Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    lol its not a bug, its a feature ! :D
  • nevite pls jestli bioware nechysta novej dil kotoru?
    • Hairy_Ass
      Ještě tě to s tím nickem nepřešlo? *7*
    • bmarg
      Kotor šlapal na universum Lucase moc na paty, takže LucasArts nedali ANO k tomuto vývoji (Tehdy o tom byl článek, když vyšel KOTOR 2, že další už nebude. Proto tu máme Mass Effect)
      • Hairy_Ass
        To je divný, vždyť Old Republic (MMORPG) podle mě universu Lucase šlape na paty mnohem víc. *3*
    • Cahir
      Chystá, má vyjít koncem roku. *3*
      • bmarg
        chystá? Tak to by mě zajímalo kde jsi to sehnal? Je to možné že ano, ale pro jistotu bych si to někde ověřil :-)
        • Cahir
          Tak mluvím samozřejmě o TORU, že...
  • Viděl bych to tak že se v dalším díle nějakym způsobem střetnou Hero of Ferelden s Champion of Kirkwall... Mně se na druhym díle nelíbila snad jenom ta omezenost prostředí a opakující se lokace...Takže myslim že kdyby skloubili perfektní jedničku a trochu pokulhávající dvojkou tak bysme mohli mít další slušnou hru od BioWare.
    • Velice zajímavej nápad ty jo...by mohlo bejt hezký.
    • Masa-san
      když zkoubíš něco perfektního s něčím pokulhávajícím, nedostaneš ve finále něco méně než perfektní ?.. Co takle zustat u toho Perfektního *5*
  • NE !!!
  • No příběh nebyl špatný, ale ten graficky styl mě šel na nervy a taky naka takova odflaknutost.
  • Hairy_Ass
    Retrospektivní příběh mi nijak nevadil, přesto jsem nebyl úplně nadšený z toho, že se děj odehrává v podstatě jen v jednom městě a jeho okolí. Netvrdím, že ve fantasy potřebuji nějakou záchranu světa, ale víceméně lokální mocenský konflikt ve městě Kirkwall byla docela slabota. Rád bych, kdyby se autoři zaměřili třeba na Tevinterské impérium. DOII se mi docela líbil, ale šlo, jak říká redaktor, spíš o datadisk než o plnohodnotné pokračování.
  • Pokud bude pripadny DA3 pojat jako navrat k Origins, tak si ho koupim. Jinak ani nahodou. DA2 je paskvil, ktery nemel nikdy vzniknout. Bioware uz neverim.
    • ale notak krome technickyho zpracovani, respawnu a opakovani lokaci to bylo dobry, proste je na tom strasne moc videt ten hodne urychlenej vyvoj
    • SA-reg
      Ty BLÁZNE. wow se světelnými meči je vrátí na trůn.
  • Hlavně nám vraťte možnost hrát za původního charaktera z jedničky!!:D Vždyť v titulcích stálo že jeho příběh ještě neskončil (včetně dlc) :D
    • to by mě zajímalo jak může můj původní hrdina po witch huntu ještě něco udělat :D
      • Třeba by se mohl vrátit ne ? Pokud tedy odešel s morrigan

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit