Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • Imho si pletes pojmi s dojmy... 6 je lehce nad strednim hodnocenim, ale prumerna hra ma dneska hodnoceni 7/10 takze z toho Posel vychazi jako hra lehce podprumerna a tudiz ne moc dobre...
      • Přečti si můj koment výše, možná pochopíš, že na Games.cz to prostě chodí trochu jinak, než jak je zaběhlé z profanovaných internetových plátků... Minimálně prozatím si redakce drží svůj styl recenzí a hodnocení, což podle mě ve výsledku poskytuje lepší službu čtenáři, který přece na games.cz chodí právě proto, že chce něco odlišného oproti desítkám jiných webů ne?

        Nebo tobě pomůže, když každá hra dostane 7 či 8? S takovou se tady za chvíli budou všichni mastit hlava nehlava za to, že hry nedostávají jedenáctky jak na běžícím pásu... Chce to občas myslet a ne jak bezduché stádo následovat masové trendy dnešní doby.
    • Pravej_PipMan
      v kontextu doby a zvyklostí...
      • No a nesnaží se snad games.cz jít proti onomu trendu poslední doby? Vždyť o tom byla kolikrát řeč ve článcích a podcastech... Já to velmi oceňuju!
  • Několika desítek věcí v inventáři jsem v Poslovi 3 neviděl a to jsem už na začátku VI kapitoly.
  • To natahovanie zaveru ma pekne stvalo. Naraz jeden hlavolam za druhym a este aj pekne komplikovany. Dokonca pri tych stinoch v labirinte som ich nahnal oboch do jednej miestnosti a hra sa mi potom sekala. musel som POTUPNE pozriet navod a zistil som ze je aj iny sposob. To iste stavanie kostry. Pri jej stavbe trebalo odyst od stola, alebo ked boli kosti v poriadku tak to automaticky posunulo dalej?Po hodine mato prestalo bavit a opat potupne som vyuzil tlacitko na vyriesenie. To cloveka dost nastve ked sa takto daleko dostane bez navodu a potom toto. No ale bolo po polnoci a mal som toho naozaj dost.
    • Ani s jedním jsem neměl problém. Celá hra šla projít bez návodu v pohodě.
      Nicméně konec a vlastně i celý příběh 2+3 stojí za starou belu.
  • vyhoňte si!!!
  • Smrdí mi prd v prdeli?
  • Smrdí mi prd v prdeli?
  • (l)
    olo

    chsi sex!!!
  • Ne to byl fór už odcházím, už mizím, už končím a omlouvám se za všechno *13* *9*
  • No to bych prosil!!!!! *10* *16*
  • Ryba9
    Hraju 3. kapitolu a je to nejlepší adventura kterou jsem kdy hrál. 6/10 je zatraceně málo, je to naprosto dokonalá adventura dokonce (!) srovnatelná s jedničkou.
    • Srovnatelná s jedničkou? Hraju chvíli, ale zatím bych netvrdil. Místy ta hra má skutečně bezva atmosféru - pochvala pro level-designéry a grafiky, kteří sice měli ulehčenou práci stavěním na známých základech, ale dopilovali to téměř k dokonalosti. Jenže v tu chvíli ji David Prachař dokáže totálně zabít, jen co promluví. Bohužel to opět fláká a pořád jenom žbrblá, místy je ho sotva slyšet. Mumlá si pod fousy, div že se některý slova nerozplývají v čistý bručení. Dabing ve srovnání s jedničkou propadá. Postavy jsou poměrně ošklivě vymodelovány a působí jako hnusní panáci z plastelíny. Ano, hnusní, nemám pro to jiný slovo. No v roce 2011 je tohle za potřebí? Některý dialogy rovněž nejsou úplně košer. Jináč na mě nedejchla ta osobitá atmosféra, jako právě v jedničce. Hraju to relativně chvíli, nechi dělat unáhlený závěry a zatím to vypadá mnohem líp, než právě druhej díl. Ale zatím oný výjimečnosti nic nenasvědčuje. Příjemná záležitost.
      • Jináč jsem zapomněl dodat, že ta chybějící rekapitulace předešlejch událostí je fakt trestuhodná - souhlas s recenzí. Dvojku si tak nějak pamatuju, no spíš jako celek, než jednotlivý detaily. Přeci jen mezi oběma díly nějaká chvíle a ze začátku jsem chvíli valil oči, než jsem si na jednotlivý věci vzpomněl. A že bych chtěl podruhý dohrát adventuru... Člověk si na 99 % věcí vzpomene, když je uvidí, a už to není ono.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit