Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mirrors Edge: Pecka - má své rezervy, ale stejně...konečně se někdo vytasil s originální fps...s naprosto snovou atmosférou....
    • Take souhlasim, bylo to aspon neco jineho, originalniho!
    • 100% súhlas
  • ME mám rád, jedna z her, kterou jsem po prvním dohrání legalizoval. Je originální, ovládání mi přišlo naprosto do pohody. neskutečně se mi ale líbilo vizuálno hry: jednoduchá, prostá, grafika překrývající prohnilý zkorumpovaný a šmírácký svět : nevím nakolik je kritická složka té hry úmyslná, ale když se člověk podívá na současný design/architekturu, pak ten kritický přesah upřít nelze - a to se u her moc nevidí. Jo, společně s Portalem - tenhle žánr progresivních fps mám rád a narozdíl od jiných fps vývarů si pokračován rozhodně zaslouží.
    • Uz jen proto, ze to je podle Orwellovy vize budoucnosti, tak je asi kriticka schvalne :)..
  • Mirrors Edge je moje srdcovka, jedna z nejlepších her, co sem hrál. Jak mužou zpochybňovat ovládání, který bylo snad nejintuitivnější co znám? (mimo Doom 1 a 2 *1*) A ten trailer s titulní písní je taky dle mě nedostižnej!
    • trailer určitě výbornej
      • Doporučuju dlouhou verzi "jůtůb/watch?v=TERyxFfMqDk" Uplně mam husinu. Prosim moda NEMAZAT, pls *9*
        • boží ! thx
  • CO ZASE EA MEKTÁ ZA SRAČKY? provedení naprostá pecka a to, že si nějaký dacani nezvyknou na ovládání to je jejich problém. njn holt potřebujou aby polovina skoků se dělala automaticky nebo nevim
    • Presne tak, dnes aby vacsinu ludi hry vodili za rucicku, nielen co maju robit ale uz aj co maju stlacat... ach jo, prec su casy ked ku hram nebol vacsinou ani poriadny help a vsetko sa bolo treba ucit za behu(niektore kombinacie klaves boli skryte dokonca schvalne).

      K ME:
      Na jednej strane sa mi velmi paci ze na jednu z najoriginalnejsich hier poslednych rokov sa nezabudlo, no tie pravdepodobne marketingovym oddelenim nadiktovane reci o tom ako hra nedokazala preniknut k hracom atd. sa mi vobecnepacia - ako tu uz niekto spomenul, prilis to smrdi EAckym: "vsak to nejako nachytro zbuchame, urobime to pre co najsirsi okruh hracov, k tomu urobime mega-hyper reklamu, HD cut-sceny s prof. hercami... proste bomba. Ak zarobime - dobre, ak nie - vsak vina sa zvali na vyvojara->koniec znacky, robte daco ine" stylom vyroby hier.
      Takymto cinom bude reklama a podobne zalezitosti to jedine, co na to ludi nazenie, no hra samotna uz bude len akysi odvar.Nebolo by to po prvy raz.(cest vynimkam - Bioware hry(hoci o Dragon Age 2 sa aj zacinam obavat)))

      To, ze ME1 celkom dost zaspala marketing je fakt, ale nakoniec prave ten nezavisly look bolo prave to, co na tom bolo asi najlepsie.
    • Taky nedám na Mirrors Edge dopustit, koupil jsem si ho na PS3 hned první den a byl to skvělý zážitek, vybočujicí v mnoha směrech. To byl možná ten kámen úrazu, protože dnešní FPS jsou jedna jako druhá a prodávají se jako housky. Hráči se bojí vyjít ze stereotypu? Jestli jo, potom je to škoda.
      Mě ta hra tak bavila, že jsem si ji koupil nedávno i na PC.
  • EA je len zas chamtivé 2 Milióny na úplne novú značku, to je viac než dobré, takéto kecy, že to nenaplnilo očakávanie či čo, to sú len kraviny čo trepú. Taký Zaklínač predal 800k kusov cca a autori robia druhý diel a Zaklínač je dáka " značka " už, čiže EA nech prestane byť nenažraté.
    • Predal najskor tusim za prvy pol rok 800k, dnes je to uz viac nez 1,5 miliona :)
      Nj chamtive EA, asi by chceli 2m na kazdej platforme.
  • nahodou je to dobra hra, kterou obcas hraju. Ovladani bylo a je jednoduche na pochopeni...njn kdyz to hrajou deti uz od 10 let tak pak ze jim to nema jit *1*. Co je na hre horzny je vypraveni pribehu a videa, jinak to je super hra
    • To sem jedinej komu se ty animovany filmecky libily? :D
      • Taky se mi libily, celkove skvela hra, dohrana dvakrat a stale se k ni vracim. Snad jako skoro k jedine FPS (nepocitam HL2 :) )
      • USER47
        Mně nevadily. Akorát mi to přišlo poněkud nekonzistentní, protože některý části byly vyprávěný takhle, některý pomocí toho codlike řízenýho first person. Vybral bych jen jeden způsob.
  • Fantastický pocit běhu a města v horkém letním dni sálajícího teplým vzduchem a to grafické zpracování, jednoduché barvy. Klidně bych tam nemusel ani tolik policajtů jen abych se mohl kochat :-). Dohráno také 3x
    • JJ napsal si to přesně "kochat". ME je pro mě pecka.
  • Mirror's Edge byla výborná hra, problém u těchto originálních projektů je ten, že nejsou pro masy a tak si je kupuje míň lidí, než by hry zasloužily. A ještě ti šmejdi, co hru hromadně chválili na warezu, tfuj.
  • Preed
    Klasika,debilne reci ktorym nikto neveri v mene toho aby urobili v pokracovani nejake ''uzasne'' zmeny ktore im zvysia predaje,mne sa hra pacila,bola trochu kratka ale celkom orginalna..
  • "Ti měli problém se naučit ovládání, nesedla jim obtížnost"

    coozeeee? to hrali nohami? *7*
    dohral som to 2x,velmi dobre,az na chvilkovu neznesitelnost niektoryh skokov....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit