Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevím ale tobě je 28 a považuješ se zřejmě za starou a větrem ošlehanou páku a že na hraní nemáš čas, no tak to máš ale špatně zařizený chlapče, mě je 43 let mám rodinu a domek celkem časově náročnou práci a na Zaklínače si určitě čas najdu, nehraju celý víkend ale skoro každý den dvě hoďky pro něj uspořím, manželka kouká na zprávy a seriály a já hraju, hraní je od 80 let můj koníček a tak to taky zůstane někdo jde na pivčo s přáteli ale já sednu k PC nebo ke konzoli a relaxuji.
  • Mne je 30 a hry parim s chuti furt a rad, jasne uz ne denne a 5 hodin v tahu ale hrani si furt uzivam. Chyba bude spis v tobe ne ve hrach.
    Zaklinac je jednoduse dobra hra, ma logicky spoustu chyb ale dokazu je odpustit. Zrovna ted plnim quest Vladce Undviku a su zase nadsene, Zaklinac dokaze prekvapit i po 70 hodinach.
    Ve srovnani treba s lonskym RPG roku je Zaklinac hra s jine galaxie.
  • ještě trochu si naklikej, ať jsi větší borec :)
  • omlouvám se že jsem na tebe reagoval, vícekrát už se to nestane
  • kecy, jestli máš nějaké jiné priority, tak si je užij a nebreč tu, že už nemáš čas na hraní her. všechno jde skloubit, pokud nejsi líný a zapšklý. a pokud máš pouze povinnosti a nemáš čas na nic jiného, tak je s tvým životem něco špatně. ať už máš třeba deset děcek a tři manželky.
  • O čom to meleš vadný priateľu?
  • špatně jsi četl, teprvou vyjdou. A to v Touissantu teprve příští rok
  • Stále som to odkladal, takže teraz sa konečnemôžem pustiť do toho zaklínača a prejsť ho, kedže všetky dlc už vyšli :)
  • Vojta_Ilavsky
    Všichni. Není to zrovna 2x náročný čtení.
  • dík za zastání, ale mám natolik zdravé sebevědomí, že jsou mi mínuska celkem víš kde. Já osobně tu žádné pluska ani mínuska nerozdávám, ani sobě ani druhým.

    Witcher 3 prostě není dobra hra (podle mého subjektivního názoru, na který mám právo). Myslím že to ani není jeden z vrcholů RPG žánru, je to příliš laciné, má to příliš moc chyb, je to příliš stereotypní. A nemyslím že to souvisí uplně s věkem. Je mi taky přes třicet a i dnes se občas najdou hry, které mně pořádně dokážou vtáhnout (pravda, je to tak jednou nebo dvakrát za rok a moc času už na hraní nemám). Kupodivu vloni jsem si zahrál Dragon Age 2, dlouho jsem hraní odkládal kvůli negativním recenzím, a nakonec mne ta hra vtáhla právě takovým způsobem, po jakém jako hráčí toužíme. Letos jsem hrál zatím 2 hry, Zaklínače a Pillars of Eternity. PoE považuju rozhodně za lepší hru, i když má své mouchy a do kvality BG má daleko.

    Jinak když zmiňuju to KOTOR. Tuto hru si může zahrát kdykoliv a opět mne dokáže vtáhnout. Hraju ji znovu tak jednou za 3 roky od jejího vydání, zatím tak cca 4x, a vždycky si ji velmi užiju.
  • 2 Inquisitor.Já si nemyslim, že jsem všechno viděl dvakrát - ale jsem si stoprocentně jistej, že v herní branži jsem všechno viděl alespoň 5x a zákonitě to začne nudit - a jo, částečně mě to štve, protože v 90. letech a i pár let zpět jsem byl taky příležitostně nadšenej pařan. Do teď se mi doma na půdě válí dobrejch 70% časopisů Level, Excalibur, Score a GameStar do roku cca 2005 - takže do vás " nekope " cizák, co vůbec netuší a nemá k hraní vztah.

    Samotnýho mě překvapilo, jak hrozně rychle mě Zaklínač 3 přestal bavit - až mě bylo dětinsky líto 1 100kč, který jsem za to dal, protože jsem hře věnoval tak 15 hodin času. Ale ať nejsem úplnej škarohlíd, pozitivně mě překvapila HW náročnost, grafický zpracování ( které se ale veřejnosti až tolik nezamlouvá ) a to, že tam není Elder Scrollsovskej level scalling.
  • wenceslaus
    A dělat tohle na forech tě baví? Možná to fakt nebude věkem...
  • Pokud je mají maličké DLC co vyšly, pak se vsadím, že ano.
  • del0
    K revoluci nedošlo a asi už nedojde. Všechno dobrý bylo vymyšlený. Je třeba se s tím smířit.
  • To mal mat automaticky ako rpg a nie machrovat ze davaju daco ako bonus zadarmo
  • zdarec, budou mit datadisky cestinu?
  • Inquisitor
    Jo takový co si myslí, že když je jim "už" celých 28 let, tak všechno viděli dvakrát a od všeho mají klíč znám taky. Víš co někdo je starej ve dvaceti a někdo nebude nikdy.
  • Holldir
    A kolik z vás to četlo hm?
  • Ježiš tak si hraj s dětma člověče nezlob se. Chápu že ne každý ocení dobré questy, dialogy, děj, vývoj postavy, grafiku, karetní minihry atd. atd. ale to není důvod k tomu urážet zdejší komunitu.
    Pokud tě každá hra omrzí po několika hodinách, pak je asi problém v tobě. Pokud jsou hry, u kterých vydržíš, tak se věnuj jim a nelámej nic přes koleno tím, že se snažíš hrát všechno. Já taky nevydržim u Pillars of Eternity (přesto že jsem RPG fanoušek) a netvrdím že je to špatná hra.

    A ohledně revoluce: K žádný velký revoluci nedošlo od přechodu k 3D grafice. To ale neznamná, že každá nová hra v sobě nemá něco nového, a že je ze stejnéo těsta jako všechny okolo.

    Btw. dal jsem ti plusko, když ti na těch hlasech tolik záleží. Myslel jsem že o tohle jde malým holkám když někde plácnou svojí fotku ...Možná nevíš jak to tu chodí, ale tady jsou lidi schopný dát ti mínusko i za to, že napíšeš objektivní a pravdivý informace.
  • Mě je letos 36 a baví mě.. baví mě i GTA5, WoT, WT, WoWs, Crusader Kings II, Europa Universalis atd... ano nemůžu u PC trávit tolik času co dříve, ano nemůžu u počítače prosedět víkend protože hold žiji i normální život a chodím do práce, ale to ještě neznamená, že nemůžu vůbec hrát... jiní sedí v hospodě a nebo u TV. Já televizi nezapl dobré tři roky a do hospody nechodím (což je doma kvitováno spíše s povděkem)... Nemůžu hrát odpoledne protože se musím věnovat rodině? No tak zapnu počítač večer, když zbytek rodiny sedí u televize a moje nepřítomnost nikomu nevadí...
    To, že budu hrát hru (a teď je jedno jakou) třeba dva nebo tři měsíce (místo jednoho víkendu) je moje věc... Hlavní je, že to funguje v rodině a já se bavím... *1*
    Nebaví tě Zaklínač? Je to pro tebe další Smrtonosná past? No tak hrej něco jiného a nebo když tě už hraní nebaví tak se věnuj tomu co tě baví...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit