Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já hlavně nechápu, proč bych kvůli VR měl koukat do uzavřeného kbelíku. *6*
    • Vyzkoušej to a budeš mluvit jinak...
  • C-BEAM
    problémom sú pohyby mimo zažitých vnemov a odozva, to keď mozog očakáva pohyb ale ten sa dostavý o zlomok sekundy neskôr... budú ju musieť stiahnuť pod 20ms, ale skôr na 15ms, som zvedavý či sa to podarí lebo ak hej tak už je to len otázkou zvyku.
  • Zatiaľ najlepší nápad na VR je toto:
    http://youtu.be/2V8yaPIo3yg
    Prosím nevšímajte si konkrétnu hru, ale spôsob, ako to hrajú. Páči sa mi tá myšlienka, zísť sa s kamarátmi pri stole a hrať nejakú video hru, ako by to bola nejaká stolová či kartová hra.
    Napr. Might & Magic: Duel of Champion či starý Age of Empires by mohli byť príjemným zážitkom.
    • tak to abys fandil jeri ellsworth, ta neco takovyho kutila uz pro valve a ted se to snazi dokoncit...
      • A uz ukochtila uspesnym Kickstarterem http://www.kickstarter.com/projects/technicalillusions/castar-the-most-versatile-ar-and-vr-system se projekt zafinancoval vcetne bonusovych featur a realne to pujde lidem uz v zari 2014. Zde je domovska stranka Jeri a Rickyho a jejich vytvoru http://technicalillusions.com/ Osobne jejich CastAR povazuji za lepsi a hlavne vsestranejsi system nez je Oculus Rift. Navrch CastAR umozni prave hrani stolnich her s augmented realitou! Tedy s krze bryle budete mit na podlozku polozenou na stole promitan 3D obraz a pomoci ovladace "magic wand" intreaktivne do neho zasahovat a s dalsi featurou RFID podlozkou i manipulovat napriklad s figurkami one dekove - virtualni hry! Vyborny napad a prave vznikly ve Valve. Mam takove tuseni, ze to je i to o cem mluvi clanek a Valve by v lednu mohli predstavit co z pohledu obsahu pro tuto technologii priravuji. Ty bryle jsou uz realitou, i kdyz v prototipech a pro nas hrace budou na podzim / koncem roku 2014.
        • Jop, to je ono. Ešte aby to fungovalo aj bez okuliarov. Tá kočka má fakt talent, Gabe spravil chybu keď ju vyhodil
  • Chapem ze sa to pri Oculuse rozobera ale uz pri klasickych FPS alebo dokonca aj len animaciach byva varovanie pre epileptikov ze mozu dostat zachvat ale aj zdravy ludia mozu mat problemy. Proste urcite percento populacie ma s 3d obrazom na obrazovke alebo aj videom mensi alebo vecsi problem a to iste bude aj pri Oculuse. Nevidim v tom nic extremne. Tak isto ako maju napriklad ludia alergie na niektore potraviny,zluceniny atd..
    Co sa tyka toho prisposobenia tak som si neni isty ci pri takom intenzivnom 3d vneme ako je pri Oculuse sa da na to zvyknut. Mimochodom ludia si postupne zvykaju aj na bezne FPS hry. Pekne to vidiet ze zacinajuci hrac "zataca" celym telom kdezto niekto kto uz je zvyknuty sa vecsinou nehybe. Len to zasa sposobuje mierne rozhodenie po hybu v realnom zivote. Asi ako namornici sa mierne kolisu aj na pevnej zemi :-)
  • Jack1947
    No, co se dalo cekat jineho ( od aktivnich bryli) zatim se to jevi tak ze se to jakoby nepovedlo.
    • GlaDOS
      Jakoby se to nepovedlo, a přesto je z nich spousta vlastníků nadšených. A taky nemáš páru, o čem píšeš. Aktivní brýle? Tohle nejsou polarizační brýle.
      • Jack1947
        To je fuk, pro me D jako 3D bez urazky jde spise proto ze i mizive/male procento taky neco znamena. Produktu to na atratktivnosti moc neprida.
        • GlaDOS
          Pokud bereš 3D jako 3D, zajdi si do elektra a vyzkoušej polarizační brýle, pak si kup obyčejné dvojbarevné brýle, 3D pohlednici a zašilhej si na dva obrázky. Uvidíš, jaké obrovské rozdíly tam jsou. Malé procento čeho znamená co? Když malé procento trpí epilepsií, taky si musí dávat bacha a výrobci televizí s tím prostě nic nenadělají.
          • N7N7
            GlaDOSi, obdivuji tvou trpělivost, s jakou na toho trolla reaguješ. *4*
            • Jack1947
              Dobre, ja zapomnel ze to nefunguje na bazi polarizacnich skel ... spise ale slo o to male procento,male ale podstatne. Timto bych tuhle debatu prohlasil za ukoncenou. Zucastnenim se omlouvam pokud doslo k ujme.
            • Hanzales
              Trpělivost je třeba procvičovat ;o)
          • Jack1947
            Ja vim ze 3D kdyz uz pasivni pokud tuhle funkci zastava je to ok. Dvojbarevne bryle ses zblaznil pfuj, to je humus. Navic to neni ani skutecne 3D. Male procento lidi, i kdyby netrpeli epilepsii je to o necem jinem, pokud trpi tak by to ani nemeli pouzivat ostatne ani hrat zadne hry.
            • Hanzales
              Spousta lidí by toho spoustu nemělo dělat ;o)
        • Neporouchal se ti čip normality náhodou???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit