Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když budu mluvit za sebe, tak např. Max Payne je dobrá hra, ale.... mizerně málo MP map a na nějaký DLC se jim vykašlu, už takhle sem za to zaplatil víc než dost. Grafika je sice pěkná, pohyb postav taky, ale hra je nehorázně krátká, což člověku ani nepřijde, protože je tam mezi tím desítky minut filmečků, které nejdou přeskočit.
    Určitě nelituju koupě, jen lituju, že sem si nepočkal nějakej měsíc a nekoupil min. za polovic. Za litr ta hra podle mě nestojí, je spousta jinejch her, kde za 1000,- dostanu mnohem větší porci zábavy.
    • Vetsi porci urcite, ale o intenzite bych pochyboval. Taky mi prijde jako rozumnejsi investice Starcraft 2, ktery hraju uz dva roky, nez max, ktereho jsem dohral za 2 odpoledne. Nicmene i tak je to pro me prozatim akcni hra roku a velmi silny zazitek. Takovy delsi film ala Mafia 2.
  • Co by taky chtěli v létě? Kdyby to vydali jak normální lidi na podzim, v zimě nebo i na jaře, tak mají prodeje vyšší. Jantaři...
  • Je to škoda, obě to jsou skvělé hry a hlavně spec ops bylo konečně po příběhové stránce něco nového co tu ještě nebylo. ŠKODA :(
  • A sa cuduju ze sa im ta hovadina Max Payne 3, kde sa viac pozerate na trapne nudne animacie ako hrate nepredavala?? Ta hra nemala nic spolocne s Maxom Paynom, som si pripadal ze hram len obcasny quick event pocas nepodareneho filmu. Kde bolo to napatie, ked si mozete dvere otvorit sam? Ked chodite prazdnymi miestnostami a nepriatela zbadate s tym, ze mate postavu plne pod kontrolou? Ked postupujete pomaly a vsetkych odstrelujete z dialky spoza rohu pokial mozno a nie v style COD, kde vletite do miestnosti a gulky sa valia zo vsetkych stran. A ked v dialke vidite dalsie dvere viete, ze vasa postava cez ne opat prejde sama a skoci do dalsej prestrelky ala rambo ready... dakujem neprosim
    • Tady de krásně vidět, žes Maxe viděl jenom z hodně rychlýho vlaku. Zahraj si to na normální obtížnost, vleť si do místnosti plné lidí ve stylu CoD a zhebneš do 10 vteřin.
    • No právě pámbů zaplať, že už nejsou místnosti prázdné.max predchozí byl dobrej.Ale v té době..dnes už proboha zádné prázdné místnosti, žádný desetiminutový běh prázdným koridorem s maximálně 4 nepřáteli naráz.maxe 1 sjem teď dohrál na Iphone naprosto stejnej remake...a Netrvalo mě to ani 3 hodinky...Moc jednoduché moc prázdné...ale příběh paráda ten jsem si užíval jako před lety.-..
    • Zalez zpátky do maštale a nehejtuj.
  • BelaJBB
    ..."výhled do fiskálního roku 2013, kdy vychází Borderlands 2"... je asi preklep, lebo Bordri vychádzajú v 9. mesiaci roku 2012, čo je aj fiškálny aj kalendárny rok 2012 a nie 2013.
    • Fiskální rok Take2 nemá nic společného s rozložením kvartálů klasického roku, tak jak to již komentoval jeden zde přísedících. Jejich rok se odvíjí od účetnictví.
      • BelaJBB
        Fiškálny rok je daný finančnou legislatívou krajiny, kde spoločnosť sídli. V USA je to spravidla apríl - marec, teda 1.4.2012 - 31.3.2013.
        • Cypri
          A je fakt důležitý tohle řešit? *3*
    • ales.smutny
      Ne, není, Take Two už má fiskální rok 2013.

      http://ir.take2games.com/phoenix.zhtml?c=86428&p=irol-newsArticle&ID=1698793
  • Nízký prodeje? U toho Spec Ops se vůbec nedivim, na STEAMu jsem si stáhnul demo a po 5 min hraní se mi chtelo ze všeho blejt. Nic hnusnějšího jsem neviděl O5 v hlavní roli úředuje pravěký UE3, bojový situace tuctové, system krití vhodný pro konzolisty, prostě hnus Velebnosti. Kdyby už všichni developeři otevřeli oči a dělali na CE3, tak jsem si jistý, že by to přitáhlo pozornost více lidí. A když mají svou hlavu, tak ať ji mají to jim nikdo nebere, ale pak ať nekňučej zkrz nízký prodeje.
    • Co to meleš za hnoje? V tomto ti musím absolutně odporovat, UE3 není nikterak zastaralý, naopak, je velice dobře optimalizovaný a mnoho studií s ním má zkušenosti, což se o CE3 nedá říci a už vůbec a HW současných konzolí na něj není nikterak optimalizovaný. A pokud se ti grafický kabát nelíbí, tak to bude právě multiplatformitou kde se kvůli HW omezením muselo v něčem ustoupit a nebo tím, že vývojáři nedokázali využít všech systémových prvků enginu.
      • *1* tak ty jsi mě pobavil *1* *1* zaprvé odkdy se optimalizuje HW pro Engine?? Není tomu právě naopak? *1* zadruhý nevim jestli máš "osobní" skušenost s CE3 na konzolích, já ANO hrál jsem u kámoše na PS3 nejdříve Crysis 2 , která běžela naprosto plynule a pak za 4 měsíce Crysis 1 a to samý jako v případě Crysis 2. bezproblémová plynulost a hlavně po "vizualní" stránce NEJLÉPE vypadající hry na konzoli co jsem viděl. Zduraznuji NEJLÉPE...
        • *15* Mno, tak za prvé, Crysis 2 je sice postaven na CE ale kvůli konzolovému portu je dost osekaný, což ti potvrdí každý, kdo hrál PC i konzolovou verzi. Crysis museli dlouho optimalizovat a pokud by jsi je v reálu srovnal, tak bys viděl rozdíl. CE nebo UE, toď souboj peněz, ve prospěch UE.
          • To máš pravdu, ale i přesto co si řekl zustává pořád pravdou to, že jsou to nejlíp vypadající hry na konzolích, jak po stránce fyziky, hratelnosti tak i vizuálního pohledu i přes všechny ty optimalizace o kterých si mluvíš. A já jsem PC Gamer, hrál jsem oboje dvoje hry na Full detaily v 1920x1080 a na Plechu jsem je hrál taky, jak jsem psal výše. takže řeči optimalizaci jsou tak trochu zbytečné, soudí se výsledný pohled na finální produkt.
      • Jasně že se dneska nemáš šanci setkat s UE enginem v celé jeho kráse, když se hry typu Batman, Borderlands, Bulletstorm nebo Mass Effect vyvýjejí primárně pro konzole, a tedy musí být nutně graficky osekaný a jako takový se pak jednoduše přeportujou/vypustí na PC.
    • Takže si myslíš, že za "nízký" prodeje může ZKRZ NAZKRZ grafický engine? Co by na to řeklo Call of Duty, keterý je oproti Unreal Enginu 3/3.5 sto let za opicema, a prodeje má všichni-víme-jaký?!
      • Kupojí Trademark . Ted nevim který díl serie myslíš ale,ale od 4 dílu je to pořád ten samý engine a i ten vypadá líp než UE3. A už vubec nechci komentovat UE4. O kterým Cevat Yerli správně řekl, co umí UE4 dnes, tak to už uměl CE2 před 4 roky *5* .A jestli narážíš na to jestli v tom má roli engine, tak u spousty hráčů má. Já osobně jak řikám kdyby Spec Ops bylo dělaný v CE3, tak i přesto že to není žádnej hit, tak bych tu hru byl ve slevě ochotnej koupit. Takto to dopadlo jak jsem psal výše.
        • "Já osobně jak řikám kdyby Spec Ops bylo dělaný v CE3, tak i přesto že to není žádnej hit, tak bych tu hru byl ve slevě ochotnej koupit."

          To jako vážně? Odsoudit hru, která má (prý) svoje kvality jenom kvůli tomu, že bys to chtěl v jiném enginu?
          • Ano
            • Jak říká názef jednoho songu od Metallicy, Sad But True *4*
            • deridon
              Smutné. :(
            • Ach, v tom případě je mi jasné, kde je v herním průmyslu chyba.
  • Slendrian
    tema od veci ako prasa, ale nevie niekto ci sa na to robi cestina? :) dakujem za info.
    • Na MP3 udajně jo, na tu druhou obludnost nevim.
  • 3 miliony x $60 = $180 milionů. Jestli ani TOHLE nestačí, aby si na sebe hra vydělala, tak je něco hodně špatně...
    • $60 urcite neni prumerna cena, je to cena, za kterou to prodavaji prodejci s prirazkou+DPH atd.. Navic jeste pouze ze zacatku. Tuhle byl max na steamu za 30 a i v beznem obchode v CR se da koupit v krabici za mene nez $60. Vzhledem k tomu jak dlouho byla hra ve vyvoji, naklady musi byt enormni. Tohle slepe nasobeni nema absolutne zadnou vypovidaci hodnotu. 3 miliony jsou dost, jenze od tehle znacky se zkratka ocekavalo mnohem vic.
      • Veskoslav
        Přehnané očekávání jim z celého srdce přeji. Když chce někdo mít 250 % zisk, ať udělá adekvátní hru za adekvátní cenu. A po zkušenostech s GTA IV, se Rockstar nemůže divit takovému prodeje a má být naopak ještě rádo. A i kdyby byla cena 20 dollarů nákupka pro prodejce. Tak je to pořád nějakých 120 miliionů. Ale on je problém, že kravaťáci mají šílené platy, šílené prachy za marketing a pak fňukají.
        • Je to business jako kazdy jiny. Kdyz nekdo nedosahne ocekavaneho vynosu, pochopitelne fnuka. Nevidim duvod, proc bychom se tim my, obejni hraci, meli nejak trapit ci si na to stezovat a hledat v tom problem. Ztrata casu.
          • *obycejni
      • Jeste bych dodal pro mene chapave. Nejde jen o to, aby na sebe hra vydelala. Jde o to, aby splnila prognozy. Pokud jde nekdo do kseftu a ocekava 5M, jsou 3M zklamani i kdyby 1M znamenal byt 50% v plusu.
  • Otazka je, zda ty hry jsou opravdu kvalitni. Me zajima predevsim dobra hratelnost a kvalitni do hloubky propra ovane herni mechanismy. Grafika je mi ve srovnani s tim celkem putna. Ani jedna z tech her me nezaujala. Spec melo spatny marketing, o te hre vlastne ani nic nevim a max mi prisel jako ciste konzumni primitivni zalezitost pro povrchni masy. Ten jsem si ani nezaradil na seznam her, ktere si koupim ve sleve. Jestli se v nem pletu, tak opet spatny marketing a vyvolani neprizniveho dojmu.
    • Veskoslav
      Proboha Jejdásku nic nepiš raději, protože ten hrob, co sis tu vykopal jsi právě dokopal do Austrálie a nemáš už ho mít jak hlubší.
      • Můj milý užírající se nohslede. Jako obvykle jsi mi napsal úplně zbytečný dutý příspěvek, kterým si léčíš své komplexy. Snad ti to trochu pomohlo :-).
        • Veskoslav
          "max mi prisel jako ciste konzumni primitivni zalezitost pro povrchni masy"

          To, že si hraješ na nějakého intelektuála, ale seš s prominutím namachrovaný debil, co si hraje na něco co není, to jsi tu ukázal už několikrát.......Protože skutečně bohatý člověk (což z těch tvých keců vychází) se nikdy takto nechlubí na netu. To dělají jenom hlupáci, co se snaží ohromit své okolí.
          • Nehraju si na intelektuala, to bych ohrnoval nos nad hranim obecne a nepriznaval, ze me vic bavi konzumne orientovane konzole. I kdyz samozrejme ve srovnani s tebou je intelektual prakticky kazdy. O to vsak nejde, jde o to, ze mam dlouhou herni historii, preferuji hratelnost pred filmovatenim a hral jsem oba starsi max payny. To jak se z nekterych her stava nalestene hov... za ucelem podbizeni se konzumnim povrchnim masam hracu se mi nelibi a mam pravo se k tomu vyjadrit i kdyz to nemusi byt vetsinovy nazor. To ze ti cizi nazory vadi je ciste tvuj problem, ktery u tebe poukazuje na absenci demokratickeho pluralniho smysleni.

            Nikdy jsem netvrdil, ze jsem bohaty. Pouze jsem uvedl, ze mam pc za 40 litru a to az po te, co jsem byl osocen z toho, ze preferuji konzole protoze nemam na poradne pc. To ani neni znamka bohatstvi, max. toho ze nejsem socialni pripad. Ale uz aspon chapu co te zere, cirocira zavist.

            Takze mi z toho vychazi nedemokraticky smyslejici zavistivy clovek, pan je pravdepodobne mlady totalitni komunista. Jestli ne, tak by se ti u nich libilo, hrajete na stejnou notu. Take nemeli radi intelektualy a samostatne vydelavajici nezotrocene vrstvy obyvatelstva, vcetne drobnych zivnostniku a sedlaku. No, dnes je trochu jina doba, uzirej se klidne dal. Chapu ze kdybys mohl, dal bys mi to sezrat, nastesti nemuzes, jsi nula.
    • Anal.S
      Ty seš povrchní masa prosimtě.
      • Zato ty budeš hluboký @nál :-).
  • RakeW
    Ještě vyčkejte, Take2! Mám je v plánu obě, jen se mi nějak nechce za ně dávat víc než 20 liber...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit