Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidlec
    To je jako stěžovat si, že cukr je sladký.
    Tehdy, když jsem hrál poprvé AvP, tak jsem se u toho strachy málem po**al. Přesto je to jedna z mých nejoblíbenějších her. A o tom hororová hra je. Po**at se u ní. Upřímně, strach je jedna z mála emocí co se dá u her navodit, tak to nekažte.
  • Malleth
    Because you love games and EA loves your money
  • Phillios191
    To by mě zajímalo, jestli z těch hráčů někdo dohrál hru s názvem Condemned: Criminal Origins, protože tohle je proti tomu Růžová zahrada !!!
  • ja se potil u Dooma jednicky.. ale je fakt ze jsem byl dost maly :D
  • kecy, akorát maskujou vlastní neschopnost
  • no vidite, zeptat se me, rekl bych jim ze Dead Space je naopak strasidelne jeste malo :))
  • Spades
    Horory jsou nejlepsi kdyz je clovek sam. Proste samota ten strach zvelicuje, coz dodava hre i filmu na atmosfere... Pamatuju si na Coop mod do Doom 3 - Porad sme jen kecali a smali se hovadinam, takze se z Dooma uplne vytratila ta strasidelna atmosfera...
  • u prvního FEARU sem se celkem po*ral, u dead space sem si ani neprd :)
  • Keyz
    Přivázal bych toho kdo to řekl k židli,nejlépe v temném koutě na samotě.Zapnul bych mu Alien Versus Predator 2 za mariňáka na nejtěžší a donutil ho to dohrát.
  • CRYPT
    jestli byla 2ka strasidelna tak v tom pripade ja jsem brutalni nebojsa...
  • Amnesia bude mít další pokračování s názvem The machine for pig. Já myslím, že atmosferické a hororové hry jen tak nezmizí, protože ještě stále existuje klasický hráč s vysokými požadavky vedle cassaul heáče.
  • Whoossain
    Bože chraň!
  • Pethulla
    T...t...to jsem měl říct já.
    Ale vážně, tohle je úplně na palici, vždyť pro hororovou hru má být pocta, že z průzkumu zjistí, že se u ní hráči bojí.
  • Tak v tom pripade to je super :D
  • Podle mého neměli dát na názory hráčů. Dead Space je známý jako akční titul, kde se člověk bude bát a prožívat hororový příběh. Bojím se, aby z toho nakonec neudělali až moc jemnou verzi, protože se budou čím dál tím více blížit klasickým střílečkám.
  • kde jsou ty doby co jsem se potil o DOOMa 3ky *1*
  • Nikdy jsem se nebal u zadne hry nebo filmu ale vite ceho se bojim? EA :D
  • BoB.2
    Hororová hra a strašidelná,ale dejte pokoj kdo by to čekal.
  • Já mám pocit, že si ty průzkumy tahají z prdele, protože tohle by žádnej opravdovej fanda série nemohl chtít.
    Nebo si 4chan řekl, že už dlouho někde nehijacknul nějaký hlasování... *7*
  • U halfa si nemusel tak často otevírat dveře :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit