Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já Amnésii koupil na STEAMu za 2.50 EUR, dohrál a byla SUPER *5*
  • walltar
    Takže máme letecké hry pro lidi které nebaví letecké hry a teď budeme mít hororové hry pro lidi kteří nemají rádi horory .... takže co bude dál? Bohužel tímhle směrem se ubýrá herní svět ... každá hra je tak šíleně jednoduchá, nudná a lehká že je nemá cenu hrát. Sem tam výjde něco indie ale těch her je zatraceně málo. Kde je u her dneska pocit když samo dohrání bylo úspěchem? Bohužel herní scénu zničili lidi kteří si myslí že je cool nemyslet a cokoliv co se je snaží něco naučit je špatné, že zábava musí téct proudem až je vlastně nudná. *9*
  • USER47
    Na výběr tam bude. Pokud nebudeš chtít hrát v coopu, žádná AI postava s tebou chodit nebude.
  • Skoda nechapu proc moznost kooperace nedaji jen jako vyber ze tma ybt vubec nemusi proc tam musi byt potom i pocitac ktery bude chodit vsude semnou a vsehcno komentovat dale o to ta hra byla o strasidelnosti proto sem to hral protoze samozrejme se mi i libi prostredi vesmiru a vesmirne lodi i tka nechapu jak nekdo mohlr ict ze to bylo moc strasidelny.
  • Takže lidi si koupí hororovou hru a pak si stěžují že je příliš hororová proto bude dál akční? .... hmmm zajímavé :-D
  • Malleth
    Pro hráče FPSek možná. Ale ty asi nehráli Eternal Darkness nebo první Resident Evily.
  • To chce vzpouru. Ale proti komu? *8*

    Taky tu mám jeden svůj průzkum... EA táhne herní scénu opačným směrem. Jen je tu problém, že se ten průzkum nesestává z hlasů každého hráče nebo člověka. Radši by měli točit filmy *7* ale to by zas neměla paní z marketingu doma co hrát že *15*
  • Amylee.Anderson
    Tak těm hráčům pusťe Penumbru. Umřou strachy a potom pak budou "hlasovat" možná i normální hráči...
  • DangerousDave
    Som si myslel, že mainstream už nemá čím prekvapiť... znovu som sa zmýlil. Vody ľudskej deb*lity sú bezodné.
  • USER47
    Vítám návštěvníka z novinek.cz...
  • No věřim, že kdyby něco podobného oznámili, tak by se hráči začali bát víc, než při hraní předchozích dílů. Z nějakého gameplaye by se pak asi po...
  • trolo
    podla ktorych hracov? podla tych na ktorych smeruje DS3?....
  • ZvacA
    Tak buď průzkum dělali u předškolních dětí šéfů marketingu u EA a nebo se ptali přímo šéfů marketingu u EA a nebo ten průzkum probíhal u vzdálených příbuzných šéfů marketingu u EA a nebo narychlo sesbíráných a uplacených známých šéfů marketingu u EA, kteří však nemají potuchy k čemu se to vlastně vyjadřují.

    No celé prohlášení je absurdní a srandovní až to bolí a fandům DS kondoluji nad jejich značkou.
  • :D :D :D :D :D :D no to je sila
  • Kam ten herní svět spěje? Hrál jsem DS1 a musím tedy říci, že Kalousek mě děsí více...
  • Mno. Podle mě lidi až často neví, co vlastně chtějí...
  • walltar
    Ach jo .... a už je to tady dětičky brečí že je to moc strašidelné. Ale že by někoho napadlo nehrát hororové hry když na to nemám to ne. Takže trojka bude stát za h ovn o a lidi kterým se jednička a dvojka líbila budou usínat nudou.
  • "Resident Evil 6 se nestydí za to, že bude ještě výrazně akčnější. Pátý díl Resident Evil byl ze všech nejprodávanější"

    Hral jsem vsechny RE, ale oficialne jsem si koupil az ten posledni a hned jsem tim zkazil budouci dily. omlouvam se.
  • Ne, jen přibude nepřátel, munice i světla...
  • sankuri
    V DS3 budou tedy ruzovi jednorozci a duha za kazdym rohem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit