Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nuz, ja nechapem prweco bola tato hra neuspesna... podla mna to bola jedna z mala oreginalnych FPS za posledne roky... (mozno od doby HL2) Ovladania bolo jednoduche, skoro az primitivne, neviem co sa na tom kto chcel ucit (uznavam ze to nebolo pre deti do 8 rokov, ale.... ) hudba vyborna, dobra atmosfera a obtiaznost akurat. Ak by to malo byt lahsie bola by to nuda. Grafika bola fajn a proste celkove prevedenie velmi dobre... jedina chybycka bol pribeh ktory ma nedokazal vtiahnut.
  • Hra je to vazne fajn - taky se mi celkem dost libila. A originalitu je treba ocenit o to vic. Ale o to vic zamrzej ty nedostatky, ktery hra fakt MELA - zase ji snad neni nutny tady stavet na oltar a s placem se ji klanet : )
    Jen z toho videa jsem si treba vzpomel, jak moc mi vadil design prostredi. Po pocatecnim okouzleni je dost brzy videt uz jen stereotyp a silna nelogicnost levelu. Teda vzhledem k nametu by se jista monotonost dala omluvit, ale tech odbocek ze strech mohlo byt daleko vic. Navic ty "stereotyp borici" lokace, co tam byly (obchodak, metro) stejne jen nastvou, protoze vypadaj ale UPLNE stejne, jako celej zbytek hry. Jedna vec je zvolit si "novej" vizualni styl, druha je drzet se ho jako blazen bez jakychkoli variaci. Abych znel hezky zaujate (coz samozrejme nejsem : )), tak jeste dodam, ze ta zaverecna lod je ta nejhnusnejsi lokace, jakou jsem v triackovy hre navstivil.
    Taky ohromna skoda toho podbarvovani dalsi cesty - to cloveku malem oci vymlati.. Da se to sice vypnout, ale s timhle level designem to bylo napoprvy naprosto nehratelny. V klidnejch pasazich mohli byt treba ty "rozsahlejsi" levely, kde by clovek v klidu zkoumal kudy dal, v tech adranalinovejch zdrhackach by ale linearita snad nevadila. Preci to jde navrhnout tak, aby clovek nemel moc problem si tech prvku vsimnout i napoprvy behem uprku - to je pak preci nejvetsi pozitek z podobny hry. A ne behat za cervenym hadrem jak vytocenej bejk..
    I v pribehu byl znat nevyuzitej potencial - ale dej je asi na herni pomery dost solidni, no. Tady mi spis vadila ta ocividna snaha bejt co nejvic cool. Nebo temi komiksy chteli usetrit za cutsceny? : ) Kazdopadne mi tam ty komiksovy animacky moc nesedely.
    A i kdyz mi ve hrach prehnana akcnost spis vadi, tady to primo vyzyvalo k nejaky velkolepym scenam. Ne se porad jen presouvat / maximalne zdrhat pred policii.. ...jo a jednou skocit na vrtulnik..
    Ale hra to byla vazne dobra (aspon v prvni pulce) - jestli tu dvojku posunou podle mych predstav tak si u toho zachrochtam..
    • Pro mě to byla téměř dokonalá hra. I přes její linearitu jsem si ji zahrál dvakrát, a možná si ji zahraju i potřetí. Jediné, v čem s vámi souhlasím, je to, že mi tam opravdu neseděly ty komixové předěly. CGI by odvedlo stejnou práci lépe.
  • dilinja
    to je snad jedina hra kterou si skoro kazdej mesic aspon jednou zahraju
  • imho jedna z najoriginalnejsich a najlepsich hier aku som kedy hral
  • pridavam sa k fanusikom, dohrane 3x. nepoznam hru, ktora by dokazala lepsie sprostredkovat pocit volnosti a radosti z pohybu ako mirror's edge. nehovoriac o skvelej atmosfere a soundtracku.
  • JJ Mirrors Edge je skvělá hra, nádherná jednoduchá grafika, pěkný lokace a něco novýho a neokoukanýho v žánru FPS. Hraní jsem si užíval, jenom jsem to měl trochu ztížený protože až v té misi s barretkou jsem zjistil, že zbraně se dají zvedat ze země(předtím jsem si nevím proč myslel že je můžu vzít jenom těm strážcům přímo z ruky *1* ). Hudba taky nádherná, jenom škoda že to nemělo nějakej MP aby ta hra byla populárnější a hranější, takový hry je škoda jenom SP.

    Měli udělat taky masivnější reklamu, spousta lidí ME nezná, ale když si ji zahrají, tak jsou z ní nadšení.
  • Mirrors Edge je originální hra ktará si 2 díl dle mě zaslouží spojení fps a skákaní vůbec špatné nebylo a i když děj byl plný klišé tak jsem si hru vyloženě užil.Dobrá hra která měla jen minimum hluchých míst
  • Kdyby do te hry daly poradny fyzikalni engine ktery by pocital procesor bylo by to taky uspesnejsi, takhle si tu hru nemohla polovina hracu poradne zaparit protoze po zapnuti fyziky jim spadlo fps na drasticky nizkou uroven. Pritom fyzika nic moc, ty odletujici strepy co mizely drive nez dopadly na zem taky nepovazuji za neco preborneho.
  • S ovládáním jsem problém neměl a obtížnost nebyla nic moc. Dojel jsem to s otevřenou hubou a velice se bavil. Hře bych dal 10/10 už jenom za originalitu. Dohrál jsem 3x
  • Pokračování ME bych si určitě dal (btw 2M kopíí se jim zdá na neznámou značku a hodně originální hru málo???).
    Ale souhlasím, že to mělo své chyby - hodně mi tam chybělo pořádné tréninkové hřiště a i když se skoky daly nakonec celkem naučit, tak souboje byly občas peklo.
    Všude kolem vás lítají kulky a k nepřátelům to máte přes otevřený prostor 15 metrů a když odzbrojujete jednoho, 3 to do vás šijí - FUUUJ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit