Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude v tomhle Doomu i single player? Nikde ani zmínka. Díky.
    • bude ! *5*
  • Tohle jako opravdu nekoho bavi? Zbesile pobihani a zbesile mackani tlacitek, kdy hrac nema ani poneti jakym zazrakem trefil nebo byl trefen. Opravdu ohromujici zabava.
    • Blue.Shark
      Zkus si Brutal Doom. Myslel jsem si, že je to za mnou, ale kosení desítek nepřítel, uhýbání jejich střelám a ustřelování jejich nohou má stále svoje kouzlo. Ostatně mi připadá, že si ID z Brutal Doomu vzal dost inspirace. A udělal dobře.
    • To mi připomíná moje zkušenosti z CoD MP. *3*
    • Hrál jsi někdy Duken Nuken 3D? Hrál jsi někdy Quake, hrál jsi někdy Unreal (tím myslím pravý Unreal a potom Unreal Turnament?)...

      A hrál jsi někdy Doom 3? Ale vypadá to že to asi nebude pravý DooM 3... žádných 10 zbraní? Žádné neustále přepínání a zběsilé přestřelky ve stylu slavného Unreálu?... Už mě ty akční hry s max 2-3 zbraněmi unavují...
    • Pamatujes Unreal?? To je prostě tenhle typ MP, ano střeštěně běhat po mapě a rozstřílet co půjde jak nejlíp to půjde. Ale v článku se to píše jasně, ne? Prostě odreagovačka. Já taky pařím BF, ale tenhle Doom na mým HDD zřejmě určitě nějakou chvíli pobude. :-)
      • BF tiež patrí medzi rýchle MP.
        • https://www.youtube.com/watch?v=9pv6WcKuv5I

          tady je vidět ta boží hratelnost, když byl battlefield ještě "pomalý"... dneska z toho je frenetická zběsilá pí*ovina pro děti. A jestli napíšou, že Battlefield 5 bude zase o něco rychlejší, definitivně s touto hrou končím.
          • bad company bola tiež zbesilá akcia, a takto ako v tom videu to nikto nehral. možno nejake klany.
      • Jak bychom nepamatovali, zlatý časy multiplayerových stříleček :) Mimochodem, ten nový, který se kutí, tak ten vypadá taky parádně!
  • hmm tak to si asi neškrtnu *4*
  • To mi připomíná starý Alien Breed. Pokud jste se zastavili, byli jste mrtví.
  • kubi-wan
    Ta hra prostě vypadá pořád líp a líp, a já se na ni začínám vážně těšit! Nebojí se mít koule a ukázat prostředníček všem těm pseudorealistickým nesmyslům, který do žánru přitáhly Halo nebo Call of Duty. A za to já vývojářům z iD hodně děkuju. Vypadá to na dobře našlapanou staromilskou nefalšovanou zábavu... a já bych nikdy nečekal, že budu tak vypleskanej z novýho DooMa.
    A jedno malinký rýpnutí: Aleš v článku dost poukazuje na ovládací prvky gamepadu.... a já měl zároveň z textu pocit, že když to budu hrát na čemkoliv jinym, než na klávesnici s myší, chcípnu *1*
    • Na konzoli musíš zastavit, zaměřit nahoru-dolu a potom pronásledovat hlavu nepřítele který ti skáká bokem.
      Osobní zkušenost s Medal of honor: underground :D
  • Zní to jak Painkiller. Nebo Serious Sam. Nic proti oldschool pifajdám, ale těch je IMO dost, vždycky si můžu znovu zahrát Painkillera, než za 60 USD kupovat Doom. Ale třeba něčím překvapí.
  • Mne sammamam rýchla akcia nepá mamad pomalu ako napmam r. ako je v ghost recon phantoms.
    • Ade-nai vral-ka ....
    • Prophet
      Staromaysky neumím, zkus to v normálním jazyce
    • Sr_Lobo
      Nejrozumejsi prizpevek posledni dekady co sem tu cet *15*
      Bobe nechtene si vyplodil ciste zlato *5*
    • rami.cz
      kup si neco s windows phonem
    • Neviete ako vypnúť autokorekturu na androide pls dal som vypnut v nastaveniach a robi to dalej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit