Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed
    Klasika,debilne reci ktorym nikto neveri v mene toho aby urobili v pokracovani nejake ''uzasne'' zmeny ktore im zvysia predaje,mne sa hra pacila,bola trochu kratka ale celkom orginalna..
  • nahodou je to dobra hra, kterou obcas hraju. Ovladani bylo a je jednoduche na pochopeni...njn kdyz to hrajou deti uz od 10 let tak pak ze jim to nema jit *1*. Co je na hre horzny je vypraveni pribehu a videa, jinak to je super hra
    • To sem jedinej komu se ty animovany filmecky libily? :D
      • Taky se mi libily, celkove skvela hra, dohrana dvakrat a stale se k ni vracim. Snad jako skoro k jedine FPS (nepocitam HL2 :) )
      • USER47
        Mně nevadily. Akorát mi to přišlo poněkud nekonzistentní, protože některý části byly vyprávěný takhle, některý pomocí toho codlike řízenýho first person. Vybral bych jen jeden způsob.
  • dilinja
    to je snad jedina hra kterou si skoro kazdej mesic aspon jednou zahraju
  • Mirrors Edge je moje srdcovka, jedna z nejlepších her, co sem hrál. Jak mužou zpochybňovat ovládání, který bylo snad nejintuitivnější co znám? (mimo Doom 1 a 2 *1*) A ten trailer s titulní písní je taky dle mě nedostižnej!
    • trailer určitě výbornej
      • Doporučuju dlouhou verzi "jůtůb/watch?v=TERyxFfMqDk" Uplně mam husinu. Prosim moda NEMAZAT, pls *9*
        • boží ! thx
  • Mirror's Edge byla výborná hra, problém u těchto originálních projektů je ten, že nejsou pro masy a tak si je kupuje míň lidí, než by hry zasloužily. A ještě ti šmejdi, co hru hromadně chválili na warezu, tfuj.
  • Já osobně sem Mirrora fakt dost žral...skákání a běhání mě fakt bavilo a přineslo to svěží perspektivu na FP(S tam nebude, protože se opravdu moc nestřílelo). Snad jedinou chybou, kterou bych rád vytknul, je vypravování děje v trapných kreslených filmečcích...grafika s celou stylizací prostě paráda a prostřihy TOHLE? WTF? ...díky těmhle trapným animačkám jsem se do děje dostal jedině v těle Faith a co se dělo mezi misemi mi bylo skoro jedno...
    PS: Souboje s ostatními parkouristy byly bezkonkurenční!!! Akorát je nikdy nešlo vodprásknout...nj Faith není Indiana Jones...
    • Me se prave ty filmecky docela libily a podle me prijemna zmena od vypraveni pribehu v renderovane grafice. :)
    • *2*
  • *Souhlasím. Já například snad nikdy nikoho nezastřelil :) ,ale mít tu možnost je vždy dobré. 100% hra, která by měla bít zařázována např. do TOP 20 a ne na ni nahlížet, jako na chybu.
  • Myslím, že se pokračování dočkáme. btw kolik herních site navštěvujete? Stačí číslo - já jich mám cca 5...
    • Já teda jenom tři, řekni které navštěvuješ, mám toho málo (snad ti to modi nesmažou :D)
  • EA je len zas chamtivé 2 Milióny na úplne novú značku, to je viac než dobré, takéto kecy, že to nenaplnilo očakávanie či čo, to sú len kraviny čo trepú. Taký Zaklínač predal 800k kusov cca a autori robia druhý diel a Zaklínač je dáka " značka " už, čiže EA nech prestane byť nenažraté.
    • Predal najskor tusim za prvy pol rok 800k, dnes je to uz viac nez 1,5 miliona :)
      Nj chamtive EA, asi by chceli 2m na kazdej platforme.
  • Taky to nechápu. U mě jedna z lejlepších her pro PC roku 2009. Nejvíc mě dostal námět a zpracování. Koukal jsem zpětně na recenze a ty nebyli špatný. Diskuzní fora o hře stále žijí. Nechápu v čem vidí problém...
    • největší problém je v příběhu a jeho prezentaci, v obou ohledech ME hodně kulhal. zpracování parkourů bylo parádní, indoor slabé, outdoor bombastické. souboje hand-to-hand byly taky poněkud slabé (odzbrojení se skoro nedá počítat a souboje se strážnými taky nic moc). Kdyby si na těhle ohledech daly záležet více, vůbec bych se nezlobil.
      • :-) Aha. Já jsem zase sázel na to, že pokud možno inteligentní příběh ME a zvolené zpracování EA lidi bavilo nejvíc (včetně mě) ,-) Asi by se z toho dalo udělat něco jako Assasin´s Creed v budoucnosti ale to by podle mě byla prohra a pro takovýto typ hry krok špatným směrem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit