Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč Mirror's Edge nenaplnilo očekávání EA >špatně načasováno....s příchodem na trh
    • Souhlas, nasadit neznamou znacku, ktera se bud chytne nebo ne do nabiteho trhu pred Vanoci se rovna skoro sebevrazda!
  • Absolutny suhlas s vacsinou komentarov.....ME bola jedna nadherna zalezitost,ktora by bola vynimocna, aj keby sa zle hrala uz len koly atmosfere a vizualu.....lenze ona sa aj vynikajuco hrala....s kamaratom, este dnes hrotime niektore useky stylom, kto da lepsi cas....vynikajuca zalezitost. *1*
  • Nevím, proč tolik lidí řadí ME mezi FPS. Podle mě tam zas o ten "shooting" zas tak moc nejde ;)

    Jinak, skvělá hra, jedna z nejlepších, co jsem hrál. Jen by mohla být o nějakou tu hodinku delší.
    • ME na mne mělo efekt jao HL 1 strašně jsem se těšil co bude dál a bál se aby to neskončilo.
  • Skvela hra moc se mi libilo ovladani a ty realne skoky i to rozebehnuti . jedine co je skoda ze ta hra je trochu kratka a neni multiplayer.Jinak skvela hra doufam ze vide dalsi dil *4*
  • Nechápu tu zmínku o Dead Space. Pro mne jediná hra za posledních pár let, na které nevidím jedinou chybičku *8*
    • no jednu jo, je jen pro lidi co nemaji závratě *1* *1* *1*
  • Já se spíš obávám, že by z toho EA chtěli udělat jednu ze svejch sportovních sérií....... Tím pádem by to pozbylo všech originálních prvků a převedlo se to ja jednocuchou zábavu s každoročním updatem. Rozumíte 3 hráči proti sobě běhaj v nějakých okruhách, žádný příběh, žádný mapový systém kdy postupujete celou hrou, jen prostě několik map s různou úpravou. Něco jako NFS, akorát že s během přes překážky. No hlavně že by šel na konzolích zpoplatnit multiplayer a občas nějaké to DLC ve formě nových postav.
  • "Ti měli problém se naučit ovládání, nesedla jim obtížnost, celkový styl vyprávění a hra trpěla také kvůli nedostatku multiplayeru" > idiotov nenaucis, vsetky tieto body boli "OK", problem bol ze to bola bez strielania a vacsej hlbky len linearna stereotypna nuda. Co z tych skvelych efektov a rozbiteho skla ked to niesom ja kto ho rozstrielal - a len utekal jedinym moznym smerom!
  • mě se Mirrors Edge v celku líbilo hlavně kvůli tomu že mám rád parkour a než sem narazil na assassins creed 1 a 2 tak to vlastně byla jediná hra kde parkour byl (teda myslím ) ale štvaly mě ty až podle mě moc svítivý barvy bud všechno bylo svítivě bílé a nebo červené jasně vyznačení trasy se dá vypnout ale tý bílý bylo až moc jakoby vývojáři neznali jiný barvy než : bílou a občas modrou a zelenou když dají příběh do současnosti a předělají grafiku aby to vypadalo normálně ne jak v japonským animáku tak to bude super taky by neuškodilo přidat custom postavy sice když je to z pohledu vlastních očí tak většina věcí nebude vidět ale víc se tak dá sžít s postavou a představte si multiplayer vypadalo by to blbě kdyby všichni byli stejný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit