Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten obchod ma porad lepsi ui nez steam klient, kde nefunguje poradne tlacitko zpet pri prohlizeni her.
  • asi ani nema cenu dal neco spat opravdu ne . s ignorantem se clovek co ? bb
  • Veskoslav
    Myšleno z prezentace nové generace Playstationu, nikoliv celkově. To prosím rozlišuj.
  • "...takže nadšení můžou být akorát zaslepení fanoušci, co si to koupí, i kdyby tam bylo dvoujádro na 1 Ghz taktované....."

    A je to tady - úvahy krátkého zobáka v akci.
  • ringmancz
    socializace na konzolích mě taky moc nezajímá, ale měli by udělat přehlednější a plynulejší PSN
  • Veskoslav
    Co takhle si to přečíst celé a ne jenom první dvě věty....
  • Boom
    "Bude to černé, to ti musí stačit"........Vypovídá o mnohém.....Poněkud jednodušší človíček, že?
  • Bude černá to ti musí stačit. Je jedno jak bude vypadat kvůli tomu se nekupuje. Řekli toho celkem dost vzhledem k tomu že si musí něco nechat na E3 tak se nejdřív trochu zamysli než zase napíšeš nějakou hloupost.
  • Veskoslav
    Sony v podstatě neřeklo zase až tak moc. V podstatě neřeklo skoro nic. Pouze architekturu přístroje a ukázala ovladač. A to je žalostně málo.....Při sledování až do konce jsem pořád doufal, že ukáží, jak konzole vypadá, cenu na trzích či alespoň podrobné technické specifikace konzole. Nadšený z prezentace může být člověk maximálně při prezentaci her, ale samotná konzole? Nic se neřeklo, takže nadšení můžou být akorát zaslepení fanoušci, co si to koupí, i kdyby tam bylo dvoujádro na 1 Ghz taktované.....
  • Spades
    Cemu nerozumim? Mym osobnim nazorum?
    Co bych si mel zjistit o 3DS hrach... launch tituly byly sracky, to je fakt.
  • Presne se divim ze vubec tu "novináři" dokazi pustit pc.
  • Tak ono vůbec, "novináři" Games.tiscali.cz nejsou na konzole odborníci. Jediný možná Petr Poláček. Ale ty ostatní vyjádření jsou jen kvitování x86 architektury a názory převzaté od jiných zahraničních novinářů. Chybí tam prostě opravdová historie hraní na herních mašinkách, však taky jediná zkušenost s herní konzolí u martina bacha byla Gamecube s Mario Smash Footbalem v redakci levelu.
  • Robotron3
    Bych taky ocenil, kdyby ukázali, že si najmuli nějakého nového designéra UI a ne jako na PS3, kde když hledám nějaký obsah ke hře a nechci zrovna vyhledávat přes Search, tak musim rozklikávat 10 menu a 10 položek, abych pak zjistil, že stejně takhle nic nenajdu. Nebo když si koupim hry na PSN, tak když si je chci znovu stáhnout, aby nebyly v jednom dlouhém seznamu, ve kterém se nedá vyhledávat, řadit, nic, a ještě je tam všechno halabala na jedné hromadě i společně s demama a DLC. UI pro PS3 navrhuje nějaký blázen.
  • dualshock je šílenost, která se na hraní vůbec nehodí
  • Souhlas, ja jsem s DualShockem 3 velmi spokojen, jedinou slabinou jsou L2/R2, coz ale slo snadno resit nastavci za par korun. Takze jsem spokojen, ze se az tak moc nemenil a ty L2/R2 jsou opraveny a prhybaji se na druhou stranu, aby neklouzaly.

    Vita ma dobre hry, ma jich dost a mela jich dost od zacatku, ale games.cz je obecne vuci Vite neprejicne. Zrejme nema v redakci zadneho uzivatele, takze redakce podleha medialnimu obrazu, ktery ma Vita horsi, nez jaka je skutecnost.

    Co se tyce streamovani PS4 her do Vity, to rovnez povazuji za hloupost. Je to dobre videt na tech par PS3 hrach, ktere to podporuji. Absence L2/R2 a L3/R3 je citelny problem a Vita neni ani tak pohodlna, jako gamepad. A vyhody PS Vity zase PS3 hry neumi vyuzit. Lepsim resenim v tomto smeru je mit dva televizory.
  • Prednasku nehodnotim, protoze tu jsem nevidel. Hodnotim jeji vysledky, tedy poskytnute informace. A s temi jsem velmi spokojen, Sony me v naprosto nicem nezklamala. Naopak ukazala, ze je schopna sebereflexe, uvedomit si, co udelala spatne a nabrat spravny smer.

    Prechod na x86 architekturu je pro vyvojare vynikajici tah. Drive to imho nebylo mozne, protoze x86 architektura byla neefektivni co se tyce spotreby (odpadniho tepla) na dosazeny vykon. Tohle se nastesti v poslednich letech zmenilo ve snaze dostat x86 na tablety, ultrabooky a podobne a umoznilo to pouzit x86 i na konzoliskrze architekturu Jaguar. Nicmene je potreba si uvedomit, ze je to nizkovykonova platforma, ktera se svym vykonem nemuze rovnat standardnimu desktopovemu procesoru. Tento krok schvaluji i kdyz prinesl ztratu kompatibility s PS3 hrami.

    Predstavene "doplnkove" sluzby a vlastnosti se mi libi a povazuji je za uzitecne a prinosne. Zvlaste bych ocenil sleep rezim a specialni hw podporu pro nizkospotrebni stahovani behem spanku konzole a delani screenshotu + gameplay videi bez vlivu na herni vykon. Kdo se nekdy pokousel tohle delat pomoci frapsu, tak vi, ze i na PC je to problem. Integraci se socialnimi sitemi me osobne nezajimaji, ale verim, ze pro radu uzivatelu socialnich siti to bude znamenat prinos.

    Zmeny ktere se tykaji gamepadu se mi libi i kdyz me mrzi, ze zmizelo jedno funkcni tlacitko. Preci jen jak select tak start melo ve hrach rozumne vyuziti a ted jsou sloucena dohromady. Ale dotykovy displej je pravdepodobne bude umet adekvatne nahradit, takze ve vysledku neocekavam zmenu k horsimu. Vitam zpresneni pohyboveho ovladani a doufam ze bude vyuzito pro "gyroskopicke" mireni tak, jak ho predstavil Uncharted na PS Vite. TIm by se presnost a citlivost mireni velmi priblizila te, kterou zname z PC.
  • Clovece ty vubec nevis co pises nebo tomu nerozumis.
    Zjistit si neco hrach na 3DS .
  • Tak ja osobne s tim ovladacem souhlasim, me osobne ten ovladac nikdy poradne nevyhovoval a ten xboxovej je pro me osobne uplne nekde jinde. Xbox ovladac mi naprosto vyhovuje, zatimco dualshock(jakakoliv verze) me proste nikdy uplne do ruk nepadl.
    Takze jak muzes videt, sto lidi - sto chuti. *3*
  • Je dobře, že sis to aspon přečetl. A tedy Sony Comupter Entertainment není publisher?:-) Online passy určitě budou, a teď je právě otázka jak budou koncipovány. A vsadím se, že Sony bud aktivní v tomhle směru, protože si nebude chtít nechat vzít vejvar z her, na kterých narozdil od hw vydělávají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit