Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Těžko posoudit, já to hraju na nejtěžší a i tak mi to občas přijde lehké, zatím se mi nestalo, že bych se někde vyloženě zasekl pokud samozřejmě nedělám quest, který je doporučený pro postavu o 10lvl výš. Nejpatrnější rozdíl je, že meditace neléčí.
  • Ja som rozohral a poviem ti ze je to fest tazke... Ako vazne :D
    Ale o tom to je, aby to bol nejaky challenge ked to uz hram 2x :D
  • Som jediny komu sa fakt paci ze makaju na DLC AZ KED JE HRA HOTOVA ? nie ako ine ehm "firmy" ktore DLC riesia tak ze to odstrihnu od hlavnej hry... CDPR palec hore.
  • jindra.veliky
    Tady je vidět na jaky urovni je novinarina v CR. Treti clanek o NG+, ktery ctu a vubec nevim co od toho ocekavat.
    To si rovnou muzete napsat clanek, ze se planuje GTA VI a nikdo nevi o cem hra bude. *7*
  • On je totiz bud slepy nebo tech 100 hodin stravil asi pobihanim dokola okolo jednoho stromu a do Skellige se vubec nedostal
  • Jsi mimon, protoze o tom svedci Tvoje prispevky nejenom tady, ale i napr. zde: http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/zaklinac-3-divoky-hon-recenze-251453/
    BG2 jsem napoprve dal za cca 65 hodin. Na konci jsem hru proklinal za nesmyslne protahovani, ale presto je to spickova hra. A samozrejme, kdyz ji prolezes celou (splnis vsechny questy) a bez level capu, tak si Irenicus ani neskrkne a konec Ti bude pripadat extremne jednoduchy.
    Kdo dokaze ve hre stravit 100+ hodin = nutnost prolezt vetsinu vsech map a tvrdi, ze je to spatna hra, protoze cca poslednich 20 hodin to uz nebylo ono = byla extremne jednoducha, je proste mimon. A pokud se Ti zda W3 lehky na nejvyssi obtiznost tak neni nic jednodussiho, nez si stahnout nejaky ten mod:
    http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/266/?
  • Erien
    Jak moc to je těžký na tu poslední obtížnost? Jel jsem to jako vždycky na střední, což byla druhá a přišlo mi to dost lehký. A chtěl bych znova rozehrát pak na tu nejtěžší obtížnost, ale nevím jak moc obtížné to pro člověka, který hry jede na normální obtížnosti bude.
  • Krescz
    a Risen 2 je 100% dobrá hra kde se neopakují zadne questy a mas tam ne 20, ale 21 potvor... *7* , vůbec si nepochopil o čem zaklínač je *11*
  • kennyB
    Nechci bejt rejpavej, ale že Skellige vypadá jako Velen??? Jak jsi tam utopil 100+ hodin, když jsi neviděl rozdíl???
  • pravěže Skyrim je velmi špatná a velmi nudná hra. Spíš mám v plánu nejprve dohrát Pillars of Eternity a pak jít hrát Risen 2.
  • Boze muj ty jsi fakt mimon. Tak si bez hrat Skyrim a neotravuj.
  • přiznávám, že jsem ve hře utopil 100+ hodin a koncem už jsem se fakt těšil, až to skončí.
    W1>W2>W3. Ona totiž ta zábavnost nespočívá v kvantitě, ale v kvalitě. Jednička měla mnohem lepší atmosféru i příběh, dvojka zase 2 zcela různé větve. Trojka je trochu lepší Skyrim.
  • přiznej se, že ty si hrál jen videa na youtube :-P seznam příšer zde: http://thewitcher3.wiki.fextralife.com/Creatures+and+Monsters Velen a Skelige vypadají stejně? :D :D :D hele divim se proč na tebe vůbec reaguju...
  • že nás bombardují tunou DLC v podobě zbraní a brnění? A k čemu to jako je? Na nějtěžší obtížnost jsem celou dobu používal pouze zaklínačské (zelené) vybavení a stačilo to. Ty meče co jsem našel byly ze začátku dobré akorát k tomu, abych je prodal. A nakonec už jsem je ani nesbíral, protože jsem se nimi nechtěl tahat. Další rozšíření? Nevím, ale nespíš to hrát nebudu. Ta hra zas dobrá není. Chybí v ní variabilita, Skellige vypadá stejně jako Velen, jedna vesnice vypadá jako druhá, je tam všeho všude 20 typů potvor. Zaklínačské zakázky jsou pořád stejné jako přes kopírák - přečti oznámení, pokecej s maníkem, trapně hledej červené fleky v trávě, zabij příšeru po stopadesáté. To má jako být ta oslavovaná nerepetivnost vedlejších questů?

    To si radši popáté zapařím KOTOR1 a KOTOR2 a pobavím se mnohem víc.
  • Sr_Lobo
    Hm super, tak to vypadá, že to pojedu i na potřetí *15*
  • Info o NG+ napsali tady:
    http://forums.cdprojektred.com/threads/45519-New-Game-is-coming-it-seems?p=1866418&viewfull=1#post1866418
  • Asi před 20 minutama při hraní Dying Light jsem zavzpomínal na Zaklínače a říkal si, jak moc by týhle hře slušel NG+.
    Těším se až se do hry zase vrátím, ale mam dost obavy jelikož jsem hru dohrál na nejtěžší obtížnost takřka bez problémů. A po mých zkušenostech s NG+ mám strach, aby nová hra nebyla ještě snazší.
  • Rozhodne nejlepsi DLC co doted vydali!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit