénovat, nějakých 50 hodin tam ještě přihodim :D.
    • Vidím to úplně stejně ;) Kdyžtak si mě přidej na PSN - EPICnoobCZ *1*
  • Taky mate tak casto disconnect jako ja? Podari se mi dohrat maximalne kazdou druhou hru... a co je horsi - po disconnectu se nazpocitvaji zkusenosti ani statistiky ... :/
    • kdyz ti da disconn. na konci mapy tak to da vsem a to se zroubal server, jestli je to pocas hry a jenom tobe, vypni si uPnP
      • skvely... router to je tak blikajici krabicka na stole ehm?... No asi tak nejak na tom jsem, ce se tehlech veci tyce...nemuzete to pls trosku vic rozepsat? :)
        • uPnP (universal Plug and Play) je vetsinou v sekci hry, nebo forwardovani portu. Kedze software kazdeho routeru je iny, bud budes musiet pozriet do manualu, prezriet cely router software alebo poprosit nejakeho zdatnejsieho kamarata. kazdopadne ja ti nevim rict kde to nastaveni mas... ale funguje to na 100%
          • ok, kazdopadne diky za radu
            • tak kdyz to mas vypnuty na routeru, a stale ti to nejede tak si ve windows v services vypni uPNP sluzbu a taky SSDP discovery, ktere sou normalne zapnuty. Mne to tu chybu uz nedela i kdyz mam tyto 2 sluzby zapnute, ale skus si jich vypnout a uvidis. Pro windows nejsou dulezite.
            • uz jsem to nasel...problem, je ze to je uz vypnuty, takze v tom problem nebude :)
    • vypni si upnp na routeru
    • Mě zatím ne, hrál jsem několik hodin a ani jednou mě to neodpojilo ani jsem nezaznamenal žádný lag. V tomto ohledu mi to šlapalo v pohodě.
    • konkretne mi to pise: your connection to the server has timed out
  • Zkousel jsem betu na PS3 a co rici... Jako, ze by se konal nejaky zazrak?! Ani nahodou! Treba me ukamenujte, uvidime, jak dopadne finalni verze, ale zatim mi to pripada, ze se kona dalsi COD, na ktere vsichni nadavate, akorat umeli videa v EA pekne sestrihat... Nic to nemeni na tom, ze si oboje zahraji, pouze se podeluji o sve dojmy, ze se skutecne zazrak nekona a bohudik to neni jen muj nazor, ale temer vsech co v okoli, at na PS3, X360 ci PC to zkusili...
    • Jarda:
      "Zkousel jsem betu na PS3 a co rici... Jako, ze by se konal nejaky zazrak?! Ani nahodou!"
      ..to bude asi tou konzolí, nemyslíš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit