Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som hral na posledy este iba 2ku, ale aj ked sa mi zo zaciatku zdal anglicky dabing Darrena trochu divny, tak neskor sa mi nezdal zly. Ta jeho akasi "povrchnost" mala nieco do seba. V jednotke bol tiez trochu divny dubbing. Ta anglictina bola moc taka "nobl". Dobrych adventur nie je moc, tak treba brat vsetko co za to stoji vsetkymi desiatimi a uzit si to. *3*
    • přesně tak. ten dabing Derrena je takovej jeho. hodí se k němu. nevím, takovej kluk s tričkem a botama na tkaničky co studuje v bostonu tak prostě má mluvit. dabing mně k němu hodně zapadal.
  • Tak to už je vážně trochu moc.. Stejný hodnocení Poslovi Smrti 3 jako Mementu Mori??? Poslíček je tak o třídu vejš a timhle hodnocením jste mě dost na*rali
    • Cosi
      To máš recht, v mých očí je Memento Mori přesná 6 ková hra, mírný nadprůměr.
    • Nemyslíš Gray Matter?
  • Prominte, ale hodnoceni je pomerne neobjektivni.
    Viz - jak hodnotime 6: Přestože jde stále o titul, který dokáže pobavit, nelze u něj přehlédnout větší množství nedostatků, často i poměrně zásadních. Vhodná pouze pro fanoušky daného žánru, ale i těm doporučujeme ke hře v této kategorii přistupovat opatrně.

    Ja jsem hral nejdrive 2, pak 1 a pak 3. Myslim si, ze 3 zaslouzi 7-8/10. Jiste, protoze se jedna o pokracovani, tak se casto odehrava v lokacich, kde jsme byli v ramci 1-2, ale me to zas az tak nevadi. Body dolu - chybejici uvod (na druhou stranu za 900 Kc mate k dispozici 1,2 dil) a odflaknuty zaver. Nekomu nemusi vyhovovat dabing. Vetsi pocet predmetu je tusim ve 2 casti, ale to zas tak nevadi, pokud nejste knedle a nezkousite vsechno na vsechno. Spise me vadi urcite nelogicnosti. Za me osobne 7. *5*

    Jinak me se PS1 az tak nelibil - casty pixel hunting. Ovsem pravy porod byl, ze nektere predmety byly aktivni porad a nektere, az od okamziku, kdy se mely pouzit. V kombinaci s nizkym rozlisenim => peklo. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit