Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně o tom to je. Překonat strach.
  • "Achievement earned! Dokončil jste hru dřív, než jsme očekávali."
  • walltar
    Tak tohle se mě nekolikát stalo i u halfa 2 ... bylo málo života a lékárnička nikde. *1*
  • Prej že dělali průzkum hráčů... asi v mateřský školce ne???
  • Všechna čest. Hrál jsem 5 minut a měl jsem bobky až za ušima. Snad někdy seberu víc odvahy *1*
  • wow až na přestřelení s kalouskem samé příspěvky v plusu aspoň na něčem se shodneme :-)
  • Přesně, taky mi chybí doby, kdy jsem se bál jít otevřít dveře v nějaké hře. A k tomu aby ta hra byla děsivá a měla dobrý příběh.
  • Tahle zpráva je stará několik měsíců. Dobře TG! *1*
  • :-DDDDDDD chcípám
  • Neměl by ses u takové hry spíše bát, že neskončí dost brzo? *1*
  • DangerousDave
    všetko sa napokon zleje do jedného žánru : third-person cover-based fully or semi automatic one button shooting games with the immersive cinematic experience and pink ponies DLCs.
  • Taky Amnesia má pěkně hutnou atmosféru, žádný náboje, a ze začátku když se něco hýbne, tak má člověk, chuť vypnout monitor, zahodit sluchátka a schovat se do skříně. :-D
  • Fuc*ing casuals. Nikdo jiný by si nestěžoval. A prej strašidelné! HA!
    Ať si zkusí Cry of Fear a uvidíme, co je strašidelné!
    A nebo Amnesii, Penumbru či starý dobrý SH a RE!
    Pose*ové! Už se těším až tahle ta doba "Oh look at mah Imma gamer gurrl ouemgeeeeh ima such a neeeerd!" skončí.
  • Naposledy jsem se bál u Modern Warfare 3, že hra skončí příliš brzo, ale nakonec skončila ještě dřív. Ne, kecám, tu hru jsem nehrál. Haha.
  • masyryk má pravdu ostatně jako vždy .-)
  • Mimochodem, prostě vyhrála komerce. Víc je tupců co umí jen střílet bez myšlení, než hráčů co si radši užijí atmosféry, bojí se a lekají při každém děsivém střetnutí. Herní horory strašně vymírají - Aneb rip Silent Hill, rip Resident Evil, amnesia, dead space atd. (U SH a RE myslím ty první díly.)
  • Strašidelný? obyčejná střílečka se zombíky.Mnno schválně kolik lidí se u nějaké hry naposledy bálo?
  • Cahir
    Budeme-li předpokládat výsledky průzkumu jako fakt, je to jen další důkaz toho, že vina za současnou herní scénu se děli mezi distributory a hráče...
  • Respektive: Hráči si přejí aby Dead Space vypadal jako každá druhá hra a byl v menší míře pirátěn.
  • Strašidelné? Dobře jednička byla dost hutná, dokud jsem nevěděl jak ty příšery zabít a že jsem na vesmírné lodi Ishiyama. Trochu jak z vetřelce. Ale dvojka byla už jen nastavovaná kaše, kde jsem se teda moc nebál. Protože už to nemělo takovou atmosféru i když pořád mě bavila. Ale jestli z toho udělají akčnější hru, tak to už tomu můžou dát rovnou titul COD: Deadspace. Nic proti kooperaci nemám a když je dobře udělaná a všichni maj málo nábojů a hra je donutí rozdělit se, tak dobrý no, ale pochybuji že taková atmosféra by mohla být i tady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit