Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a teď to nejhorší pánové :-D přepnu i Vetřelce!!!! ale teď už jsem si dovolil sakra hodně :-DDDDDDDDDDD. A už toho pindání nechám - homeles8 to vycejtil pravda na výbornou :THUMBS UP:
    mám dnes lehce rejpavou a občas mě to SMRTONOSNÉ BAVÍ....
  • Smrtonosnou Past v televizi taky přepínám, ta novější verze dabingu bez sprostejch slov je příšerná *7*
  • nebavil te...ok...
    moc to nechapu,stejne jako prepinani legendarni smrtonosny pasti...

    proste jsi zestarl a moc bych nechtel byt v tvym okoli,at budes starsi jeste vic...

    jinak je mi vic jak 30 a dokazu si uzit jak zaklinace (kterej je neskutecne povedeny), tak i smrtonosnou past ;D
  • kennyB
    Takže jsi se jen potřeboval nekomu svěřit, že už tě nebaví to co dříve...
  • homeles8
    Jo, jenže ty jsi to, že tě zaklínač nebaví svedl na věk, což je opravdu nesmysl vzhledem k tomu, že stejně starý/starší lidi baví. A mě Zaklínač taky nebaví a to jsem trochu mladší :-) Ono je to v konečným důsledku jedno, jenže ty si udělal dva pytle, jeden 30+, inteligentní jedince jako jsi ty a 30- 15 letý zauhrovaný panice, jako jsem já. *15* A to je špatně, to jsi buď opravdu blbej ty a nebo jsi to napsal jen tak z nudy, aby ses pak moh bavit nad komentama uražených lidí, kterým ještě nebylo 30.
  • Kiosek a nadávání na vše fakt nehrozí. Neočekávám pochopení - to bych ten svůj post musel napsat mnohem smířlivěji a pro "gamery".
    A ať tedy alespoň odpovím na vaši otázku, proč mi přijde Zaklínač debilní - jak to napsat? když mi bylo 12 let, tak se mi líbila Smrtonosná past - teď v 28 bych to v televizi s úšklebkem přepnul, jsem kvůli tomu divnej? S tim Zaklínačem je to podobný - působí na mě prostě už lacině. Není to tak, že bych se povyšoval nad mladší, spíš už jen neumím chytit to jejich nadšení. Pro Kennyho.....chlape sorry ALE :-D " Je mi 30+ a Zaklínač mě baví, tak nechápu, co tu píšeš za nesmysl " to je ale jen tvůj subjektivní pocit - tebe baví - mě ne. Kapiš?
  • homeles8
    Tady nejde vést vůbec s nikým normální diskuze.
  • homeles8
    Já hraju GTA V online s pánem 40+ a o víkendu hrajem někdy i od 19 hodin až do čtyř do rána. A bavíme se u toho královsky. Takže jako všude platí - jaký si to uděláš, takový to máš, všechno ostatní jsou jen výmluvy. Když to GTA na PC vyšlo, tak jsme hráli každej den. A teď mám domluvený mastermind challenge dokonce se dvouma týpkama kterým už bylo 30. A všichni mají vyšší level než já. Takže bych neřek, že už je to nebaví.
  • ty očekáváš na hernim fóru, který je majoritně zastoupený mladší komunitou normální diskuzi? přijde mi, že si si trochu spletl webovou stránku.....
  • kennyB
    Tak předně jen proto, že se ti hra nelíbí ještě neznamená, že je "debilní". Je mi 30+ a Zaklínač mě baví, tak nechápu, co tu píšeš za nesmysl " vciťte se do starších lidí". Jestli tě už hraní nebaví a jsi starší, možná tě začne bavit stání před kioskem, pití piva a nadávání na vše, co už tě štve... *7*
  • Top byl hodně zmatený příspěvek a není mi úplně jasné, kam směřuješ, takže jen k hlavním bodům:

    1) Mně je 30-40, na hraní mám samozřejmě mnohem míň času, než dřív, ale to neznamená, že je to chyba Zaklínače 3. GTA5 i Zaklínač 3 jsou super hry a každou chvíli s nimi si užívám, i když těch chvil je míň, než dřív. Prostě už mi taková hra zabere ne jeden měsic, ale dva až tři.

    2) Nemyslím, že bys nějak vysvětloval, proč je podle tebe Zaklínač 3 debilní hra. Spíš píšeš, že už nemáš na hraní čas, což se Zaklínačem 3 nijak nesouvisí.

    3) Zaklínač 3 bohužel opravdu není žádná revoluce, taky jsem čekal trochu víc. Ale ve srovnání s konkurencí to na těch 10/10 s přimhouřením očí podle mě je.
  • Lukyz
    Já pochybuji, že by normální dospělý člověk začínal příspěvek větou typu "Musím se zastat Drizzta, i když budu vymínuskovanej 15 letejma zauhrovanejma panicema, stejně jako on - což je to poslední, co by mě tenhle den trápilo :-D" Po tomhle prostě nejde vést normální diskuse *7*
  • 2 Drizzt - Absolutní souhlas!!!!
  • Musím se zastat Drizzta, i když budu vymínuskovanej 15 letejma zauhrovanejma panicema, stejně jako on - což je to poslední, co by mě tenhle den trápilo :-D. Svým způsobem závidim mladším hráčům - umějí ocenit hru a DLOUHODOBĚ si jí užít ( v případě, že se objektivně dá říct, že hra je klenot ).

    Ale teď se kurník vciťte do starších lidí, kterým je 30, 40 a sem tam si chtějí něco zahrát, stejně jako vy mladí - jen na to už není chuť a čas každý den 2h+ denně - My si jako nemůžeme postěžovat??
    Všechno je to pro nás stokrát viděný, neustále se to repetetivně opakuje a člověka zákonitě omrzí po pár hodinách každá hra - a je jedno jestli je to GTA V, Deus Ex nebo Zaklínač.

    Tu hru jsem hrál do cca 10 levelu a už jsem jí měsíc nezapl a ani nezapnu - ať to udělaji sebelépe, pořád to bude jen DEBILNÍ hra pro malé děti a nerdy co zastydli v pubertě. A vy všichni, co tu překotně mínuskujete budete uplně stejný, až budete mít vlastní rodinu a život - po pár hodinách přestanete hrát každou hru, pokud s váma není něco hodně špatně.

    Trochu ze mě mluví závist, protože ještě třeba 10 let zpět jsem si dokázal představit, že u kvalitního RPG prosedím víkend v kuse - a teď už to nejde, prostě to člověka začne do pár hodinách nudit :( Zaklínač 3 je určitě super hra a zaslouží si vysoké hodnocení a pozitivní ohlas - ale nemusíte mínusovat Drizzda za to, že si dovolil upozornit na to, že k žádný revoluci nedošlo.
  • je videt ze mas obchodního ducha, jinak nevim proc tak dlouhej příspěvek o tom jak se ve W3 blbe obchoduje. nastesti se nejedna o obchodni simulator, takze jde spis o tvůj problém.
  • A co takhle opravit ty bambiliardy bugu? ... tomuhle kdyz dal recenzet 10/10 tak musel mit v sobe aspon 10l neceho 100%.

    Trebas uzasnej bug s rozhovorem s prasetem ... pred patchem 1.07 se prase nachazelo misto na moste pod mostem ... po nem je primo v moste, takze snim mluvit nejde. Polovina obchodniku nema dialog, dokud se nereloadne save, ten co je qstovej "chces videt moje zbozi" (nebo tak nejak) ho nema vubec. Hromada qstu se splni sama nebo se z neznamyho duvodu oznaci jako nesplnenych ... Kun se zasekava na ceste o neviditelny prekazky (a chova se jako dment po lobotomii, protoze se ve 100% pripadu teleportuje na nepristupny misto). Oni vlastne ani ten save neumej nacist ... spustet pri loadu 1384576x totez video, to musel fakt vymyslet chorej mozek. Jako bonus se to loaduje jak kdyz se... a maluje (normalni je drzet posledni save v RAM).

    Inventar je jeden velkej bordel, 99% vsech alchymisticko-vyrobnich komponent naprosto nanic. Jakej ma vubec smysl neco vyrabet, kdyz za par minut najde postava lepsi? Obchodnici neobchodujou, a veskerej trash kterej jim prodam maji stale skladem ... Mapa je naprosto nefunkcni, protoze z ni znacky mizi, navic se neda rozlisit kdo s cim obchoduje. obihat pak 20 obchodniku a zjistovat kterej ma to co clovek zrovna potrebuje je vskutku povznasejici zabava. Ze by se do mapy poznamenaly trebas vstupy do stok, vyznamny baraky ... na to muzem zapomenout.
  • Pane vy jste jeden ublížený panic z TV Telka? Jinak si to nedovodu vysvětlit to chování 30letého Mamánka. *3*
  • Quen a uskakovat ...
    Osobně jsem měl větší problém s dark obtížností ve dvojce (a to jsem tam měl mod, který mi posunul max level na 70). Tady je výhoda, že se hráč může naexpit a hrát jen to, na co levelově stačí.
  • Co to plácáš?
    Skellige je diametrálně jiné, než Velen.

    A když si chceš hru užít, tak je dobré se do ní trochu vžít a ne jen tupě odmačkat čudlíky a pak si říct "dohrál jsem to za 100+ hodin"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit