Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úžasná hra..si pamatuju jak nadšen jsem byl z prvního ingame traileru, a musím říct že hra nezklamala a skvěle jsem si jí užil. Dvojka bude taky jasná koupě.
  • S ovládáním také žádný problém, velmi originální a zábavný. Kdo nehrál, nežije *3*
  • 2m kopii je podle me slusne,zejmena pokud uvazime ,ze to nebyla zadna zavedena serie a take pomerne odvazny a originalni pocin ve stagnujicich vodach fps her.ovladani mi problem nedelalo vubec a obtiznost bych klidne bral i tezsi.Hra me celkove nadchla i pres nejake ty nedostatky a pokracovani bych bral vsema deseti.tak snad se dockame co nejdriv :-)
  • Maslím si, že v prípade Mirror Edge je problémom pomerne dlhý vývoj. Veď taký počet predaných kusov nemá 80% áčkových FPS. Myslím že so skúsenosťami s jednotky, by nemal byť po odstánení nejakých chybičiek, problém vyrobiť úspešný titul. Táto hra si to zaslúži ako jedna z mála.
  • Ovládání bylo uplně v pohodě a obtížnost pro děti jen ten příbeh trochu kulhal a nějak jsem ho nepobral ale hra super mam origosku a doufam že bude 2 *5*
  • Taky to nechápu. U mě jedna z lejlepších her pro PC roku 2009. Nejvíc mě dostal námět a zpracování. Koukal jsem zpětně na recenze a ty nebyli špatný. Diskuzní fora o hře stále žijí. Nechápu v čem vidí problém...
    • největší problém je v příběhu a jeho prezentaci, v obou ohledech ME hodně kulhal. zpracování parkourů bylo parádní, indoor slabé, outdoor bombastické. souboje hand-to-hand byly taky poněkud slabé (odzbrojení se skoro nedá počítat a souboje se strážnými taky nic moc). Kdyby si na těhle ohledech daly záležet více, vůbec bych se nezlobil.
      • :-) Aha. Já jsem zase sázel na to, že pokud možno inteligentní příběh ME a zvolené zpracování EA lidi bavilo nejvíc (včetně mě) ,-) Asi by se z toho dalo udělat něco jako Assasin´s Creed v budoucnosti ale to by podle mě byla prohra a pro takovýto typ hry krok špatným směrem.
  • Myslím, že se pokračování dočkáme. btw kolik herních site navštěvujete? Stačí číslo - já jich mám cca 5...
    • Já teda jenom tři, řekni které navštěvuješ, mám toho málo (snad ti to modi nesmažou :D)
  • *Souhlasím. Já například snad nikdy nikoho nezastřelil :) ,ale mít tu možnost je vždy dobré. 100% hra, která by měla bít zařázována např. do TOP 20 a ne na ni nahlížet, jako na chybu.
  • Já osobně sem Mirrora fakt dost žral...skákání a běhání mě fakt bavilo a přineslo to svěží perspektivu na FP(S tam nebude, protože se opravdu moc nestřílelo). Snad jedinou chybou, kterou bych rád vytknul, je vypravování děje v trapných kreslených filmečcích...grafika s celou stylizací prostě paráda a prostřihy TOHLE? WTF? ...díky těmhle trapným animačkám jsem se do děje dostal jedině v těle Faith a co se dělo mezi misemi mi bylo skoro jedno...
    PS: Souboje s ostatními parkouristy byly bezkonkurenční!!! Akorát je nikdy nešlo vodprásknout...nj Faith není Indiana Jones...
    • Me se prave ty filmecky docela libily a podle me prijemna zmena od vypraveni pribehu v renderovane grafice. :)
    • *2*
  • Nechápem kde tie reči nabrali. Možno nie som taký Progamer aby som posúdil tak kvalitne a odborne ME, ale podľa mňa to je jedna super revolučná hra ktorá konečne priniesla do žánru FPS poriadnu zmenu. A príbeh? Ten je tiež veľmi kvalitný a plný zvratov.Tak isto náročnosť, bola clekom primeraná. Niet sa čo čudovať na sťažnosti ked ME začne hrať malé dieťa ktoré práve dohralo CS alebo COD. Podľa mňa sa asi len vyhovárajú, lebo nechápem tie ich "chybi a nespokonosť a sťažovanie". Chlapci z DICE odviedli super prácu za ktoru mali dostať metál. A ten kdo sledoval scénu okolo ME, dobre vie ako ju všetci vychvaľovali a dobre komentovali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit