Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V ram, specialnim procesoru, specialnich sluzbach, specialnim ovladaci a hlavne v tom, ze to bude konzole.
  • Keyz
    Kdyby udělali port z PS 3 na PC a pouze se změnilo ovládání a provedla optimalizaci tak by byl rozdíl velký.Když vidíš jak je HW na PS 3 omezen.
    Stačí se podívat na porovnávací videa a v jakém rozlišení to jede atd...
    Na PC to snad pokaždé upraví a proto (mimo jiné) hra které se neseká na HW krámu PS 3 a se neseká na PC které stojí více.

    Tohle bude stejné u dalších konzolí.Pořád stejné.
    Kdyby existoval (možná existuje) benchmark který by otestoval HW při stejných podmínkách rozdíl by byl jasný.

    Sestav si PC za údajnou cenu PS 4 a nevím jak tam poběží hra ve velkém rozlišení.Je to hodně rozdílné.
  • skus pouzit mozok, ked sa divas na nake pr zvasty
    http://www.gametrailers.com/videos/qcv4np/playstation-4-playstation-meeting-takeaways
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0rJDn0jRnUQ
  • Uz sa to konecne nauc pouzivat...cez vyhladavanie hier ti tvoja kriticka funkcia funguje. Kedze si zatial asi nebo schopny na to prist tak tvoja oblubena funkcia pri Specials.... najdi si na stranke store ''See all specials'' a heureka ide to. Alebo sa len prehrabes hrami cez vyhladavanie , kde mas aj moznosti filtrovania a back tiez funguje, nemusis mi dakovat ;)
  • ales.smutny
    Já myslím, že tam jsou dvě věci.
    První je ergonomie - ta je podle mě vysloveně subjektivní záležitostí. Sice skoro všichni z mého okolí preferujou X360 gamepad, ale stejně tak si umím představit, že někomu sedne prostě Dualshock, protože má jinou ruku, úchop, styl pohybu při hraní atd.

    Druhou jsou podle mě faktické chyby designu - oblé kloboučky analogů a obrácené tvary triggerů. Co vím, zpocený prst a nebo i nezpocený klouže nejednomu hráči bez ohledu na tvar ruky. Analogy jsou na to líp s ostřejší hranou a triggery podle mne, když mají tvar spouště, ne obráceně (i když hry na PS3 málokdy kvůli tomu využívají triggery jako tlačítko pro střelbu). Prostě jeden tvar má z principu fyziky tendenci klouzat a druhý držet i při větším pohybu :)
  • Myslim, ze narazel na vykon HW, ale jaksi si neuvedomuje, ze srovnavat HW PC a konzole je zavadejici. *3*
  • No windows, no viruses, no spyware, easy to use by everybody. Plus unified platform for developers.
  • Happy_Hippo
    Mno ja som z Ps4ky pomerne nadseny. Co viac si zelat? Vykonovo to skok nebude, to cakal kazdy, ale tie hry vyzeraju krasne, a ich graficka podoba sa ako je to zvykom v priebehu rokov este zlepsi, takze po stranke vykonu si urcite nestazujem, naopak, 8GB rychlych DDR5 je vyborne prekvapenia ktore snad dava tusit viac open world hier, a celkovo viac vsetkeho na ploche :), komplikovanejsiu AI, logiku a neviem coho vsetkeho :)...

    A aj ked sa nad tou konferenciou zamyslim, tak okrem nudnych kecov tam boli hlavne ukazky z "NORMALNYCH" hier, a nie z kinect sra***iek. Proste konferencia zamerana na hry, HW podarena konzolka, funkcie ala stremovanim do VITY perfektna vec ked ma niekto VITU(tu si zobrali to najlepsie z WiiU)... Dalej dementovali zvesti o always on-line DRM celej konzoly :), tak isto ani bazarovky nezrusili, a tiez som cakal to "developers developers developers" :)). Cize u mna maximalna spokojnost.

    Akurad tie socialne funkcie ma netankuju... a ani bundlovanie s "Kinectom" ma netesi.

    Celkovo sa mi Ps4 konferencia pacila vazne hodne, a teraz zalezi uz len na cene. Ja ratam stale tych 499,- eur. Co je podla mna na to co predstavili taka akurad cena. Teraz sa uz zase tesim co predstavi MS s Xkom, ale prisaam vacku ze ked tam uvidim viac ako 1 Kinect hru tak si asi hodim maslu :D
  • Jaky vlastne bude rozdil mezi 2 roky starym PC a PS4?
    Jenom to, ze PS4 nebude mit klavesnici ale gamepad?
  • KIMCID
    ještě že jsem Pcčkář *1*
  • Takovehle radoby fundovane predstavy, jak by to bylo kdyby.... me vzdy dokazi pobavit. Do vyvoje na trhu a vyvoje spolecnosti zasahuje tolik promennych, ze tvrdit temer s jistotou jak by to bylo, kdyby ... je vazne usmevne.
    Nekdy je docela problem odhadnout vyvoj dopredu i v pomerne kratkem casovem horizontu, natoz pak odhadovat "alternativni kurz historie", kdyby to nebo tamto. Vazne si pobavil. *1*
  • Keyz
    Jestli bude jednoduší dělat porty z konzole na PC pak to potěší.Doufám,že již nebudou takové problémy s optimalizací a hnusnýma texturama méně významných objektů atd...
    Tak jak to bude s optimalizací na jednotlivé výrobce.To,že tam bude AMD asi nemá vliv.Stejně jako věta, že hra běží nejlépe na Intelu je na prd když to pak dle grafů běží všude stejně.Většinou.
    Otázka je jak to ovlivní port ovládání?
    To asi záleží na tom jak se tomu kdo věnuje. Hovadské ovládání některých her na PC nová konzole sama o sobě asi neřeší.Přesněji nebude řešit.
  • Keyz
    A co na to Karel Drda? *5*
  • A co jako? Ty bys to pripadne nekoupil, protoze to nebude ladit s stolkem pod televizí?
  • InFamous byl pry 95% gameplay s filmovou kamerou (podle ofiko tweetu)
  • Konzole ke hrani privedlo mnoho hracu, takze bez konzoli by nekteri hrat ani nezacali. Mnohem vyznamnejsi fakt je, ze na pc je obrovska mira piratstvi (protoze je to snadne), takze by to pro herni prumysl znamenalo citelny ubytek financi. Ztrata by mohla byt v pohodepres 50 % a to znamena, ze na polovinu her by nebyly penize.
  • Overwatch
    Samozřejmě že to je subjektivní názor, každému vyhovuje něco trochu jiného, ale tohle se prostě Microsoftu povedlo a přitom si na tom ovladači "dovolil" udělat proti zavedenému Dualshocku hodně změn.
  • Mislím si že hry na ps4 nebudou o grafice jako hry s ps2 na ps3. Ale o otevřenosti hry a co tam pude dělat.crysis3 je už dneska na pc na hodně dobrý grafický urovni.Já mám raději otevřené hry,kde si můžu sednout do auta a projíždět se u krajině.Než koridoroví střílečky.
  • Srovnavat to jde, oboji ma stejnou funkci, digitalni distribuci her. Mel bych spoustu vylepseni pro ps store, ale porad je pouzitelny a lze se v nem probirat hrami. U steam klienta to neni pravda, tam musim jit na web, protoze kláent je fakticky nepouzitelny a kdyby nebyl k dispozici webovy obchod, tak se na spoustu her radsi ani nepodivam.
  • Ackoliv jsou uvahy typu "kdyby bla bla" uplne zbytecne a nic nerikajici, tak kdyby zde nebyly konzole, jak si napsal, tak bude vetsina lidi hrat nejspise na PC a z toho duvodu je vyrok " polovinu her na kompu nemate" uplne mimo.
    Ale jak sem napsal, podobne uvazovani nikam nevede, protoze nic neni tak jednoduche.
    Stejne tak hloupe jsou zase opacne tvrzeni typu "konzole brzdi vyvoj" apod.
    Jinak ale s tebou vicemene souhlasim, tohle pomerovani pindiku mezi fanatiky jednotlivych platforem jsou vetsinou usmevne a zbytecne. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit