Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3 miliony třetího Maxe jsou málo? Před lety by to stačilo. A za pár dalších let bude málo kolik? 6 milionů? Jsou studia, který vydávaj AAA hry a stačí jim milion prodanejch kusů.
    • MP3 musel mít rozpočet jako prase, když se podíváš na to, jak zmáknutý je po produkční stránce.
      • Novej Max si na sebe vydělal, jen se někomu zdá, že málo. Podívej si na produkční hodnoty druhýho Zaklínače, u kterýho je CD Projekt spokojenej s milionem (a víc) prodanejch kusů - chystá se pokračování. Holt když je výroba některejch, obzvláště americkejch AAA her nesmyslně předražená... A nejenom her. Když David Fincher natáčel remake Mužů, kteří nenávidí ženy v Evropě, nestačil si divit, proč každej z členů štábů nemá svejch 10 asistentů s vlastní maringotkou jako v Améru. Je jasný, že s tímhle myšlením bude každej nevydělanej milion dolarů chybět. Nad tím se můžu jen pousmát.
  • Skoro mám chuť povzdechnout si, že většinový hráč už prostě neumí docenit kvalitu. Ehm já si skôr myslím že väčšinový hráč dokáže oceniť kvalitu, ale nesedí mu cena. 50eur. za hru nedám ani keby som mal 3.promile v krvi. Zvlášť keď game-play u niektorých hier nepresahuje ani 10.hodín.
    • U většiny her nepřesahuje 10h.
    • Přesně....
  • Marquis
    Spec Ops: The Line je hra, který naprosto překvapila. Po slabém demu přinesla díla, které sice nemá ničím originální gameplay, ale příběh který vypráví, a postavy v něm vystupující, jsou natolik JINÉ, že opravdu stojí za koupi a zahrání. Kdo od toho čekáte další "oslavu války" ala Modern Warfare apod. tak jste na omylu. Tahle hra pracuje s naprostým opakem. Střílení arabáčů? Ano, na chvilku tam je - prakticky jen kvůli nedorozumění... pak střílíte amíky.
    Je to hra, která ukazuje hrůzy války a to i na osobní úrovni - pracuje s PTSD a dalšímy srandami, které hry jinak s úsměvem ignorují.
  • Kozy
    Spec Ops byla pro mě nejlepší hra za dlouhou dobu. Opravdu hodně na mě zapůsobila. Bohužel takovej skvost zapadne
    • This is why we can't have nice things.

      Podobnou hru uz asi nedostaneme.
      Diky vsem ignorantum a piratum, se Spec ops the line zaradi do police zasle slavy, hned vedle vampire the masquerade: bloodlines.
  • kostejnesmrtelny
    Jestli 3M prodeje nejsou schopný pokrejt náklady (a generovat přiměřenej zisk), někde je něco špatně, a nebude to na straně hráčů.

    Vyražte pár kravaťáků, pak to možná stačit bude.
  • vezmu to teď globálně. Mně osobně se nechce kupovat hra s vědomím, že nekupuju plnhodnotný produkt, ale pouze díl z celku, kdy bych si musel kupovat další ve formě DLC, abych onen celek získal. Raději počkám nějaký ten rok a hru budu mít komplet a za mnohem nižší cenu. A to nejsu sám...
    • souhlas, DLC jsou jen parazitismus publisherů, dřív přišel k úspěšné hře (většinou) kvalitní datadisk. dobře to popisuje obrázek přorovnávanjící herní průmysl k umění, viz. http://internationalhouseofgeek.files.wordpress.com/2012/04/mona-dlc.jpeg
    • no jooo Ale čekat na hru dva roky to uz se me vymstilo..cekal jsem na star wars..a po dvou letech ci kolika jsem si ji chtel koupit...a?Proste se na to nedalo uz v te dobe graficky divat :-.))))
      • no dva roky stará hra na tom není graficky tak špatně, aby se na to nedalo dívat. Já problém s grafikou nemám. Od hry očekávám zábavu a ne grafické orgie, to ať si šetří pro mladší (((:
        • cumpi3
          spíše pro blbší, než mladší
  • Cahir
    Spec Ops - podle všeho výborná hra, přesto tržby slabé. shame on you, komunito! A až CoD prodá 20 milionů kusů, bude to pro publishery naprosto jasná zpráva: "My hráči, máme rádi hovad*ny, takže to na nás s originálními a kvalitními tituly moc nezkoušejte!"
    • o jaké komunitě to mluvíš?
    • Asi tak, vystihl jsi to přesně. Bohužel.. Bych blil!
    • Cypri
      njn tohle mě docela štve...
      SpecOps mě fakt bavili.
  • Zdarec.
    Tak Max Payne vyšel za skvělou cenu už při vydání tak sjem si ji koupil.A super rozhodně takhle má vypadat hra v roce 2012.Detaily jsou neskutečné.Vždyť se podívejte na Call of Duty do dálky a chce se Vám zvracet..A to proti CoD nic nemám je to jedna z mých velmi oblíbených her.Ale kdyz namíříte do dálky je to až směšné..Zato Max...Hmmm to bylo pokoukáníčko.
    • Jenže grafika je asi to jediné, co na hře zaujme. A to je sak*a málo.
      • Ale houby. Má to dost strhující příběh a tempo. Jenže to CoDěckám člověk nevysvětlí, ti to neocení,
      • Proč ?Grafika je dneska tahoun všeho...a kdo rika opak???Jen nasranej hrác kterej ma doma jeste 15 let stare pc...A MAx?Skvela akce skvelej zvuk Dobrej pribeh..az na to ze si MAX a zrovna MAX necha takhle dvakrat vzit kvery je trosku blbý to teda JOooo :-)))
  • Toho Spec Ops mi je líto - i kvůli chlapcům z Yager, pro které to byla po delší době velká hra. Ale asi se to dalo čekat, hra skoro neměla žádné pozlátko (ultramoderní grafiku, rádoby revoluční gampelay fíčury) a hype se rovnal skoro nule. Kdybych si nepřečetl Grygarovy první dojmy, tak ta hra jde taky mimo mě.
  • A osud perfektní hry ala Spec Ops je zpečetěn *7* Tak perfektní atmosferickou a emotionální hru jsem dlouho nehrál! kam se na to hrabe miliardové céodečko *11*
    • irdzi
      ale neee ... není spečetěn:) Ta hra pořád existuje ... akorát k ní nebudou vycházet měsíčně DLCčka a za 4 roky nebudeš kupovat Spec Ops The Line 4:) .. jinak tu hru můžeš pořád hrát ...
      • Jenomže přesně takový hry si přídavky a alespoň jedno pokračování víc než zaslouží!
        • irdzi
          V mych ocich je bonus, kdyz se zadny pokracovani dobry hry nekona ... viz treba Dead Space - jednicku mam, moc se mi libila, hral jsem to dvakrat ale kdyz jsem hral u kamose dvojku, tak mi to prislo nemlich to samy, akorat vic akcni a uz jsem si ji neporidil - nehlede na to, ze uz je za dvermi trojka ... proste o pokracovani pokud neni udelany s odstupem a vetsim mnozstvim zmen ztracim zajem (co jeste beru je treba Bioshock-Bioshock infinite)...Nerikam ze to plati vzdycky, ale vetsinou mam dojem, ze dobra hra bez milionu serepeticek a pokracovani je mi sympatictejsi ...
        • Raziel_cz
          Zaslouží? Ty Spec Ops teda přeješ... Já jsem rád za perfektní uzavřenou kampaň, kterou si můžu zahrát od začátku do konce, aniž by mi v půlce nahlásila, že dál jít nemůžu, protože nemám DLC. A co týče pokračování, The Line má víc konců a i když by na některé šlo navázat, působilo by to fakt brutálně nuceně. Navíc, o čem by mělo být? Vždyť by pořád šlo o jedno a totéž. Radši ať tvůrci využijí svůj talent a udělají něco nového, co s touhle značkou nemá nic společného. Žádné prequely, sequely, spin-offy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit