Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsi na omylu, ja hraji i na pc, znam jeho prednosti i slabiny a razim nazor, ze kazde ma sve plus a nejlepsi je mit pc i konzoli. To ze to vypafa, ze jsem na strane konzoli je proto, ze ze strany pc hracu je tady daleko vice fanatismu a hlouposti. Nikdo treba netvrdi, ze konzole ve vsem nahradi pc, kdyby jo, tak se proti tomu pístavám stejne, jako proti opacnemu nazoru.
  • K ovladači: trochu mě zarazilo, že zmizely tlačítka SELECT a START. Ty prostě k PS ovladači patří. SHARE tlačítko mě nezajímá, protože nejsem typ, co by každou püčovinu musel sdílet s kýmkoli. Na druhou stranu je dobrý, že vylepšili tlačítka L2/R2, kde udělali lepší triggery, takže nebudou sklouzávat prsty. A spodní část ovladače je, jak to tak vypadá, pokryta nějakým hrubějším povrchem. To může být u zapocených rukou plus (když se hraje hack-and-slash na nejvyšší obtížnost).

    K hrám: u novýho Killzone mi spadla držka až do sklepa. To samé u Watch_Dogs. A že bude nový inFamous mi samozřejmě udělalo taky radost.
  • ucho
    ps store a steam nelze srovnávat, ps store má mnohem, mnohem víc chyb než steam... stejné je to s pohodlností při ovládání. takže u ps store je prostor na zlepšení značný.
  • Ze to rika zrovna nekdo, kdo patri zase na tu druhou stranu barikady fanatiku PC vs. konzole *1*
  • Tohle tady jen tak nekomu nevysvetlis. Uz proto, ze spousta lidi zna konzole jen z obrazku a jejich predstavy jsou dost falesne.
  • mám PS3, které se parádně doplňuje s PC, takže já minimálně do slimu PS4 kupovat nebudu (:
  • a co z toho je blbost? *4*
  • O spatne funkci Zpet ve Steamu jsem, pokud vim, psal pouze jednou a myslim ze to souvisi s tim, na co jsem reagoval. Ne ze by PS Store neslo vylepsit, ale ve srovnani s konkurenci nevychazi nijak spatne, spis lepe, presto na PS Store se kazdou chvili negativne poukazuje, kdezto na Steam se nesmi.
  • To hrani ps3 her na vite opravdu neni dobre. A s tema detma to ani neni o tom, ze se moc koukaji na televizi, to jim nedovoluji, ale ze vetsina her se pred nimi ani hrat neda, takze hrat je mozno az v pozdnich hodinach. Take to resim Vitou, ale lepsi je zahrat si nejakou nativni hru, u ktere neni problem nekompatibilni ovladani.
  • Paulcz
    Varuješ před chytráky a napíšeš snůšku blbostí a předsudků :) Gratuluju :)
  • boze tady je zas spousta chtraku *1*
    Ja jsem taky PCckar (xko nebo psko, uz doma par mesicu nemam... - dle meho trochu pretahly zivotnost).. ale nejak nevidim duvod proc tu hatovat konzole, prijde mi to jako ubohost (a ze se tu najde spousta takovych lidi.
    Nekomu sedi jedno a nekomu zas druhe.. jestli vam vadi ze si na xku nepustite photoshop, tak si xko nekoupite... jestli vam na kompu vadi to ze furt musite neco resit (aktualizace, antivir, prohlizec, ovladace atp.) tak si koupite xko.. ale ani jedno z toho neni duvod nadavat na druhy.. obzvlast kdyz ma xko forzu (to je paradni hra)... rikat o xku/ps ze brzdi vyvoj mi taky prijde lehce omezene (nebejt jich, mozna polovinu her na kompu nemate - protoze co si budem povidat, taky vsechno nemam origo), ja se na novou ps4 tesim uz jen z duvodu ze se zvedne kvalita soucasnych PC her.. a posune se to zas na trochu jinou metu
    ---
    zkuste se obcas zamyslet *11*
  • Vidíte, mi naopak Dualshock 3 takřka vyhovuje a právě naopak nehraji moc na Xboxu 360 kvůli controlleru, který mi prostě do rukou tak dobře nesedne, nehledě na to, že má slabší vibrace. Lidé často poukazují na to, že kdo má větší ruce, tak se mu bude lépe hrát s xboxovým ovladačem, já větší ruce mám a je to rávě naopak, ale rozumím tomu, že vám to třeba nevyhovuje, ikdyž to po dlouholetých osobních zkušenostech nechápu, proto mi nedochází proč chcete výraznou proměnu Dualshocku. Analogové páčky se tvarově upravily a triggery (které mi trochu vadí jako jediné) taky. Zároveň je ovladač trochu mohutnější, takže lépe sedne právě uživatelům, kteří mají větší ruce (mimo mě). Zajímalo by mě tedy, jak byste si tuto "výraznou proměnu" představoval.

    Co se Vity týče, tak jste mě asi pořádně nepochopil, já poukazuju na to, že jste vy napsal, že měla Vita málo her při svém vstupu na trh. Tohle rozohdně není pravda. Více her než Vita měla při vstupu na trh pouze PS2, takže ohánět se tím, že měla Vita málo Launchových titulu, které by mohly být ještě neoriginální a nudné, je zcestné. To, že na Vitu vychází v poslední době méně her, je ovšem pravda. Situace by se ovšem měla v tomto roce zlepšit, rozhodně ani teď bych ale Vitu neoznačil za katastrofu, ikdyž to není sporťák, jak komentáře nademnou poznamenávají.

    Co se streamování týče, tak to stále považují za dobré řešení. Představte si, že jednou budete mít s manželkou tři nebo více dětí a tak se kvůli vašim ratolestem k televizi takřka nedostanete a nebo ještě hůře, sotva začnete hrát, tak právě začně nový díl Digimona a vy, jako milující otec samozřejmě dětem své místo přepustíte. Právě v těchto situacích příjde streamování her vhod. Navíc by nebyl problém namapovat triggery například na zadní dotykovou plochu, jako je to možné například u her z PS1. Není to ideální, ale řešení to je.

    A nakonec k tabletům. Je pravda, že jsou chytré telefony a tablety nejrychleji se rozvíjejícím segmentem spotřební elektroniky a stále více se prodávají. Lidé si ovem určitě nekupují tablet primárně na hraní, to je pouze přidružená funkce a ne jako u konzole. A co si budeme nalhávat, spostu uživatelů Androidu hraje na těchto zařízeních jenom proto, že na ně jdou lehce hry pirátit. A ano, pořád si stojím za tím, že žádný hráč o hraní na tabletu nestojí. Proto mí žádný iPac 5 a ani Nexus 8 jako konkurence pro PS4 nepříjde.
  • ucho
    subjektivní názor. mně se například dualshock drží lépe... takže s tím, že jde spousta věcí udělat líp, bych byl opatrný... jdou udělat jinak a někomu to může vyhovovat víc, proč ne. to nutně neznamená, že je to obecně lepší...
  • Děsí mě to vaše přirovnávání k tabletům...

    Každopádně mi možnost si hru zkusit na Gaikai přijde úžasná.
  • Z toho nebudem moc zachrápat. Ještě, že si nám to řekl smrade...
  • Ze te to jeste porad bavi furt plivat na steam. Tahas to i do diskusi pod clanky, ktere s tim nemaji nic spolecneho.
    Myslim, ze kazdemu alespon trochu pravidelnemu navstevnikovi games.tiscali je tvuj postoj (nekdo by rekl zaujatost) vuci steamu znamy.
    Takze neni potreba, aby si to porad vytahoval, hlavne ten tvuj ohranej argument o tlacitku zpet.
  • jojo každý má svůj vlastní názor a já říkám - konzole NASR*T! Až si na tomhle zařízení budu moct v klidu zahrát novej Total War nebo třeba Baldury enhanced edition tak potom možná, do tej doby FU
  • Dpad a asymetricke rozmisteni prvku je na xbox gamepadu o dost horsi.
  • Overwatch
    Že je něco prověřeno lety ještě neznamená, že to je výborné. Gamepad k Xboxu 360 dokázal, že jde spousta věcí (páčky, triggery, dpad, tvar...) udělat o dost líp, než model, který Sony za tři generace konzolí prakticky nezměnila.
  • ales.smutny
    Dualshock je pro mne prostě nepříliš pohodlný, ve srovnání s X360 natolik výrazně, že radši hru na X360 než PS3 právě kvůli ergonomii. O tom, jak prověřený design to je poukazuje, že každý koho znám si pořizuje alespoň ty 3rd party "real triggery". Že někomu Dualshock sedne - prosím, ale ať mě nenutí abych křeči v prackách a klouzání analogů říkal "a tak to má být, to je designově správně, to se mi líbí, je to tradice" :)

    "nechápu, jak někdo může poukazovat na to, že měla Vita slabší tituly při vstupu na trh. Je sice pravda, že hry nejsou až taková sláva..." - Neodpověděl jste si sám? PS Vita měla naprosto mizerný start. Ten handheld mám a ještě půlroku po launchi byl člověk odkázaný na ty samé tituly, které by nebyly jen tablet/ mobilními hříčkami. S Uncharted, Unit 13 a Raymanem to fakt utáhnout nejde. Některé žánry mají jednoho nebo žádného zástupce, ve srovnání s PSP katastrofa. A nebýt toho, že jdou PS One klasiky, tak už skoro nemám důvod, proč po Vitě sahat (na rozdíl od Japonců, kteří mají mnohem lepší nabídku).

    Ad streamování - Já se s manželkou vždy dohodnu na využití televize, nemáme bitvy o ovladač :) A upřímně, opravdu nemám zájem hrát vizuálně výrazné tituly jako Killzone nebo Watch Dogs na pěkném, ale stále malém displayi Vity s absencí triggerů... Někoho to třeba láká, proti gustu...

    "o hraní na tabletu snad dnes nikdo nestojí" - A proto je to nejrychleji rostoucí odvětví herního byznysu a spousta studií jde radši tam... Kéž by o něj nikdo nestál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit