Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to sú strašné kecy čo dáva a to jeho 50 tisíc librové DLC s kladivom,

    ....týpek čo si to kúpi, dvakrát j.bne do kocky a je po hre :-D
  • zhulenec neschopný
  • Pro me je to jednoduchy. Mam jedinou zkusenost s free-to-play a to s Age of Empires online, ktery me chvilku i bavily, ale dal uz mi nestalo zato vubec za to neco platit. Free-to-play by pro me mel jednoduse smysl, kdyby po secteni vsech virtualnich blbin a obsahu, ktery bych si musel koupit pro kompletni hru, bych za to vse dal maximalne stejne, jako kdybych si komplet hru koupil v obchode. Pokud ale takova hra vyjde mnohem draz (a treba mnohonasobne), tak o tom nema vubec cenu uvazovat. To ale nema nic spolecnyho s moralkou, jako drzosti firem, za co si nechaji platit, a pripadnou hlouposti lidi, kteri za to plati. A to uz je jejich problem...
  • Keyz
    Kdyby nekecal a raději udělal novej Dungeon Keeper, anebo něco na ten způsob.Zatím,se mně zdá a moc kecá a málo dělá.I když asi si to může dovolit *5*
  • Dota 2 = nazorná ukážka ako sa to má robiť
    • Kr.Pa
      to se uvidi, az vyjde, ted to jsou jen spekulace
    • nazorna ukazka je league of legends ktery takto bezi uz od 2009, pay to win faktor je tam minimalni :)
      • Přesně tak, za prachy si člověk může koupit jen champy (kteří se dají koupit i skrze herní měnu) a různé boosty a skiny. Nic z toho nijak neovlivňuje gameplay a pokud to člověk opravdu chce dá se jich dosáhnout skrze nesportovní "snurfení".
        • V dotě 2 jsou všichni hrdinové přístupní hned od začátku...
          • Tak to je pak houby motivace...
  • God-of-War
    Ten má co kecat...
  • jindra.veliky
    "Jenže všichni víme, že udělat free-to-play systém ve hře více hráčů tak, aby v konečném důsledku netrestal neinvestujcího hráče je těžké."

    treba tim ze by se platilo jen za novy mapy a skiny....ale to driv budeme mit zenskou prezidentku nez to nekoho napadne *5*
    • tohle by nešlo uplatnit u všech typů her...
      • jindra.veliky
        pric by ne. do mmorpg jen urcity oblasti, do rts jen par map, do strilecek jen par map, do zavodu jen par trati *6*
        • walltar
          Tak zrovna u MMO je tenhle systém asi ten nejvíc trestající hráče. Podle mě je mnohem lepší systém který lidem dává zkratky a skiny. Neplatící hráč může pořád bez problému hrát, ale všechno mu trvá dýl.
          • Shaker
            Zkratky jasne, proc ne, ale zase, kdyz se podivas na LOTRO, tak to, co si nekdo zaplati ty muzes ziskat jen tim, ze sejmes treba 1000 potvor stejnyho druhu, cimz se z toho stava prach sprosta grindovacka, ktera me nebere... Libi se mi model jednou koupis a hrajes a nebo P2P. Ten prvni si ale moc lidi na MMO hru nelajsne a ten druhej ma za nasledek, ze by hry museli bejt kvalitni a zaujmout a uz by se nemohlo vydavat MMO o 106.
  • Hlavne by me zajimalo, jestli to dlato co chtel prodavat za 160 tisic USD nebo kolik, bylo take "sprave" a davalo pouze nejakou kosmetickou vyhodu, a nebo bylo "zle, spatne, moralne pochybne" a davalo opravdovou vyhodu. *15*
  • Vegen
    Molyneux zase dokázal sílu prázdných slov. Je to špatný, ale dobrý. Nemělo by to bejt, ale klidně bych to sám zavedl :D. Tenhle člověk se cejtí jako bůh mezi vývojáři a nemá k tomu důvod :D
  • Všichni přejdou na freemium!

    Já viním konzole, na kterých sice moc freemium her není, spíše žádná, ale stejně je to jejich chyba!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit