Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No hlavne by se melo napsat zda se hra zaplatila a neco vydelala. Na nejake nesplnene nesmyslne nadsazene zisky nejsem zvedavej. Pokud se hra zaplati-pak zde NENÍ! ztrata. Mozna by meli propustit par preplacenech manazeru a trochu setrit na reklame. max3 je jedna z her roku, a doporucuju ji koupit. *16*
  • Tak zisk "jen" $ 226 000 000 je v současnosti podle mě pořád hodně dobrá bilance.
    • calwin
      lenže sa z toho nezaplatí ten mrakodrap čo firma vlastní a 4 nové lambá do garáže CEO :)...
      • Mluví se o zisku. Tudíž náklady na nové lamba a mrakodrap už byly započteny. *4*
        • calwin
          fú tak CEO chce ešte piate lambo do zbierky? :D not bad :/

          to si možno dal záväzok že predbehne koticka v počte aut :)
      • No kuaaa a to nasere ne *1* *1* *1*
  • Protože lidi nejsou až tak úplně blbí a po tom, co Maxe pár lidí vyzkoušel, už nikdo další nechtěl kupovat hru, kde 90% herního času čumíte na přitroublá in-game videa.
    • Presne.. Som rad, ze su sklamany z predajov, hadam tu hru daju nabuduce spravit niekomu kto sa v tom vyzna a nebude z toho dalsi ingame film.
    • Kecy. Prostě jen kecy.
      • Žádný kecy, ale realita. Tady souhlasím s FT. Taky jsem nekoupil a to díky review od Totalbiscuit, kde tuto dramatickou chybu ukazoval...
  • U Maxe můžou být rádi za 3 miliony kopií, 50€ prakticky za interaktivní film a hackery zamořený MP...
  • keby si velke zvierata zo studia nepostavili domy s 3000m2,ale iba 1500m2,namiesto RR by si kupili bentley,a namiesto 6 dovoleniek by isli za rok na dovolenky tri,tak by im tych 3mil kusov stacilo.... *7*
    • Přesně
  • A proč se tomu divíte? To se snad dalo čekat.
    • Miloši, táhni.
  • Veskoslav
    Obojí koupené v letní akce na Steam, protože obě hry si zaslouží podporu.



    P.S: Na druhou stranu naprostá rozežranost, dy 3 miliony kopií je málo. Co proboha chtěli? Prodejnost CoD? Tyhle hry nemohoy být, protože jsou tak 100krát těžší i když jsou to koridorovky jako CoD. Navíc je třeba ve SO ukázáno, že zvěrstva se dějí na obou stranách válečné scény a nic není čenobílé (scéna s fosforem mě dostala u SO)
    • montatatana
      Zaslouzi si podporu a koupeno ve slevove akci? To je nejaky oxymoron :))
      Hru opravdu podporis koupi za plnou cenu. Jakakoliv potreba slevy je selhani, coz ti potrvdi kazdy velky distributor.

      3 miliony kopii vyexpandovanych, ne prodanych. Prodat se mohla klidne jen polovina a zbytek se vali ve skladech. Coz je proste slabota, zvlast u Rockstaru.
      Spec Ops stopro neprodal ani milion a mozna se mu ani nepriblizil. A je to skoda. Co mel ale chudak delat s tak hloupym nazvem. Kdo ma poznat, ze je to dobra hra? :)
      • Veskoslav
        Pořád je to za 29.99, což mi tak akorát. A Rockstar? Po debaklu s GTA IV, která nefugovala ani tam, kde měla se divíš?
  • free-to-play válečnou střílečku o příslušníkovi speciálních jednotek, který bojuje proti zombie teroristům, kteří chtějí zničit svět a vzít nám demokracii *1* *1* Dobře vy, autor!!
    A je to pravda, dnešní hráč pakáž, ničící celý herní průmysl! Jakmile hra není simulátor americké cesty za doručením demokracie i tam, kam ji nechtějí, jedná se automaticky o propadák.
    A pokud by musel ještě trochu přemýšlet nad příběhem, jako u MP3, asi by to bylo příliš mnoho.
  • calwin
    hrával som max payne 1,2 a musím povedať že max payne 3 ma vôbec nezaujal ani obsahovo ani vzhľadom... veľa hier trpí nedostatkom nápadov a potom sa čudujú že sa to nechce predávať
    • No vidíš. A já si to koupil a sedl jsem si k tomu poprvé s tím, že to na půl hodinky vyzkouším. Skončil jsem po X hodinách v polovině hry. Tolik mě to vtáhlo a bavilo. Pro mě je to pecka.
      • calwin
        to ti neberiem ale zasa mne príde trochu pohľad na peňaženku pri pomyslení že tá hra nemá ani len systém krytia...
        • Ehm, to samozřejmě má.
          • calwin
            nevšimol som si... :D pardon ak som kecal
            • calwin
              zalez do maštale joey... a skráť si reťaz
            • Hm a takovýhle bezmozek ti řekne, že ho Max Payne nezaujal a ANI SE TO KUR*A NEBYL SCHOPNEJ NAUČIT OVLÁDAT. Určitě tomu věnoval spoustu času, aby mohl mít objektivní názor. OMFG
            • V pohodě. Bez krytí by se to ani nedalo dohrát :)
  • 3M a je to málo? predčasom tu bol článok o Dragon´s dogma ktorej sa predalo 1,05 M a Capcom oslavuje a chystá dvojku... fakt je niečo špatne...
    • Je potreba porovnat naklady na vytvoreni obou her. Pokud byl max payne 4x nakladnejsi, tak 3x vetsi prodeje nemusi byt zadna slava.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit