Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, proč tolik lidí řadí ME mezi FPS. Podle mě tam zas o ten "shooting" zas tak moc nejde ;)

    Jinak, skvělá hra, jedna z nejlepších, co jsem hrál. Jen by mohla být o nějakou tu hodinku delší.
    • ME na mne mělo efekt jao HL 1 strašně jsem se těšil co bude dál a bál se aby to neskončilo.
  • Mirrors Edge je originální hra ktará si 2 díl dle mě zaslouží spojení fps a skákaní vůbec špatné nebylo a i když děj byl plný klišé tak jsem si hru vyloženě užil.Dobrá hra která měla jen minimum hluchých míst
  • "Ti měli problém se naučit ovládání, nesedla jim obtížnost"

    coozeeee? to hrali nohami? *7*
    dohral som to 2x,velmi dobre,az na chvilkovu neznesitelnost niektoryh skokov....
  • JJ Mirrors Edge je skvělá hra, nádherná jednoduchá grafika, pěkný lokace a něco novýho a neokoukanýho v žánru FPS. Hraní jsem si užíval, jenom jsem to měl trochu ztížený protože až v té misi s barretkou jsem zjistil, že zbraně se dají zvedat ze země(předtím jsem si nevím proč myslel že je můžu vzít jenom těm strážcům přímo z ruky *1* ). Hudba taky nádherná, jenom škoda že to nemělo nějakej MP aby ta hra byla populárnější a hranější, takový hry je škoda jenom SP.

    Měli udělat taky masivnější reklamu, spousta lidí ME nezná, ale když si ji zahrají, tak jsou z ní nadšení.
  • pridavam sa k fanusikom, dohrane 3x. nepoznam hru, ktora by dokazala lepsie sprostredkovat pocit volnosti a radosti z pohybu ako mirror's edge. nehovoriac o skvelej atmosfere a soundtracku.
  • Absolutny suhlas s vacsinou komentarov.....ME bola jedna nadherna zalezitost,ktora by bola vynimocna, aj keby sa zle hrala uz len koly atmosfere a vizualu.....lenze ona sa aj vynikajuco hrala....s kamaratom, este dnes hrotime niektore useky stylom, kto da lepsi cas....vynikajuca zalezitost. *1*
  • imho jedna z najoriginalnejsich a najlepsich hier aku som kedy hral
  • Proč Mirror's Edge nenaplnilo očekávání EA >špatně načasováno....s příchodem na trh
    • Souhlas, nasadit neznamou znacku, ktera se bud chytne nebo ne do nabiteho trhu pred Vanoci se rovna skoro sebevrazda!
  • Nechápem kde tie reči nabrali. Možno nie som taký Progamer aby som posúdil tak kvalitne a odborne ME, ale podľa mňa to je jedna super revolučná hra ktorá konečne priniesla do žánru FPS poriadnu zmenu. A príbeh? Ten je tiež veľmi kvalitný a plný zvratov.Tak isto náročnosť, bola clekom primeraná. Niet sa čo čudovať na sťažnosti ked ME začne hrať malé dieťa ktoré práve dohralo CS alebo COD. Podľa mňa sa asi len vyhovárajú, lebo nechápem tie ich "chybi a nespokonosť a sťažovanie". Chlapci z DICE odviedli super prácu za ktoru mali dostať metál. A ten kdo sledoval scénu okolo ME, dobre vie ako ju všetci vychvaľovali a dobre komentovali.
  • Mirrors Edge: Pecka - má své rezervy, ale stejně...konečně se někdo vytasil s originální fps...s naprosto snovou atmosférou....
    • Take souhlasim, bylo to aspon neco jineho, originalniho!
    • 100% súhlas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit